BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny niesamowity przestój zaliczyliśmy w tej drugiej połowie seta ale przypomnijmy, że zaczęło się to od dwóch błędów Kaczmarka !
1
@Koni8M dobrze pracuje zagrywka u nas ;)
4
@FC1899Barca a co to ma Bóg do tego ?
3
@Sysia11 Mniej atrakcyjna od Ligue 1 ? Buhahahaha
3
Ogólnie nie wiem czy wiecie ale po meczu z Francuzami wskoczyliśmy na 1 miejsce w rankingu FIVB. Nie jestem pewny ale to chyba pierwszy raz w historii jak jesteśmy liderami rankingu !!!
0
@TheNekro94 A Francja prawie w najsilniejszym ;)
0
@FCB_dimiC pewnie chodzi o Hazarda ;)
4
@Jestjakjest przecież Xavi Iniesta to najlepsi pomocnicy jacy kiedykolwiek grali i jeśli ty tak na serio to nieźle musisz być odklejony xd
0
@Cule1234 Dzisiaj mecz z Argentyną o 22:30 ;)
5
@doc Ale przecież on tylko został nam zaoferowany nic więcej przecież.
3
Bo g*w*o daje ! W normalnej robocie został by wyrzucony i tyle.
1
@ToWinaSedziego Jasne, dzisiaj robię zakup ;)
1
@Tom_Sta ogólnie tyle bym nie dał za niego ale drewno to on na pewno nie jest. Nie oddałbym bo dałbym mu jeszcze jeden cały sezon grania ;)
8
@Lucassito chłopie twoje komentarze to dno ;)
1
Opłaca się kupować Death Stranding? Jak oceniacie tę grę ?
0
@Kidd a kiedy bd dostępne ? Czy już jest ? Bo ja nie w temacie.
0
@mm_ jak się ona nazywa ?
0
@cris2706 weź już nie pieprz głupot. Każdy się odżywia jak chce i tyle i nic ci do tego ;) Zajmij się lepiej sobą a nie będziesz narzucał komuś co ma jeść i co ma robić haha śmiech na sali normalnie ehh.
2
@Cygan BRC ale za to jest ustawiona do końca życia;) Nie można mieć wszystkiego :)
1
@PatrychoO a kiedy jest premiera game passa na PS5 ?
1
@Mr8lack dobra może źle przeczytałem bo na szybko ;)
1
@Medium nie po prostu tacy się urodzili i mają przesrane po prostu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jestjakjest No dobra ale co dalej ?
0
@Danny Gaucho ale te pierwsze 3 mecze to chyba towarzyskie które nie zaliczają sie do oficjalnych.
0
@Viajero przecież towarzyskie się nie zaliczają do oficjalnych xd.
1
@Pawel13sz a mi się tam wydaje, że przyszły sezon będzie w jego wykonaniu dobry ;)
1
@lukaszbarca15 ale w przyszłym może jeśli zdobędzie MŚ ;)
0
@Emhyr 1-0 Argentyna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika