BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 Kounde
1
@Lionel_Messi10 Lewy
0
@Gomess moim zdaniem tak jedynie przy Lewym trochę wątpliwości mam bo za długo to już trwa a tez Barca za długo się z nimi szczypie już nie składając kolejnej oferty.
0
@Michal4 pewnie ogłoszą po uruchomieniu drugiej dźwigni
0
@Emhyr lepiej Kounde ściągnąć a nie
0
@Cwaniak4 a co ma Lewy do tego jprdl. De Jong czy zostanie czy nie to Lewy przyjdzie tak czy siak i przestańcie kurna wymyślać swoje chore teorie xd.
0
@Toretto bo ty tak uważasz ?
1
@Deviler serio ? A. Kto za kółkiem był ?
0
@against_modern_football to według tych danych to ja jestem powyżej średniej bo bd miał z 5 K na rękę gdzieś :D Ideolo akurat bo się teraz wyprowadzam.
1
@against_modern_football na ten moment to tak bo jestem jeszcze s trakcie nauki tego zawodu(Dekarz)
0
@Ojciec5tkidzieci na rękę
0
Jak myślicie 25zl/h to dobrze już ? Aktualnie mam 22zl/h ale ma być właśnie podwyżka do 25 pod koniec lipca .
0
@Emhyr już masz Bilda ;)
0
@Emhyr zobaczymy ale wydaje mi się, że coś ruszyło się w tej sprawie ;)
0
@Deviler miała pójść jeszcze jakaś ale czy już poszła to uj wie
0
@Emhyr to jak w końcu z tym De Jongiem ? Odchodzi czy zostaje ?
3
@AlwaysBlaugrana to pewne nawet on sam Depay daje upust swoim emocjom w mediach xd.
0
@ChampionLW hahahaha
0
@tbas e tam ostatnio z nimi przegraliśmy to fakt ale ile my punktów oddaliśmy przez własne błędy bodajże 41 to jest masa punktów a i tak prawie ten mecz wyciągnęliśmy. Jeśli zagramy na swoim poziomie to powinno być spokojne zwycięstwo i tyle.
1
Stawiam Polska - Francja finał LN ! Takie po prostu mam przeczucie. Polacy w ćwierćfinale zagrają z Iranem a w ewentualnym półfinale z Brazylia/USA ;)
2
@michal26 Włosi pierwsi bo liczą się mecze bezpośrednie wtedy ale to by nie miało już znaczenia bo 2 miejsce i tak by było ;)
0
@Encore hahaha właśnie miałem to napisać ;)
1
No na razie demolka jeśli chodzi o siatkę !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kondziubarca weź chłopie przestań wstawiać tu ścieki tutaj bo robisz niepotrzebny smród tylko . Sam Romano pisze o naszej ostatniej ofercie a ty wstawiasz ten syf tutaj jprdl.
0
@Kwiatek67 Bo przyjdzie do nas ;)
0
@Emhyr też tak myślałem dobrze, że jest tu ktoś kto czuwa bo już się smród tu robił niepotrzebny ;)
1
@Pawel13sz Wiadomo czy to do Barcy B?
1
@Kwiatek67 przecież on tam nie pójdzie xd
0
Xddddddddddddddddd