BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot nie no ten z Francuzem to ewidentny był masz na powtórce jak zahaczył przecież ba nawet nadepnął na jego stopę xd
0
@sokot moim zdaniem tylko ten ten trzeci. Pierwszy to wgl jakiś żart gość padł jakby piorunem dostał a drugi to naciągany .
0
@BARCA1899Messi pewnie, że znowu Levante nie zagrało na maksa xd
0
@Ferran oni chyba faktycznie przeżywają te mecze bardziej od nas hahaha
0
@DonMatteo901 no w drugiej połowie już to trochę lepiej wyglądało gdyby nie ten głupi błąd Lengleta ahh.
0
@JarekS No tak ale ty mi przedstawiłeś ostatnie 2 mecze gdzie mamy ewidentny zjazd formy co widać po każdym zawodniku.
0
@BorzyKrzys ale ty mi teraz przedstawiasz drużyny które są w mega formie a my od 2 meczy mam zjazd formy co widać to gołym okiem. Przypomnij sobie mecze przed przerwą a nawet ten z Sewillą gdzie jeszcze wyglądało to spoko. Na pewno wtedy takich różnic nie będziesz widział ;)
0
@Gall nie no w topce jeszcze nie byliśmy bez przesady. Ja próbuje tylko wam wytłumaczyć ze gramy tak jak gramy bo jest zjazd formy.I po jakim jednym meczu ? Było ich sporo przecież xd.
0
@macio_944 jeden z nielicznych widzący zjazd formy bo reszta tutaj komentarzy to po prostu xd.
0
@Katalonbar zjazd formy
1
@BorzyKrzys wiedziałem, że pojawią się takie wpisy przy słabszym okresie hahaha. Drużyna ma ewidentny zjazd formy co widać po każdym zawodniku a wy takie głupoty piszecie hahahaha. Typowa LaBamba xd
0
@fart co ty wgl piszesz jprdl po prostu jest zjazd formy co ewidentnie widać po każdym zawodniku.
0
@cris2706 a ja myślę, że jak zagramy dobry mecz to wygramy to na luzie. Dzisiaj się potwierdzi czy ten ostatni mecz to był słabszy dzień czy po prostu zjazd formy ;)
0
@Toretto Villareal nie jest żadnym wyznacznikiem w lidze ponieważ ostatnio tracą punkty praktycznie z każdym ;)
1
@Toretto przecież tu właśnie wielu mówi, że to bd ciężki mecz xd
0
@JarekS ale w ostatnich meczach tego szczęścia nie potrzebowaliśmy oprócz tego z Eintrachtem wiec co ty piszesz .
1
@Gavinho przecież ten z galatą to był niezły mecz inaczej byś dzisiaj pisał gdyby skończyło się tam 1-4 a mogło ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 nie grał źle ale niepotrzebnie tak długo holował piłkę. Mam wrażenie że nie wie kiedy ma podać.
0
@bartas97 ta już na pewno uwierzę w ten 6 letni kontrakt xd
3
@Ironman to w końcu musi nadejść te przełamanie ;)
0
@matiz1514 raczej 8 grudzień czyli prawie 4 miechy temu jeśli chodzi o regulaminowy czas gry ;)
0
@FCB_dimiC dobra człowieku wyrażam tylko swoją opinie ! Nie musisz się z nią zgadzać. A czy ja gdzieś napisałem, że mamy wyjść rezerwami na ten mecz ? No chyba nie. Trzeba wyjść najsilniejszym składem i przy dobrym wyniku jakieś ewentualne małe roszady robić ;)
1
@Swistus172 chodzi ci o ostatni mecz ? To tam mogło być spokojnie z 3, 4-0 przy lepszej skuteczności .No chyba, że uważasz inaczej to wtedy inny mecz oglądaliśmy ;)
0
@FCB_dimiC no bo jest słabe w tym sezonie. Zobacz na ich miejsce w tabeli i tego pojedyncze mecze nie zmienią ;)
1
@FCB_dimiC Przecież mam do nich szacunek ale nie dramatyzuje tak jak niektórzy tutaj xd. Levante zagra otwartą piłkę z nami pewnie ale jestem tez pewny tego, że nie będą tak agresywni jak dzisiaj gospodarze ;(
1
@barcelonaLM Levante jest słabe przecież. Już przestańcie dramatyzować po jednym słabym meczu.
0
@Swistus172 no dobra ale my nie jesteśmy Betisem ;) A tak poza tym tak drugiego słabego meczu nie powinni zagrać tak jak dzisiaj.
0
@tbas ale takie mecze bd się zdarzać bo drużyna jest w przebudowie.No ale ta akcja na 1-1 to nie za rudego :)
0
@Ogorinho1974 no ale drużyna jest w przebudowie wiec takie mecze bd się zdarzać ;) Musiał w końcu ten dołek przyjść.