BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska że co niby ? Niby z jakiej racji ma płacić karę ?
0
@Emhyr jest jakie jest ale miejmy nadzieje, że tak będzie ;)
0
@vangoor podobno był na trybunach ;)
0
@LloretDeMar Endrick ?
0
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007 hahaha niezłe ;)
0
@macio_944 a o czym gada ?
0
@Jakchcesz to już wiemy przecież kiedy będzie przełom w tej sprawie ?
0
@doc ale ja już wole uwierzyć Romero niż jakiemuś Polaczkowi ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ta tylko jakoś dziwnie szybko szukają jego zastępcy xd.
1
@PatrychoO ale ani Alonso i Christensen nie będą w pierwszym jak tu przyjdą. Alba-Araujo-Kounde-Dest tak to widzę ;) Jestem pewny, że uda nam się ściągnąć kogoś z dwójki Kounde/Koulibaly czy jakoś tak.
0
@Emhyr a to napastnik jest ? Sorry nie w temacie
2
@Kgorecki2500 co znowu ? Ten pewnie coś dobrego bierze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1234 a on nie miał iść do Realu czasami ?
2
Ogólnie jak nie przyjdzie Lewy i Dembele odejdzie to ja nie widzę po prostu następnego sezonu. Żaden Raphinha mnie nie zadowoli.
1
@P33ck to po jakiego uja tam jedziemy jak nas nie stać xd.
0
@Jestjakjest może w tym momencie nie możemy ich kupić bo musimy sprzedawać.
0
@Vebrol ta na pewno się z tego cieszą. Wiadomo przecież, że nie możemy ich teraz kupić bo musimy sprzedać kilku naszych to logiczne chyba ;)
0
@Vebrol jakie serduszko ? O co chodzi bo nie jestem w temacie.
1
@Bartek22 śmiesznie przynajmniej jest ;)
4
@damiano996 żenujący jest twój komentarz aż oczy krwawią jak się czyta takie głupoty ;)
12
Proponuje nie wstawiać info od tego śmietnika ;)
0
@PatrychoO ale te stroje są kozackie :D
1
@Pilka_jest_okragla Ale co ten Alemany taki tajemniczy ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 tak samo miałem z Uncharted 4 na PS4/ Uncharted 4 na PS5 takiej różnicy to się nie spodziewałem ;) Ze względu, że masz na PS4 to tylko musiałeś pobrać darmową aktualizacje( automatycznie się pobrała). Ja pewnie będą musiał zapłacić. Mam nadzieje, że to nie będzie jakaś chora kwota.
2
@MesQueUnClub_87 jest już na ps5 wersja ? Naughty Dog na równi z Rokcstarem. Grałem w odświeżoną wersje Uncharted na PS5 brak słów żeby to opisać. Przeszedłem w 4 dni bo nie potrafiłem się od tej gry oderwać z powodu oprawy graficznej WOW! Więc z chęcią przejdę jeszcze raz The Last Of Us II.
0
………………………………………….