0

@sokot nie no ten z Francuzem to ewidentny był masz na powtórce jak zahaczył przecież ba nawet nadepnął na jego stopę xd

0

@sokot moim zdaniem tylko ten ten trzeci. Pierwszy to wgl jakiś żart gość padł jakby piorunem dostał a drugi to naciągany .

0

@BARCA1899Messi pewnie, że znowu Levante nie zagrało na maksa xd

0

@Ferran oni chyba faktycznie przeżywają te mecze bardziej od nas hahaha

0

@DonMatteo901 no w drugiej połowie już to trochę lepiej wyglądało gdyby nie ten głupi błąd Lengleta ahh.

0

@JarekS No tak ale ty mi przedstawiłeś ostatnie 2 mecze gdzie mamy ewidentny zjazd formy co widać po każdym zawodniku.

0

@BorzyKrzys ale ty mi teraz przedstawiasz drużyny które są w mega formie a my od 2 meczy mam zjazd formy co widać to gołym okiem. Przypomnij sobie mecze przed przerwą a nawet ten z Sewillą gdzie jeszcze wyglądało to spoko. Na pewno wtedy takich różnic nie będziesz widział ;)

0

@Gall nie no w topce jeszcze nie byliśmy bez przesady. Ja próbuje tylko wam wytłumaczyć ze gramy tak jak gramy bo jest zjazd formy.I po jakim jednym meczu ? Było ich sporo przecież xd.

0

@macio_944 jeden z nielicznych widzący zjazd formy bo reszta tutaj komentarzy to po prostu xd.

0

@Katalonbar zjazd formy

1

@BorzyKrzys wiedziałem, że pojawią się takie wpisy przy słabszym okresie hahaha. Drużyna ma ewidentny zjazd formy co widać po każdym zawodniku a wy takie głupoty piszecie hahahaha. Typowa LaBamba xd

0

@fart co ty wgl piszesz jprdl po prostu jest zjazd formy co ewidentnie widać po każdym zawodniku.

0

@cris2706 a ja myślę, że jak zagramy dobry mecz to wygramy to na luzie. Dzisiaj się potwierdzi czy ten ostatni mecz to był słabszy dzień czy po prostu zjazd formy ;)

0

@Toretto Villareal nie jest żadnym wyznacznikiem w lidze ponieważ ostatnio tracą punkty praktycznie z każdym ;)

1

@Toretto przecież tu właśnie wielu mówi, że to bd ciężki mecz xd

0

@JarekS ale w ostatnich meczach tego szczęścia nie potrzebowaliśmy oprócz tego z Eintrachtem wiec co ty piszesz .

1

@Gavinho przecież ten z galatą to był niezły mecz inaczej byś dzisiaj pisał gdyby skończyło się tam 1-4 a mogło ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 nie grał źle ale niepotrzebnie tak długo holował piłkę. Mam wrażenie że nie wie kiedy ma podać.

0

@bartas97 ta już na pewno uwierzę w ten 6 letni kontrakt xd

3

@Ironman to w końcu musi nadejść te przełamanie ;)

0

@matiz1514 raczej 8 grudzień czyli prawie 4 miechy temu jeśli chodzi o regulaminowy czas gry ;)

0

@FCB_dimiC dobra człowieku wyrażam tylko swoją opinie ! Nie musisz się z nią zgadzać. A czy ja gdzieś napisałem, że mamy wyjść rezerwami na ten mecz ? No chyba nie. Trzeba wyjść najsilniejszym składem i przy dobrym wyniku jakieś ewentualne małe roszady robić ;)

1

@Swistus172 chodzi ci o ostatni mecz ? To tam mogło być spokojnie z 3, 4-0 przy lepszej skuteczności .No chyba, że uważasz inaczej to wtedy inny mecz oglądaliśmy ;)

0

@FCB_dimiC no bo jest słabe w tym sezonie. Zobacz na ich miejsce w tabeli i tego pojedyncze mecze nie zmienią ;)

1

@FCB_dimiC Przecież mam do nich szacunek ale nie dramatyzuje tak jak niektórzy tutaj xd. Levante zagra otwartą piłkę z nami pewnie ale jestem tez pewny tego, że nie będą tak agresywni jak dzisiaj gospodarze ;(

1

@barcelonaLM Levante jest słabe przecież. Już przestańcie dramatyzować po jednym słabym meczu.

0

@Swistus172 no dobra ale my nie jesteśmy Betisem ;) A tak poza tym tak drugiego słabego meczu nie powinni zagrać tak jak dzisiaj.

0

@tbas ale takie mecze bd się zdarzać bo drużyna jest w przebudowie.No ale ta akcja na 1-1 to nie za rudego :)

0

@Ogorinho1974 no ale drużyna jest w przebudowie wiec takie mecze bd się zdarzać ;) Musiał w końcu ten dołek przyjść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?