0

@Colon Może chodzi ci o foot truck? No ale nie pamiętam już o czym tam rozmawiali.

0

@Nazio_87 Domyślam się. Ja jestem na przeciwnym biegunie, bo nie oglądałem nawet meczu...

0

@Nazio_87 To tylko halucynacje spowodowane głodem.

1

@jedrek7000 Pewnie kolejna jakaś mało znacząca rzecz, ale jeszcze się nie zagłębiałem. Po meczu włączę zieloną poświatę i się zagłębie mocniej w temat

3

1

@Mario96w Aha, na wakacje cię stać, ale żeby wykupić dostęp to nie. Moderacja króciutko z tobą pojedzie

2

Dzisiaj tak:

1

@sergio5 Normalnie bym mu życzył TOP 10, ale to by w praktyce oznaczało komplikacje związane z Joanem, więc no.

2

@partymaker Spokojnie.



@TR3YWAY To pytanie podchwytliwe i nie dam się podpuścić.

2

@MessiForeverTheBest Nie znam takich słów, ale chyba się zgadzam. No ale zobaczę jeszcze, nie wiem w sumie.

1

@TR3YWAY Wiek to mu liczą chyba od momentu dotknięcia stopą Europy, po przybyciu na pontonie. Ma sens.

1

@MessiForeverTheBest Tak, PSG wygrało w poprzedniej edycji, więc zostajemy nowymi mistrzami i przejmujemy ich wszystkie trofea.

2

@MirusAmisz A to nie wiem co to.

36

Plan jest jasny i klarowny. Przez pierwsze 10 minut sprzedajemy wszystkich. Między 20, a 30 minutą nowa era się rozpocznie, lecz niestety 40 minuta tą ere zakończy. Druga połowa na nowo zdefiniuje pojęcie dramatu.
Jeżeli przegramy, to usuwamy klub, lecz jeżeli wygramy, to już nikt nas nigdy nie pokona.

4

@bart_azz A czemu nie?

1

@Cules69 Witamy na rynku w 2025 roku.
Choć oczywiście i tak Newcastle (przynajmniej na papierze) przepłacił, ale to było spowodowane między innymi desperacją.
Choć w ostateczności, może to się okazać bardzo dobry transfer, bo ta tyczka już teraz nawet robi liczby.

1

@Lionel_Messi10 Dzisiaj to Rashford będzie czarował, tak będzie.

0

@JordiAlbion Wiem wiem.
No ale mogliby chociaż zamiast meczu Newcastle z Unionem, dać Vilarreal z Juventusem.
A pamiętam dni, że mecze o 21 były wypchane zawartością, a te o 18:45 były nędzne.

3

@Cule1234 To niech organizują mecze z byłymi drużynami United. Może uda im się wygrać jakieś 1:0 z drużyną z 19 wieku i to tylko dlatego, że oni wszyscy już nie żyją.

2

@blakkudium Ma się zgadzać z tym, z czym zgadza się jego aktualny Pan.
To uproszczony system dla ludzi jego rodzaju.

7

@maroon Bo ludzie mają owsiki w tyłku i wszystko jest wojną lewicy i prawicy. Jeżeli nie zgadzasz się z "x", to jesteś lewakiem, z kolei jeżeli nie zgadzasz się z "y", to prawakiem. Proste

28

@adamek20151 A zwyzywaj ich jeszcze raz, zobaczymy co się stanie.

3

0

@derus Pięknie, króciutko z @Kgorecki2500 .
Skończyło się rumakowanie.

2

0

No ale mogliby chociaż lepiej te mecze rozdzielać, a nie że co do zasady o 18:45 są jakieś zapychacze. Czuję się oszukany i zaatakowany.

1

@SkN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

23

@Eklerek Co ten Gullit.

1

@fcbarcafan19 Coś tam tematu liznąłem.

1

@mordini123 Jak zawsze istnieje jedno rozwiązanie:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?