0

@kiper09 pieprzysz, ostatnie 20 min słabe a tak to spoko się oglądało.

1

@Batys no ogl ostatnie 20 minut były przeciętne ale tak to gra mogła się podobać

0

Przecież ten Mingueaza to zara bramkę gościom zrobi xd

0

@marcinnikt dokładnie !

1

@D10SLEO ale i tak już widać poprawę w grze ;)

1

@Fenelon a i tak to już dobrze wygląda ;)

1

@KrychaFCB po prostu XD, mi się tam gra podoba i przyjemnie się to ogląda wreszcie ;)

0

No i ten chłop dobrze gada !

0

@Johnnie_Walker Jest strasznie mizerny

12

@zaiks to ty chyba inny mecz oglądasz człowieku xd

3

Ale o co wam chodzi ludzie, przecież i tak gramy lepiej niż ostatnio po prostu nie ma kto z przodu strzelać a ten Depay to jest mizerny ;)

2

Ten Mingueza to jest łeb jednak xd

0

@jq91 ma podobny styl do Messiego, zobaczymy co dzisiaj pokaże

0

@kulek22 Chyba Akomak ale nie jestem pewny

0

@Rust_Cohle spokojnie jeszcze jest sporo do końca sezonu chociaż za tydzień mogą mieć już 5 porażek z rzędu !

0

@MrRipley a kolega wyżej napisał, że ławka to jak w końcu ???

0

@FC1899Barca przecież i tak nie wygra !!!!!

3

@Kondziubarca przecież nic nie wygra xd

0

@Ghotti nowy spider man na ps5 tez fajny ;)

0

@Mlodypro101 Ta gierka to sztosik !

0

1

@paweldunajecfcb a mi się wydaje, że jak istnieje zło to dobro też musi być. Tak wierzę w zjawiska paranormalne jest coraz więcej dowodów na to ;) Nauka ci wszystkiego nie wyjaśni a już na pewno nie to co wyżej napisałem ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i trzeba to akceptować :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O tej sesji Lewego tylko jest głośno na La Bambie nigdzie praktycznie o tym nie piszą a tutaj już niektórzy przyznali nagrodę Lewemu . Poczekajmy jeszcze z 2-3 dni i wydaje mi się, że wszystko będzie już wiadome. Dobrze, że to już koniec za 10 dni bo już łeb boli od tego.

0

@mekston no u nikogo nie widziano jeszcze czyli jeszcze nic nie wiadomo na 100%

0

@BarcaInfo może być tak, że Lewy będzie na okładce france football jak Griezmann w 2018 roku. A odnośnie tych korków no to adidas by chyba nie wydawał czegoś takiego bezokazyjnie ;)

0

@BarcaInfo mówisz serio ? Ale tak na serio ? Serio się pytam bo już nie wiem komu tu ufać.

1

@mekston no ale wierzysz we wszystko co mówi ten naczelny france football ? Przecież on tak wali w ch*** że jemu na słowo nie można wierzyć. Wydaje mi się, że ten kuzyn nie wypowiadałby się gdyby nic nie wiedział . Wiesz może się dowiedzieli jednak 2,5 tygodnia przed galą? Tego nie wiemy możemy opierać się tylko na mediach. A jeśli chodzi o tą sesje Lewego to praktycznie nigdzie o tym nie piszą. Znalazłem wzmiankę o tym w dwóch zdaniach na meczykach, że jeden fotoreporter wleciał Lewemu fotki robić i tyle a tutaj taki jeden użytkownik zaczął malować różne scenariusze hahaha że może czekają na niego w hotelu ze złotą pilką razem z tym głównym dyrektorem. Ja pamietam, że jak Messi wygrywał w 2019 to było o tym głośno bo oprócz fotosesji został zauważony również naczelny france football oraz oczywiście był przeprowadzony wywiad ze zwycięzcą. A tutaj co ? Jeden fotoreporter i jakiś przypadkowy użytkownik postradał zmysły hahaha. Przypominam, że Ronaldo też takie coś miał w 2019 roku ;) Ale ogólnie dobrze, że to już koniec za 11 dni !

0

@Sysia11 jeden fotoreporter został wpuszczony żeby porobił zdjęcia Lewemu a tu niektórzy wymyślają przeróżne scenariusze, że np. pewnie czekają na niego już w hotelu ze złotą piłką hahaha . Gdyby wygrał to było by już pewnie głośno mediach, że na zgrupowaniu polskiej kadry byl obecny naczelny france football Patrick jakoś mu tak . Przypominam, że Ronaldo tez miał sesję zdjęciową w 2019 jak Messi wygrywał.

0

@kuz no ale on musi oczywiście siać ferment. Zara wstawi ze jednak Messi wygrał bo jakiś rzetelny dziennikarz tak napisze haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?