0

W którym momencie napisałem coś o Roberto? No ale skoro sam poruszyłeś ten temat to w czym dokładnie Semedo jest lepszy? Nie neguje tego co napisałeś, ale jestem ciekaw wytłumaczenia :)

0

Gdyby brać tylko drugą połowę pod uwagę to na 0+ zasłużyłby bardziej niż na 0-, ale niestety nie można zapominać o pierwszej, którą całkowicie przespał.

0

Suarez podobał mi się w tym meczu. Oceniłbym maks na 4, ale przynajmniej non stop od pierwszej minuty był widoczny do ostatniej. Głównie negatywnie, ale dużo walczył i nie można zapominać, że kilka dobrych zagrań też miał :)

1


Semedo pierwsza połowa tragiczna. W obronie cały czas ktoś musiał asekurować jego stronę a w ataku i tak Portugalczyka nie było.
20min wyjątkowo grał w obronie i o dziwo strasznie przegrał pojedynek biegowy
32min jedno z niewielu ofensywnych zagrań. Szkoda tylko, że był to długi przerzut do Suareza, który nie zdążył wrócić z 5 metrowego spalonego.
44min pierwszy (ale ładny) odbiór Semedo.
W drugiej połowie zagrał już trochę lepiej. Kilka odbiorów, trochę było widać jak biegał w ataku- bezproduktywnie, ale chociaż był.

2

Teraz widać kto z nas hejtuje a kto piszę to co myśli ;) Ja jestem w stanie docenić Semedo. Ty bez powodu przy ładnej grze obronnej Portugalczyka musisz wrzucać na Roberto :)

0

No i nareszcie Semedo wrócił do obrony. Widać, że Valverde go objechał w przerwie.

0

przed meczem pisałeś, że nie masz linku a później widziałem, że jak była 20min to Ty szukałeś jeszcze linku do meczu, ale najwięcej masz do napisania ;) Roberto większość meczu stoi w obronie bo Semedo tam nie ma, ale z przodu też go nie ma. Pytanie tylko gdzie Portugalczyk stoi?

0

Roberto I połowa 3odbiory
Semedo I połowa 1odbiór

A o sytuacji o której piszesz to według mnie nie objechał Roberto bo w finalnej części go zatrzymał wątpliwym faulem ;)

2

Bez hejtu.

Martwi mnie fakt, że przez około 30min Roberto asekurował pozycję Semedo.

Martwi mnie fakt, że mimo to Portugalczyka nie widać w ataku gdzie akurat pełno Hiszpana.

0

ban za co?

0

Polecam przyjrzeć się w drugiej połowie na jego grę defensywną. Nie mówię hejtem, ale Portugalczyka w obronie praktycznie nie ma i łącznie przez jakieś 30min asekurował go Roberto. Nie byłoby to aż tak złe gdyby nie fakt, że Semedo w ataku również nie widać i Sergi robi za niego robotę też tam notując jeden groźny odbiór i wystawiając dwie piłki.

0

Obiektywnie. Jak gra Semedo według Was dzisiaj? :) Ja mam swoje zdanie, ale napisze dopiero po meczu dłuższy komentarz.

0

Suarez trzymał linie spalonego :) Przyjrzyj się następnym razem :)

0

i znowu ten tragiczny Roberto prawie z asystą :) A co gorsza to od 1min asekuruje pozycje Semedo, który gra na skrzydle i żadnego pożytku z niego nie ma :/ Sprzedać go i zapomnieć o nim.

0

Ale ten Roberto jest słaby.... tylko wystawił idealną piłkę Messiemu :)

0

efekt jest taki, że ostatnio sam potwierdziłeś kto ma lepsze statystyki w defensywie i ataku ;)

0

Moja godność miałaby decydować o tym czym moje komentarze na tej stronie są bezużyteczne? O czym Ty piszesz:) Starasz się inteligentnie odpowiedzieć, ale niestety efekt jest odwrotny.

0

dystansu trochę :D Po co ta spina?

0

niepotrzebne przedstawienie ze strony Lyonu :)

0

Kto o tym decyduje?

0

Roberto ma lepsze statystyki w defensywie jak i w ataku więc lepszy jest tylko na tej stronie w waszych odczuciach :)

1

Sabotażysta z 9 na plecach ma prawie najwięcej bramek w lidze :) Na tej stronie tak bardzo nie docenia się wygrania ligi, że to szok :) Ja osobiście nie wymieniłbym triumfów Barcy w lidze, lidze mistrzów i pucharze (z 2 trypletami) na wygranie 3lm rok po roku- nie umniejszając, ale po prostu sam bym tego nie zrobił bo Real co rok ośmiesza się właśnie w tej lidze :)

0

dzisiaj trzeźwiuteńki jak nigdy :)

0

Widziałem ;) łącznie z jego ostatnim gdzie zabawiał się w sabotażystę ;)

0

Jestem trollem bo widzę bezużytecznego Semedo?

0

Niestety Semedo na boisku więc gramy w 10,5 dzisiaj.
Dobrze, że Roberto gra w pomocy, ale szkoda, że nie można go rozmnożyć i dać za Portugalczyka i do środka :/

0

Szczerze mówiąc napisać poprawna formę zajęło mi 2 sek a użytkownik tomaszzalesie broniąc swojej głupiej teorii, ze poszłem to poprawna forma np na wsi (bo tam wszyscy prawie tak mówią) zajęło dłużej ;)

0

Nic nie trzeba się zagłębiać:) w słowniku forma gwizdają jest niepoprawna a np. klaskać, głaskać czy mlaskać już są i pewnie o to Ci chodziło :) wiec nie staraj się głupio tłumaczyć swojej niewiedzy ;)

4

Nie gwiżdżą*

0

Ale co możesz w nieskończoność? Nie rozumiem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?