Bogdinho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
54 obserwujących
262 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi - Més que un hombre :)
0
Zgadzam się :)
0
Każdy kiedyś i jakoś zaczynał ;)
0
Świetny artykuł, mogę z dumą przyznać, że przeczytałem cały i nie znalazłem w nim ani jednej rzeczy z którą bym się nie zgodził. Pełen szacunek.
0
" Sędziami i jurorami są kibice" - piękne słowa
0
Stoorm, jakbyś nie zauważył, Madridista wypowiada się na tej stronie z szacunkiem i rozwagą, więc nie wiem po co takie negatywne nastawienie do jego osoby.
0
TAK!!!
0
Haha Ronaldo :)
0
Tak jak już ktoś już wcześniej wspomniał - Villarreal powraca do La Ligi w wielkim stylu!
0
100 mln a tu taki niepozorny Cani strzela bramkę :)
0
Cani!
0
Tylko tego brakowało
0
Nie. Po prostu nie. Pique udaje. To nie jest możliwe by być aż tak ch*jowym.
0
Alexis strzelcem bramki
0
Niech ktoś jeszcze powie że Messi jest beznadziejny!
0
NIESAMOWITE MESSI!
0
Sevilla powinna to wygrać :/
0
Boże co za nerwy!
0
Swoją drogą... Fabs w stylu Neymara przerzucał piłkę nad rywalami :)
0
No bez jaj
0
Messi jak szaleniec się rzucił na tę piłkę
0
Lizus :)
0
Czemu Ney nie strzelał!
0
Groźnie jest
0
Rożny - trzeba uważać!
0
Fabregas cóż za magiczne odegranie do Alexisa
0
Pique padł jak rażony prądem
0
Rakitić , niestety.
0
Co za napinacz
0
Messi - nie zasłużył, ale strzelił :)