Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Konradowskyy To jest mój ulubiony Doktor, więc trochę szacunku dzieciak, bo się upokarzasz i to bardzo. Żegnam ozięble.
https://zapodaj.net/plik-76tvYO2vqv
3
Polska w meczu z Turkami, obrazowane:
https://zapodaj.net/plik-TxgMSVwQDW
13
@Popitek12 Nie pamiętam, pijany byłem.
0
@gumaz Ładny widok.
https://zapodaj.net/plik-QrtNbeTT4K
2
@gumaz Nie rozumiem dlaczego psiecka i kociecka nie są zaliczane. Hańba, że ta grupa znamienitych rodziców jest tak dyskryminowana, dramat.
4
@Kessie Fajnie, że i ty się tam pojawiłeś.
https://zapodaj.net/plik-t42uAOuSM2
3
@Kessie Czujnym trzeba być.
https://zapodaj.net/plik-FhYuzPFBjI
2
@Aragorn33 Za późno na aneks do umowy. Zresztą za bardzo drążysz, nie podoba mi się to.
5
@Kessie Wiem. Moi przodkowie podpisali z twoimi przodkami układ, że twoi będą się posłusznie słuchać moich.
Naprawdę doceniam, że respektujesz stare umowy, to się bardzo ceni w tych czasach.
9
@Kessie No z łóżka na pewno bym nie wyrzucił. Te dziewczyny też ujdą.
2
@Kessie Dbaj o jego potomstwo.
https://zapodaj.net/plik-HfTtcxYFfO
3
@JordiAlbion Taka sytuacja.
8
@Kessie Wiem, nawet przygotowali ulotki na twój przyjazd.
https://zapodaj.net/plik-nysymF6ua0
4
@Faro Weź przykład ze mnie. Ja tu mam samych przyjaciół i z każdym mam świetne relacje. Każdego traktuję z należytym szacunkiem i godnością, co pokazuje fakt, że nawet @Kessie daję obgryzać kości mięsa, które spożywam.
Musisz po prostu być tak idealny jak ja, nic prostszego. Tylko nie zapominaj o pokorze i skromności, w drodze do oświecenia.
1
@Ku84fcb Dobrze. Jak Barcelona przegra, to tylko dlatego że nam się nie chciało i jest to nasz altruistyczny gest.
1
@Ku84fcb Ale ty sobie zdajesz sprawę, że nie będzie taryfy ulgowej dla czelsioków i nadchodzi brutalne zderzenie z rzeczywistością? Wiesz o tym, prawda?
3
@Czajka90 Pewne rzeczy się nie zmieniają.
https://zapodaj.net/plik-WEnWtiyHhs
13
@Kuchar Słaby optymizm w tobie wyczuwam.
4
@Kessie Przecież ci dałem porządną maskę podczas covida, a ty nadal robisz z siebie pośmiewisko.
https://zapodaj.net/plik-CN4E3m6rTf
Ehhh, z kim ja się zadaję.
1
@BillyButcher Gwiezdne Wojny stały się po prostu Marvelem.
W tych czasach jeżeli ktoś chce bardziej "dojrzałe" fantasy w kosmosie to ma Warhammera, choć ja mam aktualnie żałośnie minimalną wiedzę na temat tego uniwersum.
Gwiezdne Wojny stały się strasznie mdłe i bez wyrazu. Istnieje ciągły recykling tego samego. Ileż można oglądać "badassową" scenę w ciasnym korytarzu, w której to użytkownik mocy zabija kilka osób.
1
@MesQueUnClub_87 Otóż to.
Barcelona i Real są powszechnie uznawane za szczyt futbolu i znaczna większość graczy chce tutaj po prostu grać, bo oba kluby są miejscem docelowym w karierze piłkarskiej.
Co do zasady oba kluby nie mają presji sprzedaży zawodników. Tak, wiem jak to brzmi w kontekście finansów Barcelony, ale wiadomo o co chodzi. Barcelona to zbiór gwiazd i nie w naszym interesie jest ich pozbywanie się za wszelką cenę.
2
@BillyButcher Gwiezdne Wojny miały tak duży potencjał, a został tak zniszczony.
Przecież te głąby miały nawet gotowy scenariusz w "legendach" i po prostu mogli wybierać co chcieli i całą resztę niekompatybilnych rzeczy wyrzucić, tak aby uniwersum było w miarę spójne.
No ale oni zrobili, to co zrobili i dostaliśmy choćby mr.spy, który jest odpowiednikiem Hitlera w uniwersum, ale z jakiegoś powodu...jest pieprzonym szpiegiem, a co najlepsze to wierzchołek góry lodowej.
Jakieś filmy i seriale opowiadające o starożytnych czasach byłyby dobrym powrotem, ale niestety jestem pewny, że te druciarze i to by spieprzyli, więc może i dobrze, że nie próbują.
2
@BillyButcher Dajcie mi Valkoriona, a nie jakieś małe żaby, to może będzie co oglądać w tym zniszczonym uniwersum.
5
Co ten Laporta...
3
@BillyButcher Japonia? Top
0
@JordiAlbion Za kilka lat praktycznie nikt nie będzie pamiętał nikogo oprócz TOP 1
2
@wpwelement Aha.
2
Komentarz usunięty
5
@draxidox Gdy to się stanie, to tym razem Polska wyśle mocniejsze oświadczenie, bo użyje Caps Locka. Rosja się nie pozbiera.
7
" Jestem fanem Dembélé, moim zdaniem jest lepszy od Mbappé" - Optimus Szwagier.
A więc moi drodzy, czego się wczoraj wszyscy nauczyliście? a no nauczyliście się tego, że szwagry zawsze mają rację i prędzej czy później wygrywają.