8

Flick co ugotował. Prawdziwe szaleństwo...i to mi się podoba, bez względu na to jak się to skończy.

1

@beter2 Transfery w tym okienku nie zrobili bardzo złe. Problem w tym, że jeżeli chcą ich wszystkich upchać to Bruno musi grać niżej, a tam się nie nadaje. Kolejna kwestia, że inni pomocnicy nie domagają.
Jak dla mnie, to lepiej by wyszli na tym, gdyby nie kupili kogoś z dwójki Cunha/Mbeumo i zamiast tego kupili kogoś na 8.

Inna sprawa, że Amorim nie ogarnia i ktoś inny z tym składem robi lepsze wyniki

1

@Kgorecki2500 To nie Szwedzki stół, to Turecki kocioł.

4

https://zapodaj.net/plik-nx75uz7nlO
Zwykły mężczyzna, prawda? O to przed wami Pan Jose Bordelas. Troszkę się zmienił.

2

@Rastafarnianin Gdy Dzień Świra przestaje być komedią, to oznacza że już przekroczyłeś pewien próg.

2

@Eklerek Jeszcze nie oglądałem Aston w tym sezonie i aż sobie włączę te orły.

6

Aktualna angielska pierwsza szóstka i spadkowicze wygląda uroczo.

3

2

@FcPortoFan1999 Czyli porażka Arsenalu, podoba mi się to co zrobiłeś Oskar.

2

@FcPortoFan1999 Chęć Alvareza to najmniejszy problem, jak mniemam.
Chęć naszego konta bankowego, to co innego.

0

@Kgorecki2500 Mmmm niebieskie kobitki.

2

@fcbarcafan19 To już lepiej sięgnąć po wróżby lokalnej cyganki, bo ma większą wiarygodność.

1

@gumaz Niby biały, a czarny.
Woke nonsens.

8

0

@Kgorecki2500 I tak przewalisz kupon, więc po co się łudzisz? Poddaj się teraz i nie rób sobie nadziei na wielkie bogactwa

0

@Sulimo Zawsze można wypłynąć na szerokie wody i założyć czarną czapkę, bo to wystarczające, żeby zagrać w karierę.

1

@Sulimo Najlepsze co mogą zrobić, to nowa animacja otwierania paczek i nowe paczki. Ciesz się, bo to rewolucja i teraz dawaj szekle.

6

@mordini123 Widzę, że Yamalowi to już grubo odwala.

2

@Eklerek Wspaniały trener. Jeżeli United go zwolnią, to popełnią gigantyczny błąd. Zaufaj procesowi.

7

@Luciano99 Ubrudziłeś mu krwią buty, więc tak ja Vurt pisze: remis.

0

@VegetaPolska Dlaczego chcesz ich ujeżdżać?

2

@gumaz Nie pyta się mężczyzn o kalorie, to zasada savoir vivre

0

@MYTO Spróbować zawsze można

2

Na tym etapie, to Barcelona i PSG wystawią w środę drużyny AMP.

3

@MYTO Ej gościu, zostaw ją w spokoju.
https://zapodaj.net/plik-Y1x4doq35I

1

@FcPortoFan1999 To widzimy się Oskar za 10 lat pod stadionem Porto, ty stawiasz.

5

@daver Barcelona opłacając Negreire dywersyfikowała swoje brudne interesy i część wpływów zostało przekierowanych w wzrost Atletico, których to celem jest regularne podgryzanie realu i kradzież punktów. Macki sięgają bardzo głęboko, ale nie mogę więcej napisać, bo zaraz internet wyłączają w Choroszczy.

1

@FcPortoFan1999 Czy przed stadionem Porto powinny powstać pomniki Bednarka i Kiwiora?

3

@Luciano99 Mówiłem ci, żebyś za bardzo nie dosciskał poduszką, bo będzie trzeba iść po łopatę...

0

@Rifek Jedna z lepszych rzeczy która się nie wydarzyła, to ten transfer. To był idealny przepis na flop transferowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?