0

oj szkoda że odchodzi zrobił dla nas bardzo wiele ach i nie nawidził Realu bezcenny gracz jak dla mnie no ale cóż potrzeba napastnika więc szybko trzeba działać ja bym oczywiście brał Torresa któy jak dla mnie jest lepszym zawodnikiem od Villi ale on jest nie do wyciągnięcia z Liverpoolu a szkoda że kiedyś go z Atletico nie wzięli ale wcześniej nie było takiej potrzeby no Samu powodzenia:D

0

nie wiem co tu jest prawdą bo raz się pisze ze Guardiola chce zobaczyć na obozie Keirrisona i dopiero potem zdecydować czy dać go na wypożyczenie a tu juz piszą jakby taka była już z nim oferta o wypożyczeniu mało tego Keirrison jeszcze kontraktu z nami nie podpisał

0

a nie pomyślał ktoś że lepiej od defensywnego pomocnika przydałby się środkowy pomocnik?? taki żeby zastępował i Inieste i Xawiego no chyba że już szykują Thiago Alcantare na tą pozycję to przepraszam:D

0

nie że im zazdroszcze ale kur.. ten perez naprawdę zaczyna mi działać na nerwy a my????? no PAnie Laporta i Txiki pora sie zabrać za robotę powiem tak: jakby nie trzeba było wzmocnień to bym nie narzekał ale jak dla mnie to lewa obrona i pomoc oraz środkowy pomocnik potrzebny na gwałt!!!!!!!!!!!!! a my jeszcze nikogo nie kupiliśm mam nadzieję że młoda krew nadejdzie a licze ze jeffren Gai i Thiago oraz Muniesa już coś zaczną pykać bo talentów nigdy za wiele

0

kupić sergio Asenjo i po kłopocie:D:D:

0

tak właśnie lepiej wychować sobie gwiazde:D:D ja czekam aż Gai Asulin i thiago alcantara wejdą do pierwszej drużyny i też będą takimi gwiazdami pokroju Messiego i Xaviego a przecież Bojan rozwija sie nam coraz lepiej:D:D A co do Realu to nie jest powiedziane ze te gwiazdki będa tam tak świecić jak w swoich poprzednich klubach gdzie byli najlepsi tu będa jedni z wielu a przecież co za dużo to nie zdrowo i to życze K.rewskim:D

0

powiem tak co dzieli bardzo tych piłkarzy . Wiadomo Pep stawia na pressing już od napastników (co mnie bardzo cieszy) no ale czy Zlatan będzie tak biegać i przeszkadzać obrońcom jak Etoo?? odpowiedzcie sobie sami na to pytanie może jest troszkę bardziej skuteczniejszy no ale w finale LM etoo miał sete i ją wykorzystał co nie mogę powiedzieć o Zlatanie w meczu z Manchesterem

0

wiem co to znaczy sam jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego no i jeszcze mowią ze 4 miesiące potrwa rehabilitacja mam nadzieję że będe miał więcej szczęscia niż GABI

0

dobra dziś gra BOjana jak narazie on jest naprawde bardzo dobry technicznie i musi zostać na następny sezon żadnego wypożyczania jeżeli będzie czynił dalsze postępy to będzie super gracz:D:D

0

no właśnie idź precz TY judaszu:!!!!!!!!!!!!

0

macie tu wszyascy rację takiego meczu nie zagrał kapitalnie no może jeszcze z realem ale dziś tak odciął Krystynkę ze on aż płakał:D:D

0

no no miejmy nadzieję że szykuje się nam drugi Puyol pamiętacie Nasz el capitano zaczynał na prawej stronie Muniesa na lewej więc?????? nam kolejni obrońcy się przydadzą a jeżeli byłby to wspaniały talent i to na naszej najgorszej pozycji no to tylko się radować:D:D

0

aj jeszcze nabierze siłe chłopak ale z gry idzie mu całkiem całkiem nie ma mowy o wypożyczeniu go ma grać u nas bo radzi sobie zdecydowanie lepiej popatrzcie jak prowadzi pikę będzie z niego gość:D a Thiago ai no i Jeffren muszą zacząć wchodzić powoli myślę ze na presezony pojadą z pierwszą drużyną:D

0

no Etoo dzisiaj nota 2 niestety fatalnymecz ale on i tak nam już w tym sezonie masę punktów uratował co nie pamiętacie już sezonowcy ile bramek dające ważne punkty SAmii strzelil?????

