1

@Rafix98 Na camp nou ten mecz bd całkowicie inny bo chyba boisko nawet większe. No i chyba tak drugiego słabego meczu nie zagramy ;)

0

@Davvd coś nowego hehe :D

0

Jest mam to ! Viaplay, wygoda najważniejsza.

0

@gumaz masz jakieś streamy dobre może ? Nawet takie które można wykupić

0

@PatriBarca na czym oglądasz ?

1

Istnieje inna możliwość płatności w Viaplay niż kartą ?Bo chciałem wykupić a tam tylko kartą mi wyskakuje kurna.

0

@priest9999 no tak ale weź pod uwagę aktualną formę obu ekip i to że my stwarzamy sobie sporo sytuacji w meczu. Dzisiaj znowu pewnie będziemy mieli kilka sytuacjii jak nie sporo. No i bym zwrócił jeszcze uwagę na takie detale jak problemy w ofensywie gospodarzy oraz to, że nie dopuszczamy do wielu sytuacjii w meczu dla rywala. Więc teraz lepiej spójrzmy na to co aktualnie mamy a nie sugerujmy się jakimiś statystykami które nie bd miały wpływu na dzisiejszy mecz ;)

1

@Lionel_Messi10 sprzedać po tym sezonie i tyle !

12

@jakub1906 przecież tam karnego nie ma xd

0

@Kengo coś niesamowitego jak w defensywie nawet zaczęli grać. A masz statystykę dzisiejszych okazji na bramkę ?

0

@KibicBarcy123 i to jeszcze ile okazji mieliśmy ;)

0

@zaba107 Dembele to powinien strzelać ! Dzisiaj jest mega irytujący

1

@don'T.R.I.P.e to co Dembele zepsuł w końcówce to ja nwm xd

1

@kaamil1910 nie wszyscy tylko kilka osób większość wie, że to bd ciężki mecz ale no tak trzeba wrzucać wszystkich do jednego worka. Wsm to może się to skończyć manitą jak i naszą porażką ;) Wszystko zależy jak dzisiaj zagramy.

1

@kaamil1910 Olmo jaka brama wgl

1

@MesQueUnClub96 dla mnie mogą wygrać nawet 1-0 ale po dobrej grze ;)

0

@Pilka_jest_okragla To co pełny stadion będzie ?

0

@jedrek7000 pełne ? To ilu ma być 98 000? Jak będzie 90 000 tysięcy to będzie już mega !

0

@ViscaelBarca2007 to nieźle wtedy upadli na głowę dawać tyle siana jeśli to oczywiście prawda

0

@ViscaelBarca2007 to tylko sport wiec wiesz

0

@kamyk_23 ja mam to i to i tyle ;)

0

@tbas wiadomo ale miejmy nadzieje, że nie dzisiaj ;)

1

@szkutnik91 wydaje mi się, że z jednym z nich będzie można podpisać kontrakt

0

@Cobra303 nie no bez przesady ale wiesz futbol nie takie rzeczy widział ;)

1

@Messibestplayerintheworld jakiej podbicie oferty niby ? Jak PSG oferowało mu taki hajs, że można po zazdrościć tylko :)

0

@EsteBlanco bez kitu, na moje jest coś na rzeczy a mediom klubowym tez bym za bardzo nie wierzył ;)

0

@Zoker mimo wszystko Haaland ;)

0

@BoreekxD Sorry nie przeczytałem do końca ;)

0

@BART97 podobno z jego otoczenia, bardzo bliski ;) ale tak na serio bez głupich tekstów haha

0

@Fabik87 no wiem ale po prostu jedni piszą tak a drudzy inaczej i niewiadomo komu wierzyć ale jakbym miał już wybierać to wybrałbym tego dziennikarza z jego otoczenia chyba ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?