Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Codziennie siadaliśmy jak do telenoweli, żeby oglądać właśnie jego. Fenomen socjologiczny, ile rzeczy można było przypisać jego rządom podczas ich trwania, że w ich trakcie można wygrać ewidentnie bez układu, że moderatorzy są ludźmi rzetelnymi, solidnymi, posłańcami wielkich wiadomości, wielkich nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy, fenomen społeczny. Przecież my dzięki temu człowiekowi żyliśmy życiem zastępczym, były powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele, bardzo wiele.
Tak w skrócie.
1
@Eryw Spokojnie El fujarek, co by notatnik bez ciebie zrobił.
3
@blakkudium Jeszcze jest nagranie z osłem, ale nie sądzę że to dobre miejsce na publikację
13
Wchodzenie na La Ramble podczas meczu tak wygląda:
https://zapodaj.net/plik-KA00A2ZEf5
1
@ViscaelBarca2007 No Pedri, No Party.
1
@blakkudium Jestem gotów.
https://zapodaj.net/plik-e1cbrBlnXo
3
@Unbe "Ucz się Bolton, bo jak nie to skończysz jako bezrobotny patus bez perspektyw na przyszłość".
I kto się teraz śmieje? Ja jutro dzień wolny, a wy wszyscy do roboty. Było się nie uczyć.
1
@Walpiano "Jeszcze nie odblokowałeś tego zdobywcy złotej piłki".
3
@blakkudium Ulice nie zapomną Unaia i Krychowiaka.
4
@esem91 de la fuente jutro rano:
Flick nie będzie tolerował gróźb.
0
@Czyhrynski Nie myli się ten kto nie próbuje. Na łożu śmierci będziesz z dumą mógł powiedzieć: "przybyłem, zobaczyłem, niekoniecznie zwyciężyłem, ale przynajmniej spróbowałem"
1
@JanuszKorwinMikke To swoją drogą. Również wydaje się być większa różnorodność w meczach i już na etapie grupowym są emocje.
12
@JanuszKorwinMikke Zdecydowanie lepsza i ciekawsza.
Inna sprawa, że dawny format się już po prostu przejadł.
4
@blakkudium Możesz zniszczyć człowieka, ale nie ideę.
4
@Sysia11 *5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Niby okienko transferowe zamknięte, a tu real nowe transfery ogarnia.
3
@Kgorecki2500 Top? Top
4
@Kessie Co ty dzieciak.
https://zapodaj.net/plik-uSFYZ4no3T
2
@Konradowskyy Ja kiedyś próbowałem być sędzią, to nikt mnie nie słuchał i od tamtej pory mam traumę.
5
Dzisiaj tak:
5
@Sysia11 Nie obrażaj Popitka
2
@Konradowskyy Ja niestety też wyrzuciłem wiele rzeczy z przeszłości i tego żałuję, ale gazety bym może znalazł.
To było wówczas moje główne źródło informacji i traktowałem to jak swego rodzaju Biblię.
Gadżety uwielbiałem, w szczególności piłki, bo se uderzałem nimi w pokoju (moje ściany za tym nie przepadały).
W szczególności lubiłem odbijać piłką od ściany i udawać, że bronię w meczach Barcelony.
2
@Konradowskyy Pamiętam, że wtedy jeszcze bodajże na meczykach oglądałem mecze i skróty.
Uwielbiałem także słuchać takiego gościa na YouTube, który się zwał "Artiste". Tworzył on piosenki o Barcelonie i pamiętam, że puszczałem je na głośnikach na pełnej głośności.
A co do plakatów, to byłem nałogowym kolekcjonerem BravoSport, więc gdzieś mam/miałem tego tałatajstwa pełne szuflady.
6
@Konradowskyy Jestem rocznik 03, zatem mój okres dojrzewania przypada na dominację Barcelony, więc po prostu podświadomie zacząłem im "kibicować", bo takie w miarę świadome kibicowanie zaczęło się w sezonie z Tatą Martino u steru.
Mam również przebłyski, że grałem w jakąś grę piłkarską (nie mam bladego pojęcia co to było) i właśnie tam wybrałem Barcelonę, co jeszcze bardziej ugruntowało moją przynależność.
6
@tomek8756 To jeszcze nie koniec przygody.
https://zapodaj.net/plik-SnQqbl0sOH
12
@RoberDzik Jestem przedsiębiorcą i nie lubię marnowania zasobów, nawet tak bezużytecznych
Gdy los zsyła mi cytrynę, to robię z niej lemoniadę.
0
@Konradowskyy Człowiek sobie nowego DJI kupuje i od razu ludzie afery kręcą.
3
Życzę wam kochani pomyślności w ten dzień. Niech los się do was uśmiechnie.
https://zapodaj.net/plik-jXxHuMukOk
3
@spiderman1899 Na szczęście jestem dobrym kolegą i ci zostawiłem papierzaka.
3
@tomek8756 Nie. Życie jest zbyt krótkie, żeby narażać szefa na niedogodności związane z twoim odejściem.