0

Messi - Més que un hombre :)

0

Zgadzam się :)

0

Każdy kiedyś i jakoś zaczynał ;)

0

Świetny artykuł, mogę z dumą przyznać, że przeczytałem cały i nie znalazłem w nim ani jednej rzeczy z którą bym się nie zgodził. Pełen szacunek.

0

" Sędziami i jurorami są kibice" - piękne słowa

0

Stoorm, jakbyś nie zauważył, Madridista wypowiada się na tej stronie z szacunkiem i rozwagą, więc nie wiem po co takie negatywne nastawienie do jego osoby.

0

TAK!!!

0

Haha Ronaldo :)

0

Tak jak już ktoś już wcześniej wspomniał - Villarreal powraca do La Ligi w wielkim stylu!

0

100 mln a tu taki niepozorny Cani strzela bramkę :)

0

Cani!

0

Tylko tego brakowało

0

Nie. Po prostu nie. Pique udaje. To nie jest możliwe by być aż tak ch*jowym.

0

Alexis strzelcem bramki

0

Niech ktoś jeszcze powie że Messi jest beznadziejny!

0

NIESAMOWITE MESSI!

0

Sevilla powinna to wygrać :/

0

Boże co za nerwy!

0

Swoją drogą... Fabs w stylu Neymara przerzucał piłkę nad rywalami :)

0

No bez jaj

0

Messi jak szaleniec się rzucił na tę piłkę

0

Lizus :)

0

Czemu Ney nie strzelał!

0

Groźnie jest

0

Rożny - trzeba uważać!

0

Fabregas cóż za magiczne odegranie do Alexisa

0

Pique padł jak rażony prądem

0

Rakitić , niestety.

0

Co za napinacz

0

Messi - nie zasłużył, ale strzelił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?