Jeszcze będziecie go wychwlać po finale w rzymie:)

dobrze choć krótko pokazał się Thiago będzie z niego myślę kolejny Iniesta:D:D no i Jeffren tez ma zadatki brawo dla pepa ze puszcza młodych no ale żal braku punktów

0

a co sie stało że nie gra Tiago alcantara?? kontuzja??

0

po co on jak za rok W BArcy widzę Gaia asulina albo Jefrena:D

0

Brawa dla kibica Realu choc te kluby sie nie nawidzą myślę że my też powinniśmy oddawać respoekt dla Realu tak jak niektorzy kibice ich oddają nam pozdro dla niego no i zobaczymy co Real dziś pokaże

0

świetny mecz świetna gra Barcy kto mnie dziś zadziwił otóż Gudjonsen zagrał bardzo dobry mecz ale brawa należą się całej drużynie bez wyjątku> Valdes przy brami bez szans błąd Sergio ale strzelić 6 bramek świetny występ. Teraz przrwa na reprezentacje i potem dalej tak jechać VISCA EL BARCA od 97 roku na zawsze z Tobą:)

0

potrzeba szybkich i twardych obrońców aby powstrzymać Kuna więc mślę że Caceres z Puyolem będą odpowidni

0

a ja mowiłem to już i się jeszcze powtórzę Mamy świetna szkołę juniorów i mam nadzieję że takich zawodników jak Xavi i Iniesta będzie więcej . Chciałbym także aby młodzi zawodnicy nie odchodzili do innych klubów. Dobry występ Messiego wreszcie zauważał partnerów asysta do Iniesty bajeczna:D

0

brawo a Gai i Thiago to przyszłe gwiazdy w dorosłej kadrze:D Mamy mnóstwo tych perełek

0

siemka wszystkim oto moje spostrzeżenia z meczu.

Bramkarz Valdes przy bramce praktycznie bez szans tu błąd obrońców jedna bardzo dobra obrona

obrona

dobry występt Alves dużo się wlaczal do akcji ofensywnych pique z Marquezem dobrze panowali na środku i wprowadzali gre a Puyol no już z nim tak jest ze gdzie się go ustawi to gra bardzo dobrze:D:D

POmoc

Xavi i Iniesta są bezcenni świetny mecz z ich strony a uwieńczeniem tego była3 bramka:D

Na plus zaskoczył mnie Keita bo to chyba jego najlepszy mecz.

Toure też zagrał bardzo dobrze według mnie na niego sie powinno bardziej stawiać niż na Keite.

Atak

No Messi rzeczywiście za dużo kiwa i drybluje jezeli więcej będzie widział partnerów to będzie elegancko

Henry no pokazywał sie ale to jeszcze nie to

Do Etoo nie mam zadnych zastrzeżeń nie dostawał zbytnio dużo piłek ale się chlopak pokazywał chcę podkreślić jego świetną gre pressingiem zauważcie jak on biega przeszkadzając obronie , ma serce do gry

0

no wlasnie na Cn zawsze gramy dobrze ale mnie martwi to że Barca nie miała dużo klarownych czystych sytuacji. Słabo zagreał atak zwłaszcza po Etoo sie więcej spodziewałem

0

no tak ale Barca naprawde gra słabo nie ma wogóle ataku!!! i nie stworzyli sobie wczoraj zbyt wiele sytuacji

0

było nie oddawać Dos Santosa!! Trudn niech szukają zawodników z rezerw albo szkolą takich aby nie odchodzili. Kolejny przykład Falque po co go sprzedawali nie mogli wlączyć go do tej drużyny rezerw !!!!!!!!!!!! wtedy by został a tak trudno nie ma skrzydeł

0

teraz juz za późno a na lewe skrzydla strasznie by sie ktos nam przydał oj strasznie

0

oj ta nasza lewa strona gra fatalnie Henry i Abidal słabo sie prezentują

0

no slabo wczoraj zagrali bardzo slabo zwlaszcza w ataku . naszą bolączką jest strasznie słaba Lewa strona i transfer Keity tez mnie nie przekonuje niestety. Widać tez ze Hleb lepiej czuje sie w środku niż na boku

0

ale kurwaaaa wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?