Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dobra idę spać. Dobranoc kochani i jak coś to jedźcie z madrylami od spodu.
Kocham was.
6
Czyli madryciaki dostali pierwszego kopa.
Heheheh...heh
1
@Kessie Tylko uważaj Kessie, bo chomiki mają tendencję do pękania.
0
@Sinirsey To taki żart był.
Wybacz, bezbekiem jestem.
2
@tomek8756 Ale za to latach 40 ubiegłego wieku, to pociągi były punktualne. Ehhh Niemcy.
0
@Sinirsey Unban rano, czy wieczorem? Bo ja mam na wieczór.
9
Dopiero teraz nadrabiam internety i patrzę się, a tu Pedri 11. To tylko oznacza, że tematy piłkarskie należy całkowicie pominąć.
A i poziom humoru mam już na dzisiaj osiągnięty, bo już dziś lepszego żartu nie ujrzę.
4
Zbiornik wodny na stadionie, to i rekin na wolności. Szykujcie się, bo moja ryba poczuła krew.
https://zapodaj.net/plik-QtOaxEbLuF
2
@Rewolucja123 Jutro
2
"Albo umierasz jako bohater, albo żyjesz wystarczająco długo, by stać się złoczyńcą."
Guardiola zamienił się w Mourinho.
Nie to żeby Arteta z tysiącem i jednym podaniem był lepszy
2
Za te hity Premier League, to powinni dopłacać żeby to oglądać.
Ja rozumiem wiele, ale łysy Mourinho i Arteta z miliardem podań, to nie najlepsze widowisko w Drodze Mlecznej.
1
@July_6_BcN Nie rozumien co mówisz.
0
@FCB_dimiC Kto by nie chciał zostać brutalnie zdominowanym przez potężnego Norwega. Marzenie.
@Laminedependencia Blondas na 9 to piękna wizja
9
City grające z kontraktów, to interesująca rzecz do oglądania. Seksowna blondynka na 9 idealnie pasuje do tej taktyki.
0
@BorzyKrzys Zbyt długi twój komentarz i samo myślenie o tym żeby go przeczytać mnie zmęczyło. Następnym razem skróć go trochę.
1
@blakkudium Jeżeli Fati się sprawdzi w Francji Vichy, to może coś uda jeszcze się z nim zrobić.
0
@FcPortoFan1999 No ja właśnie nie ogarniam, co wy wszyscy mówicie. Już wiem jak się czuli ludzie, gdy Bóg wkurzył się na Wieżę Babel i stworzył Ślązaków. Dramat.
0
@FcPortoFan1999 Oskar, ja nic nie rozumiem co ty mówisz.
Wieża Babel po prostu.
5
@draxidox Co to za przyjemność, gdy nikt nie widzi, że to robisz? Bez sensu.
1
@tomek8756 Partia Korwin w punkt. Ten przekaz całkowicie do mnie trafia.
1
@FcPortoFan1999 Miło z twojej strony Oskar, że przywitałeś kolegę.
Ja też go przywitam, bo również jestem miłym człowiekiem.
Cześć Adran.
0
Nie no, musimy zaorać to bezpłciowe Chelsea. Łysy i jego ekipa grają masakrycznie nudną piłkę.
5
Jeszcze jedna bramka i stanie się coś naprawdę zabawnego.
Ale i tak Chelsea jest żałosna w tym meczu.
2
@Kessie Ale Zjednoczone Królestwo Pakistanu, Indii i Bangladeszu, to ty szanuj.
1
@blakkudium Sądząc po rozmiarach, to zje ją na kolację.
1
@Eklerek Przecież Pedri im tam zrobi dziecko w środku pola
1
@Gibbon_FCB Ja tego nie ogarniam. Wydają w cholerę pieniędzy (oczywiście również w cholerę zarabiają dzięki transferom) a nie kupią porządnego bramkarza. Przecież oni nawet kupowali jakiś bramkarzy, ale każdy z nich to półśrodek. Mieć tak daremnego gościa na bramce i nic z tym nie zrobić w ich sytuacji, to dla mnie jakaś abstrakcja
1
@blakkudium Jeżeli Ronaldo z Temu da punkty Chelsea, to pieprzne fikołka ze śmiechu. Niesamowite by to było.
3
Manchester może zrobić coś bardzo bardzo BARDZO zabawnego.
0
I to wszystko po to, żeby dostać na łeb od Brentford.