3

@FC1899Barca a co tu kurczę za tłumaczenie francuzika ( tego celebryty) ? To że wygląda dobrze to nie znaczy że ma prawo się nabijać z innych xd . Sam mógł ten dz**n urodzić się taki a jednak urodził się taki wiec powinien szanować innych na równym poziomie ;) . A Dembele do niego już mi brakuje słów haha

1

@VamosGirl weźcie mnie trzymajcie bo nie wytrzymam !

2

@JimMorrisonFCB weźcie przestańcie wszystko łykać to bd wtedy mniej gorąco na tej stronie .

0

@patrykzmc2000 ja mam takie wrażenie że połowa naszych piłkarzy to banda de**li . No sorry ale no niektórzy to się zachowują jak ludzie którzy uważają się ch** wie za kogo !

0

Fake jak nic mówię wam

0

@doc spokojnie ludzie, spokojnie

1

@AntekGriezmann a mi usunęła bo użyłem tylko słowa d**a a pisałem go chyba z 10 min xd

0

@Messibestplayerintheworld jakie to prawdziwe a zarazem przykre że taki piłkarz nie jest doceniany przez własnych kibiców ( Argentyna i Barcelona ). Najbardziej jednak i tak są irytujący ludzie na tej stronie którzy myślą, że wszystko wiedzą (np. co jest najlepsze dla klubu) chcąc odejścia legendy tego klubu . Dopiero przejrzą na oczy jak faktycznie odejdzie to wtedy dopiero zobaczą w jakiej czarnej dupie będziemy ( przez kilka sezonów po jego odejściu ) .Zacząłem kibicować Barcelonie jeszcze przed jego erą więc widziałem jeszcze czasy Ronaldinho czy Deco. Ale jak on się zjawił to do teraz nie widziałem takiego piłkarza . Ta jego lekkość w dryblingu i ta dynamika to było coś niezwykłego co można było zobaczyć u 18-19 latka . Dlatego śmieszy mnie jak ludzie porównują tego francuzika do Messiego . Nie bd takiego piłkarza przez kolejne 100 lat i może więcej dlatego nacieszmy się ostatnimi latami jego znakomitej wręcz kosmicznej kariery ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ander123 hahahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Tomo1989 Messi wygrał króla strzelców rozgrywek ligowych, zdobył 26 MVP spośród 36 rozegranych meczów , prowadzi w kanadyjce (46G/A) lewy dla porównania ma 38(G/A) i do tego miał wszystkie oceny conajmniej na poziomie 8.0 spośród wszystkich rozegranych meczów w tym roku. Wygrał jeszcze puchar krajowy mało znaczące ale Lewy zdobył tylko słabą bundeslige wiec dla mnie Messi jest faworytem nawet jak nie wygra Copa.

0

@Tomo1989 bez przesady nawet jak Messi nie wygra Copa to i tak bd faworytem . Taka jest prawda i się pogódź z tym. Messi w tym roku wymiata a Lewy również . Na pewno Polak nie bd zdecydowanym faworytem jak wgl nim będzie .

0

@SaulGoodman sorry po prostu irytujące jest już to jak widzisz to kilkanaście razy xd

0

@SaulGoodman no tak bo wszyscy teraz by zdali lajtowo na 80-90% . Weźcie się przestańcie wywyższać kurczę , wszyscy na tej stronie uważają się za jakiś mózgowców . Co roku widzę takie wpisy na tej stronie i zaczyna już to trochę irytować .A pewnie większość z was robi teraz za marne grosze xd

0

@Bobo25 ale ten kontrakt pewnie bd mógł renegocjować . Myśle ze na pewno bd miał taką opcje ;)

1

@FCMichalo na ten moment tak ale trzeba przyznać ze w tym momencie jest faworytem a jeśli wygra do tego Copa to bd zdecydowanym faworytem .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore chyba o 1 bramkę ma tylko mniej a w kanadyjce wiadomo kto pierwszy ;)

0

@dafik85 nigdzie nie napisałem ze go zdeklasował xd

2

@Mns21 a mi się wydaje ze tym razem mogą ich pokonać jak dojdą do finału bardziej obawiam się półfinału lub tego jutrzejszego meczu . Ta Brazylia aktualnie nic nie gra a Argentyna poprawiła się w grze defensywnej wiec kto wie .

1

@dafik85 weźcie się nie zesrajcie z tym Lewym już. Złota piłka bd przyznawana za 2021 rok czy tobie się to podoba czy nie a w tym roku Messi aktualnie wymiata (32 gole i 11 asyst) !

0

@Mns21 czyli jest faworytem u buka ? Bo zakładem ze to najniższy kurs .

0

@mekston a jak nie wygra to i tak zadecyduje druga połowa roku o tym kto sięgnie po złotego balona i nie piszcie ze Lewy bd faworytem bo już trochę to takie na wyrost jest . Jak się spojrzy na statystyki indywidualne to Messi prowadzi w kanadyjce za ten rok aktualnie a w bramkach traci do niego tylko 2 ! To nie jest 2020 tylko 2021 gdzie Messi wymiata jak na razie dla mnie.

0

@barcelonaLM no nie powiedziałbym , oby dwoje są najlepszymi strzelcami w tym roku ( 34-32 ) a w asystach to oczywiście Messi prowadzi . Żaden z nich nie wygrał nic nadzwyczajnego w tym roku ( Bundesliga- puchar krajowy) wiec moim zdaniem zadecyduje druga połowa roku wtedy a nie ze Lewy faworyt bo to trochę na wyrost jest już . To nie rok 2020 tylko już 2021 , przypominam bo niektórzy chyba są zaślepieni jeszcze tymi wyczynami naszego rodaka w poprzedniej kampanii ;)

0

Jaki jest obecnie kurs na Messiego u buków na wygranie złotej piłki ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kulek22 dzisiaj nic głupszego nie przeczytałem haha

0

@GuerillaAthletic chodziło mi o bezproduktywnych haha.

0

@hayek co ty pieprzysz człowieku . Większość drużyn by tak zagrała wiec trochę moim zdaniem przesadzasz . I nie leżeli 5 minut wiec znowu na wyrost coś pieprzysz . Jedyna taka długa przerwa to kontuzja tego włoskiego obrońcy . I nie pieprz mi tu o wakacjach jak ja ich od kilku lat już nie mam . Spadaj cwaniaczku wymądrzać się gdzie indziej. Elo bez odbioru ! Bo w dalszą dyskusję nie mam zamiaru z tb wchodzić !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?