Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chwilę temu możesz być na La Rambli królem, żeby za chwilkę zostać zerem, nikim, bezdomnym piłkarzem. Haaland poznał smak fizyczności tej strony.
0
@partymaker Yhym.
https://zapodaj.net/plik-d4AoLBzJV8
1
@Kessie Tak.
1
@Kessie Tak.
https://zapodaj.net/plik-McJ1ngSu8C
2
@mekston Leszek się zna na rzeczy, no ale nie ma co się dziwić.
1
Może i zagramy na małym stadionie, ale za to śmierdzi jak duży.
1
@AxelF Dobrze, hentaie się same nie prześlą.
0
@Popitek12 Na Maciaka popitek. Ja mam podobnie i na niego zagłosowałem. Każdemu mówię wprost: chcesz pozytywnej zmiany? Głosuj na Maciaka.
1
@michal26 O, za to że biały, to mogę dać herba.
3
@adamek20151 Piękny widok
0
@adamek20151 Ale na czym te mistrzostwa polegają? Używają dwóch torów obok siebie i tramwaje się ścigają? I nie, nie chcę odpowiedzi, bo ta wizja zbyt mi się podoba i uznaję ją za prawdę.
3
@adamek20151 Kobieta musi być jak zsiadłe mleko: biała i przeterminowana. Ideał.
11
@July_6_BcN To 100 złotych miesięcznie bardzo pomaga naszej sprawie. Dziękuję za twoje wsparcie, niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi (tylko nie z Kessie, proszę)
3
@blakkudium Tak.
https://zapodaj.net/plik-zn6JodxhFX
2
@SelloutCrowd A i może być sprawniejszym żołnierzem, bo te sterydziarze lubią szybko padać. O kwestia intelektualnych nie wspominając.
3
@Kessie *jak chłopaki na La Rambli ( w tym ja)
3
@BulaKG No konflikt z zarządem, ale tutaj akurat prezes jest głównym problemem.
2
@Eklerek Potężny Australijczyk pogrąży mr proces?
5
@Kessie Hmmm jakby ci to powiedzieć w najłagodniejszy możliwy sposób. Powiedzmy, że powiedzenie "czarny umysł, głupi umysł", azjaci wschodni traktują dość poważnie.
2
@PatrychoO "USA i ich społeczeństwo to jest rak tego świata". Na tym bym zatrzymał wypowiedź, bo mówi wszystko.
Jankesi to najgłupsze stworzenia kroczące po tej planecie.
0
@gumaz Co tu dużo mówić.
2
@RoberDzik Też tak miałem i ponownie to uczucie czuję przy Yamalu i nie, nie obchodzi mnie to, że ostatnio irytował La Ramble stratami.
W sumie przy Pedrim też tak mam, bo mimo tego, że nie drybluje w każdej akcji, to gdy go osaczają, to czuję spokój.
4
@Kessie ...
https://zapodaj.net/plik-QYVN8ELhZu
6
@Laminedependencia "czeka na rozwój ".
Też czekam i chciałbym zobaczyć tą ewolucję.
7
@tomek8756 Ja zawsze mówiłem, że Kessie jest pozytywny. Po prostu gdy podajesz mu rękę, to musisz ją po wszystkim umyć i sprawdzić obecność pcheł na ciele.
1
@PatrychoO Wygląda jaby ktoś wyciął z kartki te żółte elementy i je przykleił na koszulkę.
Niesamowite obrzydlistwo.
5
@Kessie Przyjdź do jej domu o 2 w nocy i miej przy sobie linę, chloroform i taśmę. Kobiety uwielbiają niekonwencjonalnych mężczyzn. Moje randki mają 100% skuteczność, więc wiem co mówię.
3
@Luciano99 Ja chciałem tylko powiedzieć, że bukmacherka to świetna inwestycja. Jeżeli zbieracie pieniądze od dłuższego czasu, to polecam wrzucić wszystko na kupon. Ta strategia nie ma wad.
3
@July_6_BcN A jak się urodzi czarne, to kwestia zmian klimatycznych.
@JimMorrisonFCB ja na twoim miejscu wyjechałbym w delegację.
0
@Kozinho. Nigdy nie wykluczam jakichkolwiek opcji.