Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Starrk Instrukcje niejasne, penis utknął w kosiarce.
4
@Kgorecki2500 Baćka zawsze na straży pokoju i porządku. Szacunek.
27
Sąsiad wujka mojego taty jest w wojsku i mówi, że sytuacja jest napięta. Informacja z pierwszej ręki, trzymajcie się.
0
@Starrk Rapha to jak dla mnie bardziej zasługuje od Yamala. Fakt że wypadł z obiegu jest nieporozumieniem
1
widzimy się pod Moskwą bracia i siostry.
5
@Luciano99 To jest niesamowite jak w tak krótkim zdaniu może być tyle kłamstw.
Kessie nie wraca z pracy, bo nie pracuje, a już na pewno nie do domu, bo go nie ma, no chyba że hasiok przed blokiem nazywamy domem. A o jedzeniu to może pomarzyć, no chyba że coś upoluje, tak jak jego rodzina w Zimbabwe.
Dramat.
5
@Lanosss No i fajnie, serek na pizze jak złoto. Widać tutaj ewidentnie rękę inżyniera.
0
@wojopancer Każdy szanujący się człowiek potrzebuje azjatki u swego boku.
1
@RoberDzik To jest dla mnie niesamowite, bo kiedyś myślałem, że to dość powszechne zjawisko, a gdy dopytywałem ludzi, to się okazywało, że nie mieli, albo zdarzało się to rzadko.
Ja miałem okres, gdy się to działo bardzo często i regularnie.
Tak właściwie, to w pewnym momencie się już przyzwyczaiłem. Oczywiście nadal odczuwałem strach, bo ciężko jest pokonać tą naturalną reakcję, ale zasypiałem po wszystkim praktycznie od razu.
W ostatnim czasie już nieco się uspokoiło i miewam mniej regularnie
4
@LOPEZ16 Widać symptomy radykalizacji społeczeństwa i w tym momencie wszystko coraz bardziej przypomina beczkę prochu.
Gospodarka nie wygląda dobrze, a to jest woda na młyn dla ekstremizmu w każdej formie.
Również demokracja nie dojeżdża i nie mam tu teraz na myśli korupcji i tego, że wiele rzeczy jest robione wolno i nieudolnie w długoterminowej perspektywie, bo to jest oczywisty fakt. Mam na myśli, że system jest coraz bardziej zablokowany, w tym sensie, że ciężko dojść do konsensu i podejmowania decyzji.
Taka Holandia ma aktualnie niestabilny rząd. Francja jest w dużym kryzysie politycznym. W Niemczech masz AFD i po przyszłych wyborach może się okazać, że będzie już niemożliwe omijanie ich, tak jak to teraz co do zasady robi CDU z koalicją, oraz jest i Linke które jest odchyłem w drugą stronę.
A to wszystko spowoduje jeszcze większą reakcję łańcuchową bezsilności systemu.
USA to jest ogólnie poligon wojen kulturowych i społeczeństwo jest masakrycznie podzielone.
Status quo, w którym się urodziliśmy zaczął się chwiać.
Na dodatek algorytmy w internecie podsycają wrogość, bo to się sprzedaje, gdyż wywołuje reakcje.
Można tak wymieniać i wymieniać problemy, które rozrywają społeczeństwo.
Najlepsze jest to, że i ja mam świadomość tego, że się radykalizuję coraz bardziej.
Nie wiem jak to się wszystko skończy, bo żaden ze mnie ekspert i strateg, ale biorąc pod uwagę całą historię świata, oraz aktualny stan teraźniejszości, to najbliższa przyszłość raczej nie wygląda świetnie.
4
@BorzyKrzys W moim przypadku nie trąba, ale wczoraj było gradobicie jakiego bardzo dawno nie widziałem i nie kojarzę. Wokół domu było białko jakby śnieg napadał.
0
@Uukasz_93 Ogólnie Włosi zostali nieco w tyle.
Choćby infrastrukturalbie również nie wyglądają sympatycznie. Co chwilę słyszę, że na przykład ich stadiony są w opłakanym stanie.
6
@Eklerek Za złotówkę to on ci zapewni najlepszy orgazm w twoim życiu. Wiem, bo też wczoraj znalazłem złotówkę.
6
@JanZagloba Jest konkurent i to w tym samym filmie.
0
@gumaz Ja proponuję pakt Sikorski-Ławrow, który podzieli strefę wpływów w Europie Wschodniej. Białoruś i Ukraina wrócą do Polskiej macierzy, a Rosja będzie mogła przejąć państwa bałtyckie.
Mamy szansę na uderzenie wyprzedzające, ale cele powinny być te o których wspomniałem.
6
@July_6_BcN Czyli dlatego odrzuciłaś kessiego. Brzydko z twojej strony.
https://zapodaj.net/plik-uYVwoLIsap
2
@Kessie Gdzie ty tutaj masz madryciaka.
5
@Eklerek Powinniśmy wyczyścić pamięć o nim z kartotek La Masia, w iście radzieckim stylu.
4
@draxidox Sztokholm taki jaki zapamiętałem. Nawet widać rdzennych Szwedów.
6
@gumaz Szanuj czarnego swego, bo możesz mieć gorszego.
2
@LeoMessiiBarcaPepa Tak, przejście na emeryturę w Polsce nie oznacza końca pracy
2
@blakkudium Po skrzynkę to trzeba iść, bo pierwsza już się kończy.
6
Krwawy księżyc na niebie i krwawa rzeź na Stadionie Śląskim. Przypadki nie istnieją, są tylko znaki.
Finowie zapamiętają dzień w którym maszerowali na południe i ponieśli brutalną klęskę.
10
Imperium Osmańskie w odwrocie. Nim zapieją koguty, Konstantynopol zostanie odzyskany.
2
@Nazio_87 Statystyki nie kłamią:
https://zapodaj.net/plik-7ZyfaJMEUm
0
@cchesterr43 Krótko z tulipanami.
2
@Kessie Czasy się zmieniły, rozwiązania problemów również. Trzeba krótko trzymać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Tego nie wiem i nie chcę się wypowiadać, bo musiałbym sprawdzić choćby liczby. Wydawałoby mi się, że w przeszłości piłka była bardziej otwarta, ale to właśnie może być ten psikus mózgu, oraz brak specyficznej wiedzy w moim przypadku.
Na pewno faktem jest, że nie doceniamy teraźniejszości i skupiamy się na pozytywnych cechach przeszłości, zapominając o dawnych bolączkach.
Bo nie wiem jak wy, ale ja bardziej pamiętam spektakularne akcje piłkarzy z przeszłości, niż mecze w których przeszli obok meczu, a takie przecież były.
0
@Kgorecki2500 Co ciekawe Francja po 1 września zaatakowała Niemcy i chyba nawet przejęli jakieś tam wioski, ale dość szybko się wycofali.