0

@Fabik87 przestańcie wklejać tych dziennikarzy tu bo to już jest irytujące. I powiedz komu teraz wierzyć ? XD

1

@tomcruise w punkt ;)

0

@Zoker podobno bliski dziennikarz z jego otoczenia ;)

0

@Comfortable_ Cały on ;)

0

@tomek8756 grała ostatnio w filmie na Netflixie - Cały on ;)

0

@tomek8756 a ona nie jest po prostu fanką Barcelony ?

0

@VegetaPolska wyjątkiem jest chyba tylko dziewczyna Torresa która jest córką Luisa ale tez ładna:) A tak poza tym Pedri dobrze wygląda ale ona mi jakoś średnio do niego pasuje haha.

0

@Emhyr przecież w tamtym okresie to nie było spowodowane dobrą pracą Kumana tylko dobrą formą całej drużyny która przyszła na te 5-6 meczy(marzec) i nawet wtedy takiej piłki nie graliśmy;) Teraz gramy tak od dwóch miesięcy już dobre a nawet ja progres w drużynie widziałem już od połowy grudnia tylko wiadomo transfery zrobiły swoje. A tak poza tym porównanie z dupy xd.

0

@Transu96 Fati zdecydowanie większy talent ;)

1

@qubson12345 no nie do końca bo przed nowym rokiem widać było małą poprawę gry np. Sewillę potrafili zdominować na własnym obiekcie która wtedy była w formie ;) Ja tam widziałem poprawę gry już wtedy.

0

@GeneralXavi przecież to aktorka ! Ostatnio oglądałem film gdzie grała główną role na Netflixie ale nie pamietam nazwy.

3

@macio_944 a za chwile powtórka meczu na canal + sport ;)

1

@Fabik87 jeszcze przy jednym zaległym meczu ;)

0

@AmigoBlancos o ktr godzinie ?

6

O 11 powtórka klasyku na canal + sport ;)

0

@matirix20 włączyli tryb eko a i tak były 2 sety jeszcze ;)

1

@DonMatteo901 najpierw to by musieli tak zagrać jak Barca dzisiaj ale fakt jest niedosyt bo powinno być przynajmniej 0-7 :)

0

@El Plutoninho ja za to jestem optymistą przed dzisiejszym klasykiem

0

@El Plutoninho tutaj zawsze się ktoś znajdzie taki który musi napisać taki komentarz nawet jakbyśmy poprzednie mecze wygrywali po 5-0 to i tak by takie coś miało miejsce ;)

0

@robimen12345 ale gdyby ten twój komentarz był z sensem to byś takową opinie uzyskał ale jak wypisujesz takie bzdury, że biali powinni nas zdeklasować a nasze szanse tylko upatrujesz w tym, że to klasyk to no sorry zasługujesz właśnie na takie XD.

0

@robimen12345 ale ja tylko wyraziłem swoją opinie na twój komentarz i tyle ;)

0

@robimen12345 tylko twój bo się nadaje na takie XD ;)

0

@ShawnC wydaje mi się, że wyjdzie w 4-3-3 z Asensio;)

1

@danio1899 ostatnio jakoś mądrzej gra jak nie on

0

@peetwithbarca 1-3 Barca !!!

0

@robimen12345 XD to wystarczy żeby opisać twój wpis ;)

0

Występ Benzemy podobno mało prawdopodobny ;)

0

Ogl jak dojdziemy do finału LE to bd grać praktycznie co 3-4 dni od 3 kwietnia aż do końca sezonu czyli 22 Maja. Niezły natłok meczów.

0

@Erik0 no najłatwiejsze nie jest ale mogło być gorzej

8

@Erik0 a co mamy obawiać się Eintrachtu serio ?W półfinale tak samo bd zdecydowanymi faworytami ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?