La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1053 Culés

1

Nie no Denis... Sorry, ale tu nie chodzi o długość filmu. Ba, jest zupełnie na odwrót. Oppenheimer miał taką widownie przede wszystkim dlatego, że miał status blockbustera z wielką obsadą i Nolanem za sterami. Tu nawet marketing był samograjem, gdy w tym samym dniu wyszło Barbie, a w socialach zrobił się z tego viral. Ja uwielbiam dłuższy metraż (nie zawsze, ale jednak). Mimo to, uważam, że kino będzie podążało podobnym trendem co muzyka. Utwory już trwają często mniej niż 3 minuty, a filmy będą zmierzać w stronę 90-minutówek lub nawet 70-minutówek. Mamy przebodzcowane społeczeństwo. To sa fakty.

0

@BorzyKrzys Zbyt długi twój komentarz i samo myślenie o tym żeby go przeczytać mnie zmęczyło. Następnym razem skróć go trochę.

0

@BorzyKrzys ambitniejsze filmy powinny trwać dłużej (choć nie jest to konieczne), ale niepokoi mnie fakt, że większość popcorniaków akcji trwa obecnie jakieś 2,5 godziny. Ostatnie filmy MCU są najgorsze w całej sadze, a trwają niemal dwa razy dłużej, niż te stare.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?