0

Fabs idzie nas zbawić

0

To samo pomyślałem ;)

0

Nudny mecz nam się zrobił

0

Alexis!

0

Pique dobrze

0

Neymar po prostu magia, brak mi słów.

0

Racja, wybaczcie pomyłkę

0

Po co wam dziś Fabregas? Niech odpoczywa na Ajax :) Za Xaviego Sergi Roberto a za Tello Alexis i jedziemy z koksem :)

0

Ty się kończysz:)

0

Neymar zasłużył na bramkę, oby w drugiej połowie dopełnił formalności ;)

0

Neymar bezapelacyjnie najlepszy na boisku :)

0

Magia :)

0

W dodatku obaj są Brazylijczykami ;)

0

Akcja 2 bocznych obrońców którzy grali wcześniej właśnie w Sevilli... Przypadek? ;)

0

Alves ! Golazo !

0

Uraz :/

0

Neymar poezja :)

0

Messi dzisiaj to cień samego siebie, za to Neymar gra fantastycznie :)

0

Neymar magia, Messi... jak nie on.

0

Znajdź sobie, to nie jest sztuka :)

0

Neymar jak tam biega i pracuje bez piłki to jest poezja ;)

0

Messi się za bardzo cofa. Pewnie powiecie że gadam głupio, ale Messi nie jest dobrym napastnikiem, on jest takim ofensywnym pomocnikiem. I dziwicie się, że Xavi i Iniesta nie grają fantastycznie, skoro nie mają komu zagrać prostopadłej piłki, ponieważ Leo się cofa.

0

Neymar najlepszy z naszych póki co.

0

Ależ piła Rakiticia, dobrze że Gameiro jej nie opanował

0

Neymar widać u niego tą dynamikę, to dobrze!

0

Rakitić jest bardzo dynamiczny, widać to przy każdym kontakcie z piłką

0

Adriano już próbuje :)

0

Gdzie wy jakąś bramkę widzicie?

0

Czyżby kolejna kontuzja?

0

Neymar ma chorobę lokomocyjną, a to ciekawostka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?