0

Moim skromnym zdaniem karny na Ronaldo był prawidłowy, facet go zahaczył z tyłu o pięte, a jak jest ktoś w pełnym biegu to nawet lekkie zahaczenie powoduje wytrącenie z równowagi i nie ma tu znaczenia czy ktoś ma posturę Ronaldo czy Neymara. Zresztą po tym karnym zawodnik Elche nawet nie protestował bo wiedział że zahaczył Ronaldo.
Pierwszy karny (na Mercelo) to chyba jednak symulka brazylijczyka.
Co do pojedynku CR i Leo w tym sezonie to moim zdanie indywidualnie CR będzie lepszy ale to jako drużyna lepiej wypadnie Barca. Typuje Ligę dla Barcy, PK dla Atletico a LM ktoś inny Chelsea, Bayern.
A to Twoja ciekawostka jest w stylu gdyby "babcia miała wąsy" :)
Sędziowie często będą się mylić, zarówno na korzyść Realu jak i naszą (choćby czerwona kartka dla Levante w ostatnim meczu). Byle na koniec te pomyłki się zrównoważyły i nie wpłynęły na czysto sportową rywalizację.
Pozdrawiam

0

to w takim razie kto siądzie na ławie Iniesta, Rakitic, czy Busquets?

0

http://www.ligabbva.pl/
tu masz, po lewej stronie i strzelców i asystentów. Oczywiści wszystko dot. tylko ligi hiszpańskiej.

0

Ivanowi trochę rykoszet od obrońcy pomógł, tak by piłka leciała bardziej w środek bramki i bramkarz raczej by to wybronił. Co jednak nie zmienia faktu że bomba niezła, brakowało tego wcześniej w grze Barcy.

0

"Warto dodać, że dla kolumbijskiego napastnika (Bacca) był to już trzeci i czwarty gol w sezonie, co sprawia, że przewodzi klasyfikacji Pichichi"

tu chyba jakiś błąd się wkradał, w pichichi niestety porwadzi CR z 5 bramkami.

0

u nas więcej kasy na pensje niż w Realu, myślałem że odwrotnie. Ale w sumie Leo, Neymar, Suarez, pewnie każdy z nich ponad 10 dostaje. Messi to pod 20 pewnie podchodzi.

0

Nie wiem czemu sporo ekspertów wymienia Real jako głównego faworyta do wygrania LM, wiadomo są obrońcami trofeum, ale moim zdaniem mają nieco słabszy skład niż w poprzednim sezonie. Rozumiem Bayern, Chelsea też się nieźle wzmocniła, ale Capello zapomniał chyba o Barcy?

0

Moim zdaniem, ma tylko musi regularnie grać.

0

Teraz mamy więcej obrońców, ba nawet 3 prawych, tylko czy to dobre dla rywalizacji? wiadomo wszyscy grać naraz nie mogą, rotacja, rotacją ale akurat formacja obronna powinna być w miarę stabilna (ustawianie się, ofsajdy itp). Przy nadmiarze zawodników ktoś będzie poszkodowany, boje się że bedzie to Bartra, a lubię chłopka (bez żadnych aluzji proszę) i chciałbym by grał jak najwięcej.

0

Tylko czy zaakceptuję taką rolę? rezerwowy na lata.

0

Oby tylko dostawał swoje szanse, bo obawiam się że może stać się 3 lub nawet 4 stoperem, jak Vermalen się wykuruje. A to młody zdolny obrońca i musi dużo grać.

0

ja się nie denerwuje, uwierz mi daleki jestem od tego ale zejdź czasami na ziemie, nie każdy kto czasami coś napisze o swoim klubie w jakiś "nie superlatywach" musi być od razu kibicem innej drużyny.
A co do składu Realu to pewnie 90% użytkowników tej strony potrafi wymienić zawodników największego rywala, jeżeli ty nie to masz niestety blade pojęcie o futbolu.
Zresztą nie zaśmiecajmy więcej tego tematu i kończmy tą bezsensowną dyskusję,
Pozdrawiam

1

Dalej nie wiem o co chodzi, jak reaguje? to że facet ma jakieś kompleksy na moim punkcie to jego sprawa.

