2

1

0

@Gomess moim zdaniem tak jedynie przy Lewym trochę wątpliwości mam bo za długo to już trwa a tez Barca za długo się z nimi szczypie już nie składając kolejnej oferty.

0

@Michal4 pewnie ogłoszą po uruchomieniu drugiej dźwigni

0

@Emhyr lepiej Kounde ściągnąć a nie

0

@Cwaniak4 a co ma Lewy do tego jprdl. De Jong czy zostanie czy nie to Lewy przyjdzie tak czy siak i przestańcie kurna wymyślać swoje chore teorie xd.

0

@Toretto bo ty tak uważasz ?

1

@Deviler serio ? A. Kto za kółkiem był ?

0

@against_modern_football to według tych danych to ja jestem powyżej średniej bo bd miał z 5 K na rękę gdzieś :D Ideolo akurat bo się teraz wyprowadzam.

1

@against_modern_football na ten moment to tak bo jestem jeszcze s trakcie nauki tego zawodu(Dekarz)

0

@Ojciec5tkidzieci na rękę

0

Jak myślicie 25zl/h to dobrze już ? Aktualnie mam 22zl/h ale ma być właśnie podwyżka do 25 pod koniec lipca .

0

@Emhyr już masz Bilda ;)

0

@Emhyr zobaczymy ale wydaje mi się, że coś ruszyło się w tej sprawie ;)

0

@Deviler miała pójść jeszcze jakaś ale czy już poszła to uj wie

0

@Emhyr to jak w końcu z tym De Jongiem ? Odchodzi czy zostaje ?

3

@AlwaysBlaugrana to pewne nawet on sam Depay daje upust swoim emocjom w mediach xd.

0

@ChampionLW hahahaha

0

@tbas e tam ostatnio z nimi przegraliśmy to fakt ale ile my punktów oddaliśmy przez własne błędy bodajże 41 to jest masa punktów a i tak prawie ten mecz wyciągnęliśmy. Jeśli zagramy na swoim poziomie to powinno być spokojne zwycięstwo i tyle.

1

Stawiam Polska - Francja finał LN ! Takie po prostu mam przeczucie. Polacy w ćwierćfinale zagrają z Iranem a w ewentualnym półfinale z Brazylia/USA ;)

2

@michal26 Włosi pierwsi bo liczą się mecze bezpośrednie wtedy ale to by nie miało już znaczenia bo 2 miejsce i tak by było ;)

0

@Encore hahaha właśnie miałem to napisać ;)

1

No na razie demolka jeśli chodzi o siatkę !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kondziubarca weź chłopie przestań wstawiać tu ścieki tutaj bo robisz niepotrzebny smród tylko . Sam Romano pisze o naszej ostatniej ofercie a ty wstawiasz ten syf tutaj jprdl.

0

@Kwiatek67 Bo przyjdzie do nas ;)

0

@Emhyr też tak myślałem dobrze, że jest tu ktoś kto czuwa bo już się smród tu robił niepotrzebny ;)

1

@Pawel13sz Wiadomo czy to do Barcy B?

1

@Kwiatek67 przecież on tam nie pójdzie xd

0

Xddddddddddddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?