Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na naszej stronie też fani wytykają błędy sędziego przeciwko Barcelonie, zwłaszcza przy porażce, RM w tym niczym się od nas nie różni więc nie wiem po co ta prowokacja. A że piłkarze Realu czasami wypowiadają się o sędziowaniu, to niby nasi nie, no tak nasz generał to zwala winę na za wysoką i zbyt such ą trawę.
Apeluje po raz kolejny więcej pokory i szacunku do innych drużyn i ich kibiców, bo niektórzy tutaj jeszcze większe farmazony przedstawiają.
0
byle Messi nie zaczął grać w klubie jak w reprezentacji (z wyjątkiem ostatnich MŚ)
1
jakoś po ostatniej porażce z RSSS nie było wymówek z sędzią w roli głównej.
0
Coś czuje że to powołanie (Munira) było tylko w celu zapewnienia że w przyszłości nie będzie już mógł grac w innej reprezentacji. Raczej na mecze z trudniejszymi rywalami powołania nie dostanie, zwłaszcza jak wróci Neymar i Suarez do pierwszego składu Barcy.
0
człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem bo egzaminu w gimnazjum nie zdasz. Przepraszam za osobistą wstawkę.Przecież cały czas pisze że większość głosuje przeciw Barcelonie, podaje jedynie argumenty dlaczego tak się dzieje, gdyz po ostatnich sukcesach Barcy, część jej fanów zaczęło się wywyższać i stracili szacunek wśród kibiców innych drużyn i teraz tamci wylewają swoje frustracje głosując PRZECIW Barcelonie.
0
no jednak w głosowaniu wynika, że wręcz przeciwnie.
Rakitic,
Dzięki, też bym wolał żeby więcej kibiców Barce miało szacunek do innych zespołów, a rywalizacja był oparta na zdrowych zasadach, a nie jakiś chorych uprzedzeniach.
0
Dopiero się zacznie jak się skończy głosowanie i meczu Barcy nie pokażą. Wtedy będzie dopiero się działo.
5
napisać możesz co chcesz.
Ciekawe jakimi danymi się podeprzesz argumentując że mecz Romy obejrzą 4 osoby.
"Chcialbym rowniez dodac ze mecze Barcelony powinni regularnie puszczac bez wzgledu czy graja oni z FC Terminator na sankach..."
No i właśnie przez takich jak ty większość kibiców innych drużyn nie lubi Barcelony i jej kibiców, bo mają (fani Barcy) manię wyższości, że są najlepsi, jest ich najwięcej i wogóle wszystko w Barcelonie jest naj...
Właśnie przez takich jak ty fani innych drużyn teraz wspólnie głosują na mecz Romy z CSKA, a raczej na "przeciw Barcelonie".
Trochę pokory i skromności bym zalecał.
1
prawie jak karne w finale LM. :)
0
Nie, wyraźnie napisał że na Barce głosował.
0
Widać w redakcji sportowej C+ starają się obiektywnie podejść do kwestii wyboru meczów. Wybrali 3 na pewno ciekawsze niż Barca - Apoel, a czwarty no cóż wybrali kibicie "nieBarcelony"
0
normalnie Matrix :)
0
owszem ale w dwie strony, któryś z użtkowników tutaj chwalił się że oddał ponad 80 głosów, czyszcząc rejestr przeglądarki.
0
Nie miała, ale ostatnie sukcesy pewnie jeszcze to zjawisko spotęgowało.
A co do odwetu, to później będzie odwet za to głosowanie, a potem odwet za odwet i tak w kółko. kibice będą sobie szkodzić nawzajem ze szkodą dla normalnych kibiców.
0
Moimi zdaniem jesteśmy teraz "karani" za dominację Barcy w poprzednich latach. I to dominację gdzie tiki taka była szybka i naprawdę piękna dla oka. Kibice innych drużyn poczuli coś w formie zazdrości, która z czasem przybrała formę trochę jakby nienawiści. I teraz na każdym możliwym polu starają się nasz klub zdyskredytować, choćby w formie nie pokazania meczu w TV.
Pewnie najwięcej ludzi głosuje "przeciwko" (bo tak pewnie jest w większości oddając głos na Roma-CSKA) ze stajni RM, ale jestem pewien że głosują "przeciwko" też kibice Juve, ManU, Chelsea, Liverpool itd.
Niestety nasze sukcesy z lat poprzednich miały też wymiar negatywny, Barca nie ma zbyt wielu przyjaciół wśród innych klubów.
Podkreślam że to jest tylko MOJE skromne zdanie.
0
CR w Realu ma średnią ponad 1 gol na mecz. Statystyki podane w akrtykule odnosiły się do całej kariery piłkarskiej LEo (a że ta akurat w Barcelonie to nasze szczęście:) ). CR wcześniej nie strzelała tyle bramek (z wyjątkiem ostatniego sezonu w MU), więc średnią na mecz z całej kareiry ma lepszą Leo. A Cr więcej bramek, ale to z racji wieku.
0
a szkoda bo fani Barcy pokazaliby klasę że są ponad to wszystko.
1
Człowiekowi nie przetłumaczysz, ale trzeba podziwiać tak zagorzałego fana swojej drużyny, że nawet po nocach chce obcych ludzi nawiedzać.
0
Leo magicznymi podaniami statystyk strzelonych goli nie poprawi, a na chwilę obecną to CR ma więcej barmek strzelonych, oczywiście z racji wieku. Więc nie wiem czemu CR ma gonić MEssiego a nie odwrotnie.
0
taaa, oko za oko, ząb za ząb itd. naprawdę chcesz być taki sam jak oni?
1
On ma chyba moce nadprzyrodzone. Zobaczycie wystąpi w nowym filmie z superbohaterami ze stajni Marvela.
1
"Mam większe obeznanie co do tego całego głosowania uwierz mi..."
jakoś nie potrafię :)
0
takie same dzieciaki będą tu namawiać do głosowania przeciwko Realowi jak mecz RM będzie w głosowaniu.
1
A w domu chodują słonie skrzyżowane z żyrafami, no proszę Cię.
0
i tak później usuną te głosy. Myślisz że te twoje 10 głosów zmieniło wynik o jeden procent, przy tych kilkudziesięciu pewnie tysiącach głosów.
0
z tą skończonościa liczb z przedziału 1-100 bym się nie rozpędzał.
0
Człowieku żartowałem, wrzuć choć trochę na luz jak to mówi młodzież :)
0
Pewnie że tak, aczkolwiek zależy z jakim komentatorem. Bo do niektórych to mam jakąś taką awersję.
Po prostu robienie z tego głosowania na tej stronie jakiejś narodowej sprawy, jakby to była walko o honor, na śmierć i życie itp. uważam za lekką przesadę . Na stronie pojaiwł się news o głosowaniu, ok, później go ponowiono, ok, ale pisanie pod każdym nowym newsie o głosowaniu w co drugim komentarzu to już MOIM zdaniem przesada. Będzie w tv fajnie, nie będzie trudno obejrzy się na necie, a na sopcast to w jakości HD można nawet mecze LM oglądać. Więc ja nie widzę jakiegoś wielkiego problemu.
0
Możliwe. A możlwie że w Polsce mieszka dużo rosjan z dostępem do C+ i głosują na CSKA.
0
Ja będe oglądał Barce, oczywiście jak będzie w TV, a jak nie to gdzieś w internecie.