Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Na ten moment Francja jest zablokowana w dużym stopniu.
Żadna strona nie chce odpuścić i wszyscy się nawzajem trzymają za jaja, więc życzę im powodzenia w podejmowaniu decyzji.
A Francja ma kryzysy do rozwiązania (cóż, nie tylko Francja).
Nie pomaga również społeczeństwa, bo na przykład gdy przychodzi temat podniesienia wieku emerytalnego, to się żabojady buntują. Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko.
W tym momencie nie tylko w Francji, widzimy jakiś niepełnosprawny status quo.
Jak problem rozwiązać? Nie wiem, nie płacą i nie dają mi przywilejów za to, żeby znaleźć rozwiązanie. Od tego są politycy, ale że każda strona jest mało kompetentna, to jest jak jest.
A co do monarchii, to nie wiem. W tym momencie odczuwam głęboką pogardę do całego aktualnego systemu, ale ani nie jestem wrogiem monarchii, ani sojusznikiem.
3
@Pomimo27 Na twoim miejscu zwyzywałbym ich jeszcze raz. Nie pozwól żeby ktokolwiek ci mówił jak masz żyć. Zaufaj mi, jestem typem drapieżnika i wiem co mówię.
https://zapodaj.net/plik-PTFYAUg0XK
1
@barcanawieki Sprawdź książki Carla Sagana.
1
@Bobo25 Chłopak dziękuje i również pozdrawia.
14
Miłego dnia misiaczki. Błogosławię was.
https://zapodaj.net/plik-1x9PURV58O
2
@TR3YWAY Dziwnie piszesz zasiłek dla bezrobotnych, no ale ja też mam jutro wypłatę. Widzimy się.
2
@FcPortoFan1999 Jesteś.
Nigdy więcej mi się nie stawiaj.
2
@Kessie Nie chwaliłeś się że ostatnio byłeś na piwie z wpwelementem
2
@FcPortoFan1999 Jesteś inteligentny Oskar. Cieszę się że mam takiego przyjaciela jak ty.
1
System kaucyjny, opinia?
https://zapodaj.net/plik-VyOtducryI
10
@Kessie współczuję że się zaraziłeś i teraz chorujesz :/.
https://zapodaj.net/plik-xb5JWkhuKf
5
@gumaz Sprawdzam czy środki na sen które mu podałem jeszcze działają.
5
@Safrani
- Gary Oldman: Życzę sobie jednorożca
- Dżin: to niemożliwe
- Gary Oldman: dobra, chcę żeby United wygrało potrójną koronę
- Dżin: jakiego koloru ma być jednorożec?
3
@Popitek12 Nie.
Kto umrze ten umrze. Tylko silni ludzie tacy jak ja i ty popitek, powinni stąpać po tej planecie. Lekarstwa utrudniają stworzenie niezwyciężonej populacji, która zdominuje układy gwiezdne w kosmosie.
8
@daniel32778 Czyli będą transmitować tylko mecze realu?
1
@tadzik447 Co dwa flashscory, to nie jeden.
2
@MeAndSwan No to się porobiło...
https://zapodaj.net/plik-rgfBbegkC6
1
@xvcWinterSoldier Cóż, wystarczy jedna platforma by obejrzeć wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Pamiętajcie, nieważne kim jesteście, dobrze że istniejecie i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej. Pozdrawiam kochani.
https://zapodaj.net/plik-fMj0beGBD8
4
@macio_944 george floyd jako Snape ma ten plus, że ta postać była gnębiona.
1
@VeB 1899 No ten Gej wygląda najlepiej.
Konate obniżył loty, a Upamecano nie jestem pewny.
Niestety wątpię, że uda się go zgarnąć. Najprawdopodobniej zostanie w Premier League.
26
Pamiętajcie o wzajemnym szacunku i nie dajcie się podzielić, przyjaciele.
https://zapodaj.net/plik-OcAIXGiuL4
2
@blakkudium Sorry za sytuację, ale zdarza mu się szukać przestrzeni życiowej w innych miejscach.
5
Wpwelement po zbanowaniu La Ramblowicza:
6
@TR3YWAY Związki z kobietami są przereklamowane i jest to strata czasu, oraz zasobów. Nie podejmujcie tego błędu i się nie zbliżajcie do samic, nie warto.
4
@Kgorecki2500 Też się przygotowałem i znalazłem niezawodne źródło wody:
https://zapodaj.net/plik-voYU893VRZ
System może mi teraz robić co najwyżej laskę.
2
@RoberDzik Defraudacja pieniędzy z tej strony ma się dobrze, jak widać.
Już nawet nie chcę wspominać, że to krwawe pieniądze, które pochodzą od zakładów bukmacherskich, odpowiedzialnych za uzależnienie społeczeństwa od hazardu.
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie chcecie mnie dopuścić do źródła.
2
@marcin62 To jest Call of Duty? Ja kompletnie nie śledzę tej serii (podobnie jak Battlefield), no ale to wygląda jak Valorant, albo Overwatch.
To jest dramat co oni z tym zrobili.
0
@alone49 Ja wiem wszystko
1
@MateS Już go nigdy nie zobaczysz. Po śmierci nie spotkasz go, ani nikogo innego. Będzie tylko pustka i samotność, która będzie cię gniotła przez wieczność.
Ale się nie przejmuj, twojego psa też to spotkało.