1

@Worny niesamowity przestój zaliczyliśmy w tej drugiej połowie seta ale przypomnijmy, że zaczęło się to od dwóch błędów Kaczmarka !

1

@Koni8M dobrze pracuje zagrywka u nas ;)

4

@FC1899Barca a co to ma Bóg do tego ?

3

@Sysia11 Mniej atrakcyjna od Ligue 1 ? Buhahahaha

3

Ogólnie nie wiem czy wiecie ale po meczu z Francuzami wskoczyliśmy na 1 miejsce w rankingu FIVB. Nie jestem pewny ale to chyba pierwszy raz w historii jak jesteśmy liderami rankingu !!!

0

@TheNekro94 A Francja prawie w najsilniejszym ;)

0

@FCB_dimiC pewnie chodzi o Hazarda ;)

4

@Jestjakjest przecież Xavi Iniesta to najlepsi pomocnicy jacy kiedykolwiek grali i jeśli ty tak na serio to nieźle musisz być odklejony xd

0

@Cule1234 Dzisiaj mecz z Argentyną o 22:30 ;)

5

@doc Ale przecież on tylko został nam zaoferowany nic więcej przecież.

3

Bo g*w*o daje ! W normalnej robocie został by wyrzucony i tyle.

1

@ToWinaSedziego Jasne, dzisiaj robię zakup ;)

1

@Tom_Sta ogólnie tyle bym nie dał za niego ale drewno to on na pewno nie jest. Nie oddałbym bo dałbym mu jeszcze jeden cały sezon grania ;)

8

@Lucassito chłopie twoje komentarze to dno ;)

1

Opłaca się kupować Death Stranding? Jak oceniacie tę grę ?

0

@Kidd a kiedy bd dostępne ? Czy już jest ? Bo ja nie w temacie.

0

@mm_ jak się ona nazywa ?

0

@cris2706 weź już nie pieprz głupot. Każdy się odżywia jak chce i tyle i nic ci do tego ;) Zajmij się lepiej sobą a nie będziesz narzucał komuś co ma jeść i co ma robić haha śmiech na sali normalnie ehh.

2

@Cygan BRC ale za to jest ustawiona do końca życia;) Nie można mieć wszystkiego :)

1

@PatrychoO a kiedy jest premiera game passa na PS5 ?

1

@Mr8lack dobra może źle przeczytałem bo na szybko ;)

1

@Medium nie po prostu tacy się urodzili i mają przesrane po prostu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jestjakjest No dobra ale co dalej ?

0

@Danny Gaucho ale te pierwsze 3 mecze to chyba towarzyskie które nie zaliczają sie do oficjalnych.

0

@Viajero przecież towarzyskie się nie zaliczają do oficjalnych xd.

1

@Pawel13sz a mi się tam wydaje, że przyszły sezon będzie w jego wykonaniu dobry ;)

1

@lukaszbarca15 ale w przyszłym może jeśli zdobędzie MŚ ;)

0

@Emhyr 1-0 Argentyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?