3

@Krzychuuuu14 a niech zamieszkają. Nie podobało mi się wcześniej, że zarabiając tyle siana oni tylko przyjeżdżali na 2h do roboty.

0

@tomcruise ja gram napastnikem już chyba 7 sezon i aktualnie jestem w Barcelonie. To mój 4 klub poprzednio byłem w Valencia, RB Lipsk, Liverpool i kupili mnie za 200 mln około. Nie mam problemów z ofertami nawet ostatnio oferował mi Real 250 000 tygodniowo ale zostałem. Pewnie dotyczy to tylko bramkarza.

0

@Vebrol a gdzie to wyczytałaś że przegrał minimalną różnicą ? Bo wszędzie cały czas jest Lewy ze złotą piłką xd

2

@Sysia11 tutaj dużo ludzi jest odklejonych ehh

0

@ToshyFCB serio tak powiedział ?

1

@Pilka_jest_okragla takich to omijać szerokim łukiem ;)

1

@MesQueUnClub96 no jak się nie strzela setek po jego podaniach to tak to wygląda.

3

@MesQueUnClub96 gdyby francuzik i argentyńczyk wykorzystali podania Messiego to by prowadzili. Fakty nie mity ;)

0

@IronSanHybrid ps5 ale wiesz czasami mam multum sytuacji i nic nie chce wpaść a przeciwnik daje kontrę po której tracę bramkę bo bramkarz wpuszcza jakąś sz**te albo te jego wypluwanie piłki do środka zamiast na bok gdzie przez to tracę kolejne bramki . A jaka liga ?

0

Fut22 to jest jakaś tragedia. Jestem dopiero w 7 lidze a nie potrafię wygrać 2 meczów pod rząd przez je**** błędy w grze. Podania i zdecydowanie strzały to tak zje**** że ja nie wiem jak można było to tak popsuć.Nie mam pojęcia jak mogli zepsuć tak grę na nowym silniku. Niech się oni lepiej nie biorą już za kolejne produkcje;)

0

@LucasW123 drużyna robi mega regres a rudy będzie nadal trenerem. Laporta out niedługo będzie bo to za jego kadencji pierwszy raz zagramy w LE w 123 letniej historii klubu xd

0

@Nihas przecież sam Laporta nie zostanie do końca sezonu jeśli to tak dalej będzie wyglądało. Ostatnio miał najlepszą kadencje w klubie to teraz będzie mial najgorszą coś tak przeczuwam.

0

Laporta chyba sobie kopie dołek po mału

0

@patrykzmc2000 ja gram na ps5 i gra na pewno lepsza niż poprzednie edycje. W fut22 gra się lepiej ale wiadomo że i tak są błędy ;)

1

@MesQueUnClub96 jakoś w to wątpię, że tak słaby Lipsk coś ugra ;)

1

@mekston no ale jak już miał to coś z tego robił dlatego nie rozumialem tej krytyki w jego kierunku no ale zobacz jak jedna bramka potrafi zmienić opinie Ramblowiczów.

12

@MesQueUnClub96 no ale i tak złotą piłkę dostanie wiec o co ci chodzi ;)

0

@Encore bez kitu ale tu sami wielcy znawcy są.

2

@Jackazz hahahaha tak to skomentuje xd

0

@Herato stara się ale jest mało przy piłce ponieważ francuziki grają na kontry xd

0

@Kettger ta jak rok temu ;)

0

@Yoshi94 nie no ale gadanie że Messi miał tylko 3 udane miesiące w roku to ostre przegięcie ;) Gra dobrze przez cały rok a w ten sezon wchodzi powoli który i tak będzie miał małe znaczenie w kontekście złotej piłki .

0

@Zieliniak dla mnie nie jest aktualnie najlepszym piłkarzem, sorry ale w piłce nie liczy się tylko strzelanie bramek a wy tylko na to patrzycie.

0

@doc no i dlatego rudy musi wylecieć i tyle ;)

0

@amanter lewy jeśli utrzyma formę to może się zakręcić w okolicach 70 bramek patrząc z kim będzie jeszcze grał ( reprezentacja).Ale fakt tego rekordu nikt nie pobije.

0

@Colon albo w słupek, lubi obijać te obramowanie j***ny

0

@sokot mi się wydaje, że jeśli Holender nie zostanie zwolniony to nic się w naszej grze nie zmieni. Levante dzisiaj słabiutkie i tyle.

0

@FCBKUBANO no był tam karny gdzie ewidentnie był trafiony w nogę

3

@barcelonaLM jakiego spokoju hahaha. Ten klub to się stał takim memem ostatnio xd

0

@l0Messini gra piach ? Gdyby nie poprzeczki to by miał te dwie brameczki już na koncie i by była inna gadka pewnie.Twój komentarz można tylko tak skomentować xd tak jak kolega wyżej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?