0

By mod: Ban!

0

nop nic przegrana mam tylko nadzieję że Txiki się weżmie do pracy przez dwa tygodnie i kogoś sprowadzi a co do meczu no to ta porażka może dużo nauczyć (taki zimny prysznic przed sezonem) Ibra słabo ale to jego pierwszy mecz będzie lepiej) największe plusy??

hmm na pewno tak Thiago z Dos Santosem kapitalna gra :) Jeffren tez dobrze Gai brawo za walkeno i dobra postawa Fontasa z reszta młodych także dobranoc prawdziwych kibiców Barcy pozdrawiam a sezonowcy niech idą dselektować sie wygranom Realu!!!!

0

a co jest z Xavim że go trener nie powołał????? no i myslę że Thiago z Gaiem sie dziś pokarze:D:D

0

ja mam tylko takie pytanie DOs Santos gra ok:) może coś z niego będzie ale czemu nie probuje powoływać Thaigo alcantare? nawet na treningi go nie powołuje bo Gai i Rochina musza jeszcze z rok poczekać pomyślcie sobie co może być za rok ??Rochina Keirrison Bojan Zlatan:):)

0

do potok 100

co to za fota?? bo nie moge odtworzyć

0

ja ciągle mówię że trzeba nam pomocnikó a ze skrzydłowymi myślę że pedro z jeffenem sobie poradzą a nie długo myślę rochina Thiago i Gai:D

0

a czego nie piszą że poszukują pomocników a nie obrońców przecież Xavi i Iniesta nie będą grać cały czas cholera

0

kur.. kupować pomocników już na skrzydle niech grają pedro i Jeffren ale pomocników trzeba kupić odszedł Hleb i pewnie guddy a Thiago i dos santos jeszcze są za młodzi aby zastępować Xaviego i Inieste czy tego nie widzą nasze władze. Pep nie widzisz co się dzieje???????????////

0

teraz niech się u nas coś wzmocni bo pomocników brak

0

a Real dziś kupił Xabiego Alonso no nie powiem ale dobry transfer w wykonaniu odwiecznego wroga co na to Barca niech ylko nie mówią że mają pełny skład bo jeszcze wychowankowie sobie nie poradzą a dwoch pomocników w drużynie potrzeba i to koniecznie!!!!!!!!!!!!!!

0

no brawo dla młodzierzy Jeffren i pedro świetnie jeżeli mamy coś wzmocnić to pomoc żeby byli zmiennicy no ale jak Dos Santos się będzie tak rozwijał i nie pojdzie w ślady brata no to będzie git a nie zapominajmy że jeszcze jest Thiago:D:D:D:D:D co do ataku to myślę że nie potrzebujemy wzmocnień gdyż za rok będzie keirrison a i teraz można powoli wprowadzać Rochinę:)

0

ja wstanę :D:D a zmieniając temat niekt mi ktoś tylko powie co ta Barca robi na rynku transferowym??? pozbywa się graczy na pomocy a sezon będzie dużo cięższy niż rok temu widać że Barca robi te same błędy co dwa lata temu ;;/ co myślicie że Xavi Henry i Iniesta będą grać cały sezon bez przerwy!!!!!!! nie jestem zadowolony że nie ma jaiś wzmocnień w pomocy a z drugiej drużyny nie ma jeszcze zawodnikó aby pociągnęli mocno gre

0

a o thiago już nie pamięta Pep

0

skłąd mamy całkiem całiem ale ze dwóch pomocnikó bardzo by nam się przydało nie mamy już hleba a na pomoc nikt nie został sprowadzony więc kogoś trzeba bo wątpie czy młodzierz już jest zdolna tak do gry ale przecież o Sergio B też wielu mowiło że jeszcze za wcześnie:D

0

powiem tak jeżeli Barca chce mieć szerszą kadrę to mogliby zacząć kupywać pomocnikó bo jeżeli odejdzie Hleb Gudy keita i toure Puchar afryki no to kto będzie grać w tej pomocy?? jak zostanie tylko trojka Bussi Iniesta i Xavi no chyba ze ktoś z młodych wychowanków ale wątpie czy już sa tak gotowi no Pep szukaj tych pomocnikó bo jak narzie ich nie mamy aż tak wielu

