5

Chwilę temu możesz być na La Rambli królem, żeby za chwilkę zostać zerem, nikim, bezdomnym piłkarzem. Haaland poznał smak fizyczności tej strony.

0

1

@Kessie Tak.

1

2

@mekston Leszek się zna na rzeczy, no ale nie ma co się dziwić.

1

Może i zagramy na małym stadionie, ale za to śmierdzi jak duży.

1

@AxelF Dobrze, hentaie się same nie prześlą.

0

@Popitek12 Na Maciaka popitek. Ja mam podobnie i na niego zagłosowałem. Każdemu mówię wprost: chcesz pozytywnej zmiany? Głosuj na Maciaka.

1

@michal26 O, za to że biały, to mogę dać herba.

3

@adamek20151 Piękny widok

0

@adamek20151 Ale na czym te mistrzostwa polegają? Używają dwóch torów obok siebie i tramwaje się ścigają? I nie, nie chcę odpowiedzi, bo ta wizja zbyt mi się podoba i uznaję ją za prawdę.

3

@adamek20151 Kobieta musi być jak zsiadłe mleko: biała i przeterminowana. Ideał.

11

@July_6_BcN To 100 złotych miesięcznie bardzo pomaga naszej sprawie. Dziękuję za twoje wsparcie, niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi (tylko nie z Kessie, proszę)

3

2

@SelloutCrowd A i może być sprawniejszym żołnierzem, bo te sterydziarze lubią szybko padać. O kwestia intelektualnych nie wspominając.

3

@Kessie *jak chłopaki na La Rambli ( w tym ja)

3

@BulaKG No konflikt z zarządem, ale tutaj akurat prezes jest głównym problemem.

2

@Eklerek Potężny Australijczyk pogrąży mr proces?

5

@Kessie Hmmm jakby ci to powiedzieć w najłagodniejszy możliwy sposób. Powiedzmy, że powiedzenie "czarny umysł, głupi umysł", azjaci wschodni traktują dość poważnie.

2

@PatrychoO "USA i ich społeczeństwo to jest rak tego świata". Na tym bym zatrzymał wypowiedź, bo mówi wszystko.
Jankesi to najgłupsze stworzenia kroczące po tej planecie.

0

@gumaz Co tu dużo mówić.

2

@RoberDzik Też tak miałem i ponownie to uczucie czuję przy Yamalu i nie, nie obchodzi mnie to, że ostatnio irytował La Ramble stratami.
W sumie przy Pedrim też tak mam, bo mimo tego, że nie drybluje w każdej akcji, to gdy go osaczają, to czuję spokój.

4

6

@Laminedependencia "czeka na rozwój ".
Też czekam i chciałbym zobaczyć tą ewolucję.

7

@tomek8756 Ja zawsze mówiłem, że Kessie jest pozytywny. Po prostu gdy podajesz mu rękę, to musisz ją po wszystkim umyć i sprawdzić obecność pcheł na ciele.

1

@PatrychoO Wygląda jaby ktoś wyciął z kartki te żółte elementy i je przykleił na koszulkę.
Niesamowite obrzydlistwo.

5

@Kessie Przyjdź do jej domu o 2 w nocy i miej przy sobie linę, chloroform i taśmę. Kobiety uwielbiają niekonwencjonalnych mężczyzn. Moje randki mają 100% skuteczność, więc wiem co mówię.

3

@Luciano99 Ja chciałem tylko powiedzieć, że bukmacherka to świetna inwestycja. Jeżeli zbieracie pieniądze od dłuższego czasu, to polecam wrzucić wszystko na kupon. Ta strategia nie ma wad.

3

@July_6_BcN A jak się urodzi czarne, to kwestia zmian klimatycznych.
@JimMorrisonFCB ja na twoim miejscu wyjechałbym w delegację.

0

@Kozinho. Nigdy nie wykluczam jakichkolwiek opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?