BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@FCMichalo chyba tylko ty tak uważasz ;)
0
@nammah hahaha nie
0
@Bobo25 teraz to nawet u buków Lewy nie jest faworytem ;)
1
@Mns21 to jak to w końcu ? Lewy gdzie tylko Romano podał , że ma duze szanse na wygraną czy jednak Messi gdzie praktycznie wszyscy piszczą o jego zwycięstwie ?
1
@GregSTG zluzuj majty człowieku jak już tyle napisałeś to mogłeś napisac już na kogo możemy trafić haha ale nie musiałeś zagrać typowego buraka.
0
Wiecie może na kogo możemy trafić w 1/16 LE?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@GadulkiGembulki_FCB hahaha ale ten hymn akurat mają fajny ;) Fajnie się będzie oglądało nas w LE zawsze coś nowego. Też duże prawdopodobieństwo, że zagramy z kimś z kim jeszcze nie graliśmy.Wiesz może na kogo możemy trafić 1/16 ?
10
@masq ty się wgl nie udzielaj na jego temat ;)
4
@Momals11 Barca jak dużo
14
@amanter no właśnie nie został poinformowany bo jej nie wygrał, proste ;)
2
@macio_944 i wszystko wskazuje, że to Messi bierze ;)
1
@Gaz no ale kurczę przecież wie w jakiej sytuacji jest klub wiec powinien trochę przemyśleć swoje zachowanie ;)
0
@kuz czyli Messi to bierze na 90% . Samo to, że te francuskie media wstawili zdjęcie Drogby ze złotą piłką i podpisali Messi bierze . No i Drogba jak się wypowiadał ostatnio to tez dużo mówi ;)
0
@Wilczeq bo nie dostanie ;) I przestańcie w końcu pieprzyć takie farmazony xd
0
@pyra92 ta bo co sezon bd ładował 15+ bramek xd
0
@olek10 no fakt jest za dużo przecieków mówiących, że Messi wygrał ;)
1
@Vebrol no tylko to wygra przecież
3
@1899Seba1899 na moje na spokojnie będziemy w Top4 w lidze
0
@Plmyszynski akurat tu nie masz racji. Zwycięstwo LE- 1/4 LM taka sama kasa a i moim zdaniem byśmy mieli duże szanse na wygranie LE jeśli bd dostępni wszyscy gracze.
2
@Encore i ta przestrzelona seta w meczu ehh
1
@Piernik tak tak bo City to przy nich mocny średniak xd. Nie zesrajta się z tym Bayernem już pamiętajcie, że oni tez maja słabe punkty dostali by kilka kontr i już by było nawet im ciężko odrobić;)
2
@Roxi przyzwoicie
1
@Dzemix111 po prostu wyraził swoją opinie ;)
0
@Cochise jest od ch*** ciężko zliczyć ich wszystkich ;)
3
@FCBMati10 chyba pierwszy normalny komentarz
0
@JiqSaw hahaha nie wierze to ty musisz wtedy chyba interpretować inaczej mecz albo jesteś po prostu ślepy;)
1
@abram3k jeśli uważasz, że Messi zagrał słabo to po prostu nie znasz się chyba na piłce. Jeszcze lepiej, że porównujesz go do Depaya hahahah wielkie xD Nie zapraszam do dyskusji !
0
@JiqSaw nie mam parcia na nikogo ale takie komentarze są po prostu żałosne dla mnie bo Messi owszem człapie ale jak ma piłkę to coś z nią robi ;)