BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sergio_Devils dajmy se spokój z tym Depayem już
0
@tbas jak zwykle dużo pieprzenia a mało konkretów. No Laporta aktualnie mnie załamuje.
2
@Greenalley no i dobrze nie ma rozdawania wysokich kontraktów gwiazdeczkom . Przynajmniej to mam nadzieje wróci do normy bo tym piłkarzom już nieźle odje**** i uważają się za ch** wie kogo.
0
@michal26 ja jednak stawiam na ruskich na 4 miejscu . Słovenia pogubi punkty z drużynami z topu.
1
@MesQueUnClub_87 chyba łatwy wybór ;)
0
@michal26 chyba tak ale to jest siatkówka tam cały czas coś się zmienia .Ja obstawiam ze do czwórki awansuje aktualna pierwsza czwórka w tabeli czyli pewnie zagramy z Rosją albo Francją w półfinale.
0
@panczo a ja mam przeczucie ze w końcu zgarniemy medal olimpijski . Nigdy nie mieliśmy tak mocnego zespołu . Nie wiem czy będzie to złoto ale w czwórce bd na pewno.
1
@Pogba tragiczny to Kubiak jest który zepsuł nam seta taka prawda
0
Dzisiaj meczyk z Rosjanami w siatkę . Jeśli wygramy za 3 punkty to będziemy liderami po 6 kolejkach i moim zdaniem raczej pewni awansu do Finalfour.
0
@KierownikLucas jak jutro wygramy to wskakujemy na lidera !Oczywiście za 3 punkty .
0
@Encore tak ale po drodze zostanie tylko Brazylia i Francja z topu.
0
@michal26 liczba punktów oczywiście a później zwycięstwa
1
@Encore spokojnie my tez nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie i nie gramy pierwszym składem .
0
@FCB24 wczoraj akurat Kaczmarek dobry mecz zagrał. Muzaj swój pierwszy mecz tez dobry zagrał .
1
@FC1899Barca a ty dalej łykaj jak pelikan
1
@ricardo0705 2 chyba fioletowy a 3 niebieski a i na LM bd mieć całkowicie inny strój domowy .
0
@LatajacyHolender Roberto odejdzie
0
@koziar dla mnie w kratkę były gorsze
0
@Gomess on ma być jutro podobno ogłoszony
0
@doc co ty wgl chłopie bredzisz
0
@Herato weź się najpierw upewnij a później dodawaj takie wpisy . Sezon 14/15 zdobyliśmy tryplet wiec Real bez pucharów w tamtym okresie.
0
@tobiasson92 jeśli ona jest twoim zdaniem średnia to musisz być nieźle wybredny
0
@Encore moim zdaniem to ona się marnuje jako polityk haha
0
@tobiasson92 wielu się z niej śmieje ale tez wielu chciałoby ją zaliczyć
0
@dzefrej234 i Laporta
0
@FCB24 Kaczmarek tragiczny ale i Kubiak słabo tez ogólnie znów strasznie dużo błędów po naszej stronie.
2
@mkord rezerw ? Przecież grali prawie w najsilniejszym
0
@Warszawiak86 przecież tutaj połowa komentujących to jakieś ameby umysłowe są
1
@equwesta a ja tam się cieszę , że klub nie wycofał się tak jak te pizdo**** angole.
1
@PatrychoO a próbowałeś grać w NHL 21 albo 20 ?