0

co to znaczy wychowanek popatrzcie wszyscy wychowankowie ktorzy u nas grają nie mówią o odejściu czy coś dlatego to właśnie wychowankowie to nasz najwiekszy skarb a Messi to już całkiem:D:D!!!1

0

no jeśli chodzi o pressing to nie wiem czy Zlatan będzie tak zapieprzał jak Etoo któy biegal ile sił tu Pep będzie musiał się zastanowić ale jeśli chodzi o grę w powietrzu no to byłby spory plus ale ta szybkość Etoo ach sam już nie wiem

0

no ale szkoda że Etoo odchodzi wkońcu zrobił tyle dla naszego klubu jak mało kto. Visca el Samu no i powodzenia abyś nam tylko brameczek nie strzelał a jak zagrasz w LM z Ralem to wiesz co masz zrobić hehe:D:D

0

na pewno nie Caceres powinien zostać a poulsena bym nie chciał

0

no to już wiadomo że VIla graću nias nie będzie tyle na ten temat!!

0

na co go wypożyczać to już wogóle odejdzie Hleb i Gudjonsen i kto będzie na łąwce w pomocy ??????/ sam Keita??

0

no mam nadzieję że będzie dobrze choć jeżeli odejdzie Etoo i przyjdzie np Forlan to ja dziękuje za takie wzmocnienia

0

Narazie kupiliśmy jednego zawodnika no i jednego straciliśmy skoro Pep chce mieć szerszą kadrę na ten sezon no to narazie na to sie nie zanosi a ma odejść gudjonsen więc jeden na minusie no i nie wiadomo co z Etoo ? no chyba że Pep już upatrzył sobie zawodników z rezerw no Panie Laporta i Txiki do roboty

0

Narazie kupiliśmy jednego zawodnika no i jednego straciliśmy skoro Pep chce mieć szerszą kadrę na ten sezon no to narazie na to sie nie zanosi a ma odejść gudjonsen więc jeden na minusie no i nie wiadomo co z Etoo ?????? no chyba że Pep już upatrzył sobie zawodników z rezerw no Panie Laporta i Txiki do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!

0

do hubyymess

nie nazywaj mnie sezonowcem bo kibicuje Barcelonie od 1997 roku i nie chodzi mi o to że Barca ma wydawać po 100 mln na transfery ale o to że jeśli za zawodnika klub oczekuje dwóch czy trzech milionów więcej no to można to dać zwłaszcza jeżeli jest to zawodnik (mowa oczywiście o Luisie fillip) na naszą najsłabszą pozycje nie oszukując sie dlatego nie jestem zadowolony z tego transferu narazie mamy straty bo niech oni lepiej zajmą się Etoo a nie chcą kupić kolejny bezsensowny transfer Forlana

0

mi sie ten gracz nie podoba wole już zdecydowanie Luisa Fillipe nie dość że ograny w La liga to wogóle młodszy i lepszy a widzę że się zarząd mocno wysilił 4,5 mln to widze że oni w tym okienku transferowym będą kupować graczy tak do 5 mln to zdecydowanie lepiej brać wychowankow

0

wkońcu jakiś transfer:P:P:P hehe a tak serio to świetna wiadomość pomyślcie za na prawej rozpędzony Messi na lewej Gai Assulin a mamy przecież jeszcze kilku zdolnych:D:DD

0

tylko nie forlan najgłupszy transfer byłby tego lata najgłupszy

0

Nie wygląda to za ciekawie że możemy nie kupić Ville to trudno zdarza się ale że przy tym stracić możemy Etoo to już mnie wnerwia i kogo kupią na atak?? Forlana kogo Ty chcesz kupić jak już masz kogoś wziąć z Atletico to tylko Aguero a tak?? no zobaczymy co nasz zarząd zrobi do pierwszego zgrupowania naszej kadry może młodzi zabłyszczą zobaczymy

VeB

0

no przez ten kure... klub tyle problemów ja tylko się boję żeby oni nie chcieli kupić Forlana to byłby najgorszy transfer według mnie jeżeli ma już odejść Etoo to tylko mógłby go zastąpić Villa Torres albo Aguero nikt więcej jest przeciez jeszcze Bojan i Keirrison (mam nadzieję) czekam na młodierz z Barcy AthleticL :D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?