BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rafix98 Na camp nou ten mecz bd całkowicie inny bo chyba boisko nawet większe. No i chyba tak drugiego słabego meczu nie zagramy ;)
0
@Davvd coś nowego hehe :D
0
Jest mam to ! Viaplay, wygoda najważniejsza.
0
@gumaz masz jakieś streamy dobre może ? Nawet takie które można wykupić
0
@PatriBarca na czym oglądasz ?
1
Istnieje inna możliwość płatności w Viaplay niż kartą ?Bo chciałem wykupić a tam tylko kartą mi wyskakuje kurna.
0
@priest9999 no tak ale weź pod uwagę aktualną formę obu ekip i to że my stwarzamy sobie sporo sytuacji w meczu. Dzisiaj znowu pewnie będziemy mieli kilka sytuacjii jak nie sporo. No i bym zwrócił jeszcze uwagę na takie detale jak problemy w ofensywie gospodarzy oraz to, że nie dopuszczamy do wielu sytuacjii w meczu dla rywala. Więc teraz lepiej spójrzmy na to co aktualnie mamy a nie sugerujmy się jakimiś statystykami które nie bd miały wpływu na dzisiejszy mecz ;)
1
@Lionel_Messi10 sprzedać po tym sezonie i tyle !
12
@jakub1906 przecież tam karnego nie ma xd
0
@Kengo coś niesamowitego jak w defensywie nawet zaczęli grać. A masz statystykę dzisiejszych okazji na bramkę ?
0
@KibicBarcy123 i to jeszcze ile okazji mieliśmy ;)
0
@zaba107 Dembele to powinien strzelać ! Dzisiaj jest mega irytujący
1
@don'T.R.I.P.e to co Dembele zepsuł w końcówce to ja nwm xd
1
@kaamil1910 nie wszyscy tylko kilka osób większość wie, że to bd ciężki mecz ale no tak trzeba wrzucać wszystkich do jednego worka. Wsm to może się to skończyć manitą jak i naszą porażką ;) Wszystko zależy jak dzisiaj zagramy.
1
@kaamil1910 Olmo jaka brama wgl
1
@MesQueUnClub96 dla mnie mogą wygrać nawet 1-0 ale po dobrej grze ;)
0
@Pilka_jest_okragla To co pełny stadion będzie ?
0
@jedrek7000 pełne ? To ilu ma być 98 000? Jak będzie 90 000 tysięcy to będzie już mega !
0
@ViscaelBarca2007 to nieźle wtedy upadli na głowę dawać tyle siana jeśli to oczywiście prawda
0
@ViscaelBarca2007 to tylko sport wiec wiesz
0
@kamyk_23 ja mam to i to i tyle ;)
0
@tbas wiadomo ale miejmy nadzieje, że nie dzisiaj ;)
1
@szkutnik91 wydaje mi się, że z jednym z nich będzie można podpisać kontrakt
0
@Cobra303 nie no bez przesady ale wiesz futbol nie takie rzeczy widział ;)
1
@Messibestplayerintheworld jakiej podbicie oferty niby ? Jak PSG oferowało mu taki hajs, że można po zazdrościć tylko :)
0
@EsteBlanco bez kitu, na moje jest coś na rzeczy a mediom klubowym tez bym za bardzo nie wierzył ;)
0
@Zoker mimo wszystko Haaland ;)
0
@BoreekxD Sorry nie przeczytałem do końca ;)
0
@BART97 podobno z jego otoczenia, bardzo bliski ;) ale tak na serio bez głupich tekstów haha
0
@Fabik87 no wiem ale po prostu jedni piszą tak a drudzy inaczej i niewiadomo komu wierzyć ale jakbym miał już wybierać to wybrałbym tego dziennikarza z jego otoczenia chyba ;)