BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 ale oni wszyscy tacy pewni są awansu co mnie mocno dziwi. Nie wiem skąd u nich taki hurraoptymizm,
0
@Rewolucja123 w punkt. Tylko ślepy tego nie widzi ;)
0
@Cule1234 przecież jest napisane w artykule, że oba mecze o medale u nas ;)
0
Przyjeżdzają bo są pewni awansu xd
0
@jacobFCB koniec sierpnia
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Donio miejmy nadzieje, że nie
0
@Jakchcesz no wiadomo, że jak przejdziemy ich. Mu pewnie chodzi o to, że chciałby taki finał zobaczyć a nie ze już w nim jesteśmy ehh
0
@EsteBlanco ale to przecież tylko statystyka
0
@Rust_Cohle wątpię, że ich zgniecie. W końcu zadyszka tez im musi przyjść ;)
4
Ale pewni siebie żeby się nie zdziwili jutro czasami ;)
0
@mcsarna Wiadomo ale nasi pewnie tez nie odpuszczą tego meczu ;)
0
@Kidd a mi się wydaje, że to już za daleko zaszło żeby chodziło tylko o nowy kontrakt ;)
1
@Pawel13sz Raczej nas ograc ;) No może w tej formie w jakiej aktualnie jesteśmy po tej przerwie to może faktycznie by nas ograli ale wydaje mi się, że wynik nie byłby wysoki.Byśmy przegrali po walce a nie po jakimś blamażu.
0
@kejdzi z którego miejmy nadzieje szybko wyjdziemy ;)
1
@Sau_Ron a ci powiem jeszcze, że w tym roku nikt nie pokonał jeszcze Barcelony w regulaminowym czasie gry ;)
1
@StrangeFruit Faktycznie może zaraz wrócić mu ta skuteczność albo drużyna może wrócić do formy bo teraz ewidentnie jest jej lekki jak nie spory zjazd.
0
@Emhyr to chyba jesteś jedną z nielicznych osób które tak uważają jak nie jedyną.
0
@Pogba nie będzie z niego żaden wielki piłkarz. Co najbardziej mnie irytuje u niego to ten brak odwagi w graniu do przodu oraz brak dryblingu.
2
@Bulos11 Jeśli chodzi o klarowne sytuacje to ja ich naliczyłem 5-5 przy czym gospodarze zagrali bardzo dobrze a my kiepsko co dużo mówi;). No może jeszcze bym znalazł jedną taką sytuacje z pierwszej połowy dla Levante co Araujo wślizgiem zablokował ale i tak aż tak źle to nie wygląda biorąc pod uwagę nasz zjazd formy.
5
@Emhyr byś inaczej pisał jakby się skończyło 4-0 przy lepszej skuteczności. Jeśli mecz z Sewillą był słaby twoim zdaniem to ja nie chce wiedzieć wtedy czego ty oczekujesz xd.
14
@macio_944 przecież ci admini są na tym samym poziomie co komentujący xd.
0
@ShawnC ale myślenie jako tako powinien posiadać
1
@truqsi podobno Cadiz
0
@Kitek1640 no ale dołek formy jest lekki wiec nie mów, że nie. Widać to nawet po ilości stwarzanych sytuacji na mecz.
0
@Gavinho ale ostatnio dał dobrą zmianę wiec Xavi się wybroni z tej decyzji. Skąd miał wiedzieć, że popełni tak głupi faul w swoim polu karnym.
0
@MrPGG chyba trochę zawyżona statystyka bo jeśli chodzi o klarowne sytuacje to mieli jeszcze tylko 2( setka i karny).
0
@prokofiew a gdyby nie on to by było 4-4 chyba jeśli chodzi o takie klarowne sytuacje wiec nie do końca się z tb zgadzam.
0
@Ptasior widać zjazd formy w ostatnich meczach ale najważniejsze jest, że potrafimy nie przegrywać w trudnych momentach.
0
@Nhyz druga połowa była nasza trzeba przyznać. Trochę było chaosu po bezmyślnym faulu francuza w naszym polu karnym ale i tak zdecydowanie lepsza od pierwszej połowy ;)