Bogdinho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
54 obserwujących
262 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabs idzie nas zbawić
0
To samo pomyślałem ;)
0
Nudny mecz nam się zrobił
0
Alexis!
0
Pique dobrze
0
Neymar po prostu magia, brak mi słów.
0
Racja, wybaczcie pomyłkę
0
Po co wam dziś Fabregas? Niech odpoczywa na Ajax :) Za Xaviego Sergi Roberto a za Tello Alexis i jedziemy z koksem :)
0
Ty się kończysz:)
0
Neymar zasłużył na bramkę, oby w drugiej połowie dopełnił formalności ;)
0
Neymar bezapelacyjnie najlepszy na boisku :)
0
Magia :)
0
W dodatku obaj są Brazylijczykami ;)
0
Akcja 2 bocznych obrońców którzy grali wcześniej właśnie w Sevilli... Przypadek? ;)
0
Alves ! Golazo !
0
Uraz :/
0
Neymar poezja :)
0
Messi dzisiaj to cień samego siebie, za to Neymar gra fantastycznie :)
0
Neymar magia, Messi... jak nie on.
0
Znajdź sobie, to nie jest sztuka :)
0
Neymar jak tam biega i pracuje bez piłki to jest poezja ;)
0
Messi się za bardzo cofa. Pewnie powiecie że gadam głupio, ale Messi nie jest dobrym napastnikiem, on jest takim ofensywnym pomocnikiem. I dziwicie się, że Xavi i Iniesta nie grają fantastycznie, skoro nie mają komu zagrać prostopadłej piłki, ponieważ Leo się cofa.
0
Neymar najlepszy z naszych póki co.
0
Ależ piła Rakiticia, dobrze że Gameiro jej nie opanował
0
Neymar widać u niego tą dynamikę, to dobrze!
0
Rakitić jest bardzo dynamiczny, widać to przy każdym kontakcie z piłką
0
Adriano już próbuje :)
0
Gdzie wy jakąś bramkę widzicie?
0
Czyżby kolejna kontuzja?
0
Neymar ma chorobę lokomocyjną, a to ciekawostka