BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston ten 2018 to absurd jakiś
1
@Stasiuburza Lewy to pewnie nawet nie powącha murawy w Katarze ;)
0
@MESSIah16 samo to, że pojawił się tam Spider Man dużo już mówi o tej gali ;)
1
@ranger3120 613/580 podobno dla Messiego ;)
0
@eckov no powiedział, że zrobił wszystko co mógł i to chyba dużo mówi ;)
3
Przy wnoszeniu złotych piłek widzieliście zaciesz Messiego haha a u Lewego uśmieszek zniknął w tamtym momencie.
0
@Mns21haha ależ zaskoczenie :D
0
@PatrychoO ci tez tam mogą wbić normalnie na legalu ?
1
@PatrychoO oni są chyba parą nie ?
0
@kuz nie że są pewni tylko według ich opinii to Lewy powinien zgarnąć ale wiadomo jak bd ;)
0
@koksik2700 zobaczymy ;)
1
@MasnyJaro to wtedy by nie robili nagrody pocieszenia dla niego ;)
1
@macio_944 ja nawet tego nie próbuje włączać;)
2
@BarcaInfo no nie wiem czy on mówi prawdę, ja tam jestem w stanie uwierzyć w to co powiedział Ferre.
0
@fcbfan1993 co jest ?
4
@Wilczeq chyba tylko w Polsce ;)
0
@Momals11 o co jej chodzi hahah
6
@rk sorry ale twoja opinia jest uja warta ;)
7
Komentarz usunięty
1
@macio_944 przecież ci polscy dziennikarze moim zdaniem w tym momencie się już ośmieszają gdzie praktycznie wszyscy są pewni, że to Messi bierze. Już nie chodzi o jakiś tam podających te informacje dziennikarzy ale o jego otoczenie. Kuzyn, jego cała rodzina przyleciała z Argentyny no i dzisiaj jego fotograf nawet potwierdził jego kolejnego balona. A nawet adidas wypuszczający specjalne złote korki dla Messiego. A tak poza tym ten tytul mówi tylko, że złota piłka dla lewego i już czyli pewnie będą mówić, że Lewy powinien to wygrać. Czyli zwykły bełkot i nic więcej a tu znowu się jakąś sensacje z niczego robi tak na prawdę ;)
1
@Kondziubarca przecież on tego na poważnie nie pisał xd to po prostu zwykły bełkot haha ;)
1
@Sensible no tak ale na to mało kto patrzy ;)
3
@Gomess ale i tak to nie ma sensu bo najpopularniejszy jest CR7 który ma prawie o 100 mln więcej obserwujących na insta ;)
0
@ElKamil nie no powiedz, że ty tylko tak świrujesz
1
@MesQueUnClub96 dobra dobra dalej sobie róbcie nadzieje
1
@MesQueUnClub96 mi się wydaje, że jak rodzina Messiego przyleciała do Paryża to na pewno nie na próżno ;) Pewnie wiedzą, że Messi wygrał ;)
0
@AmigoBlancos dla mnie ludzie którzy nadal myślą, że wygra Lewy są po prostu naiwni ;)
1
co ty wgl piszesz za bzdury xd
0
@kuz ale tu już nie ma co gdybać bo Messi to bierze dzisiaj kolejne źródła to potwierdziły
0
@Sysia11 przecież wygrał już, raczej pewne to ;)