0

@Sergio_Devils dajmy se spokój z tym Depayem już

0

@tbas jak zwykle dużo pieprzenia a mało konkretów. No Laporta aktualnie mnie załamuje.

2

@Greenalley no i dobrze nie ma rozdawania wysokich kontraktów gwiazdeczkom . Przynajmniej to mam nadzieje wróci do normy bo tym piłkarzom już nieźle odje**** i uważają się za ch** wie kogo.

0

@michal26 ja jednak stawiam na ruskich na 4 miejscu . Słovenia pogubi punkty z drużynami z topu.

1

@MesQueUnClub_87 chyba łatwy wybór ;)

0

@michal26 chyba tak ale to jest siatkówka tam cały czas coś się zmienia .Ja obstawiam ze do czwórki awansuje aktualna pierwsza czwórka w tabeli czyli pewnie zagramy z Rosją albo Francją w półfinale.

0

@panczo a ja mam przeczucie ze w końcu zgarniemy medal olimpijski . Nigdy nie mieliśmy tak mocnego zespołu . Nie wiem czy będzie to złoto ale w czwórce bd na pewno.

1

@Pogba tragiczny to Kubiak jest który zepsuł nam seta taka prawda

0

Dzisiaj meczyk z Rosjanami w siatkę . Jeśli wygramy za 3 punkty to będziemy liderami po 6 kolejkach i moim zdaniem raczej pewni awansu do Finalfour.

0

@KierownikLucas jak jutro wygramy to wskakujemy na lidera !Oczywiście za 3 punkty .

0

@Encore tak ale po drodze zostanie tylko Brazylia i Francja z topu.

0

@michal26 liczba punktów oczywiście a później zwycięstwa

1

@Encore spokojnie my tez nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie i nie gramy pierwszym składem .

0

@FCB24 wczoraj akurat Kaczmarek dobry mecz zagrał. Muzaj swój pierwszy mecz tez dobry zagrał .

1

@FC1899Barca a ty dalej łykaj jak pelikan

1

@ricardo0705 2 chyba fioletowy a 3 niebieski a i na LM bd mieć całkowicie inny strój domowy .

0

@LatajacyHolender Roberto odejdzie

0

@koziar dla mnie w kratkę były gorsze

0

@Gomess on ma być jutro podobno ogłoszony

0

@doc co ty wgl chłopie bredzisz

0

@Herato weź się najpierw upewnij a później dodawaj takie wpisy . Sezon 14/15 zdobyliśmy tryplet wiec Real bez pucharów w tamtym okresie.

0

@tobiasson92 jeśli ona jest twoim zdaniem średnia to musisz być nieźle wybredny

0

@Encore moim zdaniem to ona się marnuje jako polityk haha

0

@tobiasson92 wielu się z niej śmieje ale tez wielu chciałoby ją zaliczyć

0

@dzefrej234 i Laporta

0

@FCB24 Kaczmarek tragiczny ale i Kubiak słabo tez ogólnie znów strasznie dużo błędów po naszej stronie.

2

@mkord rezerw ? Przecież grali prawie w najsilniejszym

0

@Warszawiak86 przecież tutaj połowa komentujących to jakieś ameby umysłowe są

1

@equwesta a ja tam się cieszę , że klub nie wycofał się tak jak te pizdo**** angole.

1

@PatrychoO a próbowałeś grać w NHL 21 albo 20 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?