BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 pieprzysz, ostatnie 20 min słabe a tak to spoko się oglądało.
1
@Batys no ogl ostatnie 20 minut były przeciętne ale tak to gra mogła się podobać
0
Przecież ten Mingueaza to zara bramkę gościom zrobi xd
0
@marcinnikt dokładnie !
1
@D10SLEO ale i tak już widać poprawę w grze ;)
1
@Fenelon a i tak to już dobrze wygląda ;)
1
@KrychaFCB po prostu XD, mi się tam gra podoba i przyjemnie się to ogląda wreszcie ;)
0
No i ten chłop dobrze gada !
0
@Johnnie_Walker Jest strasznie mizerny
12
@zaiks to ty chyba inny mecz oglądasz człowieku xd
3
Ale o co wam chodzi ludzie, przecież i tak gramy lepiej niż ostatnio po prostu nie ma kto z przodu strzelać a ten Depay to jest mizerny ;)
2
Ten Mingueza to jest łeb jednak xd
0
@jq91 ma podobny styl do Messiego, zobaczymy co dzisiaj pokaże
0
@kulek22 Chyba Akomak ale nie jestem pewny
0
@Rust_Cohle spokojnie jeszcze jest sporo do końca sezonu chociaż za tydzień mogą mieć już 5 porażek z rzędu !
0
@MrRipley a kolega wyżej napisał, że ławka to jak w końcu ???
0
@FC1899Barca przecież i tak nie wygra !!!!!
3
@Kondziubarca przecież nic nie wygra xd
0
@Ghotti nowy spider man na ps5 tez fajny ;)
0
@Mlodypro101 Ta gierka to sztosik !
0
@Rewolucja123 Goat
1
@paweldunajecfcb a mi się wydaje, że jak istnieje zło to dobro też musi być. Tak wierzę w zjawiska paranormalne jest coraz więcej dowodów na to ;) Nauka ci wszystkiego nie wyjaśni a już na pewno nie to co wyżej napisałem ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i trzeba to akceptować :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O tej sesji Lewego tylko jest głośno na La Bambie nigdzie praktycznie o tym nie piszą a tutaj już niektórzy przyznali nagrodę Lewemu . Poczekajmy jeszcze z 2-3 dni i wydaje mi się, że wszystko będzie już wiadome. Dobrze, że to już koniec za 10 dni bo już łeb boli od tego.
0
@mekston no u nikogo nie widziano jeszcze czyli jeszcze nic nie wiadomo na 100%
0
@BarcaInfo może być tak, że Lewy będzie na okładce france football jak Griezmann w 2018 roku. A odnośnie tych korków no to adidas by chyba nie wydawał czegoś takiego bezokazyjnie ;)
0
@BarcaInfo mówisz serio ? Ale tak na serio ? Serio się pytam bo już nie wiem komu tu ufać.
1
@mekston no ale wierzysz we wszystko co mówi ten naczelny france football ? Przecież on tak wali w ch*** że jemu na słowo nie można wierzyć. Wydaje mi się, że ten kuzyn nie wypowiadałby się gdyby nic nie wiedział . Wiesz może się dowiedzieli jednak 2,5 tygodnia przed galą? Tego nie wiemy możemy opierać się tylko na mediach. A jeśli chodzi o tą sesje Lewego to praktycznie nigdzie o tym nie piszą. Znalazłem wzmiankę o tym w dwóch zdaniach na meczykach, że jeden fotoreporter wleciał Lewemu fotki robić i tyle a tutaj taki jeden użytkownik zaczął malować różne scenariusze hahaha że może czekają na niego w hotelu ze złotą pilką razem z tym głównym dyrektorem. Ja pamietam, że jak Messi wygrywał w 2019 to było o tym głośno bo oprócz fotosesji został zauważony również naczelny france football oraz oczywiście był przeprowadzony wywiad ze zwycięzcą. A tutaj co ? Jeden fotoreporter i jakiś przypadkowy użytkownik postradał zmysły hahaha. Przypominam, że Ronaldo też takie coś miał w 2019 roku ;) Ale ogólnie dobrze, że to już koniec za 11 dni !
0
@Sysia11 jeden fotoreporter został wpuszczony żeby porobił zdjęcia Lewemu a tu niektórzy wymyślają przeróżne scenariusze, że np. pewnie czekają na niego już w hotelu ze złotą piłką hahaha . Gdyby wygrał to było by już pewnie głośno mediach, że na zgrupowaniu polskiej kadry byl obecny naczelny france football Patrick jakoś mu tak . Przypominam, że Ronaldo tez miał sesję zdjęciową w 2019 jak Messi wygrywał.
0
@kuz no ale on musi oczywiście siać ferment. Zara wstawi ze jednak Messi wygrał bo jakiś rzetelny dziennikarz tak napisze haha