BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 przestańcie wklejać tych dziennikarzy tu bo to już jest irytujące. I powiedz komu teraz wierzyć ? XD
1
@tomcruise w punkt ;)
0
@Zoker podobno bliski dziennikarz z jego otoczenia ;)
0
@Comfortable_ Cały on ;)
0
@tomek8756 grała ostatnio w filmie na Netflixie - Cały on ;)
0
@tomek8756 a ona nie jest po prostu fanką Barcelony ?
0
@VegetaPolska wyjątkiem jest chyba tylko dziewczyna Torresa która jest córką Luisa ale tez ładna:) A tak poza tym Pedri dobrze wygląda ale ona mi jakoś średnio do niego pasuje haha.
0
@Emhyr przecież w tamtym okresie to nie było spowodowane dobrą pracą Kumana tylko dobrą formą całej drużyny która przyszła na te 5-6 meczy(marzec) i nawet wtedy takiej piłki nie graliśmy;) Teraz gramy tak od dwóch miesięcy już dobre a nawet ja progres w drużynie widziałem już od połowy grudnia tylko wiadomo transfery zrobiły swoje. A tak poza tym porównanie z dupy xd.
0
@Transu96 Fati zdecydowanie większy talent ;)
1
@qubson12345 no nie do końca bo przed nowym rokiem widać było małą poprawę gry np. Sewillę potrafili zdominować na własnym obiekcie która wtedy była w formie ;) Ja tam widziałem poprawę gry już wtedy.
0
@GeneralXavi przecież to aktorka ! Ostatnio oglądałem film gdzie grała główną role na Netflixie ale nie pamietam nazwy.
3
@macio_944 a za chwile powtórka meczu na canal + sport ;)
1
@Fabik87 jeszcze przy jednym zaległym meczu ;)
0
@AmigoBlancos o ktr godzinie ?
6
O 11 powtórka klasyku na canal + sport ;)
0
@matirix20 włączyli tryb eko a i tak były 2 sety jeszcze ;)
1
@DonMatteo901 najpierw to by musieli tak zagrać jak Barca dzisiaj ale fakt jest niedosyt bo powinno być przynajmniej 0-7 :)
0
@El Plutoninho ja za to jestem optymistą przed dzisiejszym klasykiem
0
@El Plutoninho tutaj zawsze się ktoś znajdzie taki który musi napisać taki komentarz nawet jakbyśmy poprzednie mecze wygrywali po 5-0 to i tak by takie coś miało miejsce ;)
0
@robimen12345 ale gdyby ten twój komentarz był z sensem to byś takową opinie uzyskał ale jak wypisujesz takie bzdury, że biali powinni nas zdeklasować a nasze szanse tylko upatrujesz w tym, że to klasyk to no sorry zasługujesz właśnie na takie XD.
0
@robimen12345 ale ja tylko wyraziłem swoją opinie na twój komentarz i tyle ;)
0
@robimen12345 tylko twój bo się nadaje na takie XD ;)
0
@ShawnC wydaje mi się, że wyjdzie w 4-3-3 z Asensio;)
1
@danio1899 ostatnio jakoś mądrzej gra jak nie on
0
@peetwithbarca 1-3 Barca !!!
0
@robimen12345 XD to wystarczy żeby opisać twój wpis ;)
0
Występ Benzemy podobno mało prawdopodobny ;)
0
Ogl jak dojdziemy do finału LE to bd grać praktycznie co 3-4 dni od 3 kwietnia aż do końca sezonu czyli 22 Maja. Niezły natłok meczów.
0
@Erik0 no najłatwiejsze nie jest ale mogło być gorzej
8
@Erik0 a co mamy obawiać się Eintrachtu serio ?W półfinale tak samo bd zdecydowanymi faworytami ;)