11

Dobra idę spać. Dobranoc kochani i jak coś to jedźcie z madrylami od spodu.
Kocham was.

6

Czyli madryciaki dostali pierwszego kopa.
Heheheh...heh

1

@Kessie Tylko uważaj Kessie, bo chomiki mają tendencję do pękania.

0

@Sinirsey To taki żart był.
Wybacz, bezbekiem jestem.

2

@tomek8756 Ale za to latach 40 ubiegłego wieku, to pociągi były punktualne. Ehhh Niemcy.

0

@Sinirsey Unban rano, czy wieczorem? Bo ja mam na wieczór.

9

Dopiero teraz nadrabiam internety i patrzę się, a tu Pedri 11. To tylko oznacza, że tematy piłkarskie należy całkowicie pominąć.
A i poziom humoru mam już na dzisiaj osiągnięty, bo już dziś lepszego żartu nie ujrzę.

4

Zbiornik wodny na stadionie, to i rekin na wolności. Szykujcie się, bo moja ryba poczuła krew.
https://zapodaj.net/plik-QtOaxEbLuF

2

2

"Albo umierasz jako bohater, albo żyjesz wystarczająco długo, by stać się złoczyńcą."
Guardiola zamienił się w Mourinho.
Nie to żeby Arteta z tysiącem i jednym podaniem był lepszy

2

Za te hity Premier League, to powinni dopłacać żeby to oglądać.
Ja rozumiem wiele, ale łysy Mourinho i Arteta z miliardem podań, to nie najlepsze widowisko w Drodze Mlecznej.

1

@July_6_BcN Nie rozumien co mówisz.

0

@FCB_dimiC Kto by nie chciał zostać brutalnie zdominowanym przez potężnego Norwega. Marzenie.
@Laminedependencia Blondas na 9 to piękna wizja

9

City grające z kontraktów, to interesująca rzecz do oglądania. Seksowna blondynka na 9 idealnie pasuje do tej taktyki.

0

@BorzyKrzys Zbyt długi twój komentarz i samo myślenie o tym żeby go przeczytać mnie zmęczyło. Następnym razem skróć go trochę.

1

@blakkudium Jeżeli Fati się sprawdzi w Francji Vichy, to może coś uda jeszcze się z nim zrobić.

0

@FcPortoFan1999 No ja właśnie nie ogarniam, co wy wszyscy mówicie. Już wiem jak się czuli ludzie, gdy Bóg wkurzył się na Wieżę Babel i stworzył Ślązaków. Dramat.

0

@FcPortoFan1999 Oskar, ja nic nie rozumiem co ty mówisz.
Wieża Babel po prostu.

5

@draxidox Co to za przyjemność, gdy nikt nie widzi, że to robisz? Bez sensu.

1

@tomek8756 Partia Korwin w punkt. Ten przekaz całkowicie do mnie trafia.

1

@FcPortoFan1999 Miło z twojej strony Oskar, że przywitałeś kolegę.
Ja też go przywitam, bo również jestem miłym człowiekiem.
Cześć Adran.

0

Nie no, musimy zaorać to bezpłciowe Chelsea. Łysy i jego ekipa grają masakrycznie nudną piłkę.

5

Jeszcze jedna bramka i stanie się coś naprawdę zabawnego.
Ale i tak Chelsea jest żałosna w tym meczu.

2

@Kessie Ale Zjednoczone Królestwo Pakistanu, Indii i Bangladeszu, to ty szanuj.

1

@blakkudium Sądząc po rozmiarach, to zje ją na kolację.

1

@Eklerek Przecież Pedri im tam zrobi dziecko w środku pola

1

@Gibbon_FCB Ja tego nie ogarniam. Wydają w cholerę pieniędzy (oczywiście również w cholerę zarabiają dzięki transferom) a nie kupią porządnego bramkarza. Przecież oni nawet kupowali jakiś bramkarzy, ale każdy z nich to półśrodek. Mieć tak daremnego gościa na bramce i nic z tym nie zrobić w ich sytuacji, to dla mnie jakaś abstrakcja

1

@blakkudium Jeżeli Ronaldo z Temu da punkty Chelsea, to pieprzne fikołka ze śmiechu. Niesamowite by to było.

3

Manchester może zrobić coś bardzo bardzo BARDZO zabawnego.

0

I to wszystko po to, żeby dostać na łeb od Brentford.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?