1

Mam się teraz bać że zapukają do mnie w środku nocy? A tak poważnie to o co chodzi?

0

No najczęściej krytykowany to jest chyba jednak Pedro ;)

0

Człowieku, nie narzekam, tylko pisze że poprzednio zaczynaliśmy równie dobrze a konczyło się jak się kończyło, więc z oceną wstrzymałbym się choćby do połowy sezonu.

2

A ty jesteś nudny/śmieszny/żałosny (właściwe podkreśl) z tymi swoimi podejrzeniami.

0

Też się właśnie zastanawiam skąd aż taki optymizm związany z Lucho, dopiero po dwóch meczach. Przecież za Tito i Martino sezon też zaczynaliśmy świetnie (za Tito to było chyba rekordowe rozpoczecie sezonu z kilkunstoma zwycięstwami), a kończyło się to delikatnie mówiąc średnio (głownie ostatni sezon).

0

2 lewych obrońców (Marcelo, Coentrao), 2 prawych (Carvajal, Alberoa) i 4 stoperów (Pepe, Ramos, Varane, Nacho).
Nie uważam by mieli wąską kadrę w tej formacji, po dwóch zawodników na każdą pozycję to chyba optymalne rozwiązanie.
PS. sorry za błędy w nazwiskach.

0

właśnie, a Lucho jeszcze właściwie nic nie osiągnął, a robienie z niego jakiegoś niesamowitego trenera po 2 oficjalnych meczach to trochę dziwne.

0

mam nadzieje że o Lucho też tak po sezonie nie bedziemy mówić. Co jak co ale jako trener to nie wykazał się jeszcze w poprzednich klubach jakoś tak świetnie by prowadzić jeden z największych klubów świata.

0

"potrzebowaliśmy tej zmiany"
Jakby nie patrzeć to trochę przytyk do poprzedniego trenera,

0

Tak, tylko pisze. Mają dzień mniej odpoczynku i do tego bardzo cięzki mecz z Liverpoolem na wyjeździe.
Będzie to na pewno jedna z wymówek po ewentualnej porażce Realu z nami.

0

dopiero ustalili w Hiszpani kiedy mecz będzie, nie wiadomo jeszcze na jakiom kanale puszczą GD, choć taki mecz raczej bedzie na flagowym kanale stacji czyli C+sport.

0

dodałbym jeszcze trzeci w miarę porównywalny napad Bayernu z Ribery, Robben i Levy (pod warunkiem że wszyscy w swojej najwyższej formie)

0

co nie zmienia faktu że kalendarz przed GD mamy łatwiejszy.

0

Ten Twój argument z moczem i deszczem że ho ho taki merytoryczny. Wiem że nie zmienie świata, ale gdyby ludzie okazywali sobie więcej szacunku, byłoby milej.
Kiedys się na tym przejedziesz młody człowieku, zobaczysz.
Pozdrawiam

0

ciasteczka to znam z piekarni;) poważnie nie znam się na tych technicznych określeniach. Ale to nie ważne. Lepiej skończmy dyskusje o głosowaniu, będzie Barca i Atletiko, ni bedzie Romy i Juve i tyle, nikt z nas i innych fanów druzżyn juz nic nie zmieni.
Niech wygra futbol i pokazne mecze będą na wysokim poziomie z dużą ilością goli.

0

Nie mówimy o stronie RM tylko o nas, robiąc to samo przy następnym głoswaniu przeciwko Relowi czy Juve sam się staniesz takim jakich teraz wyśmiewasz. I tyle pokażmy że jesteśmy ponad to wszystko. Że jesteśmy CULE!

0

no to to słowo w tym SQL mogli wpisać na etapie głosowania i nie było by tej całej dyskusji i dziwnej weryfikacji na koniec. Ale napisze Ci jeszcze raz że w ogólnym rozrachunku to cieszę się że obejrze mecz BArcy w TV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?