0

Komentarz usunięty

1

@FCMichalo chyba tylko ty tak uważasz ;)

0

@nammah hahaha nie

0

@Bobo25 teraz to nawet u buków Lewy nie jest faworytem ;)

1

@Mns21 to jak to w końcu ? Lewy gdzie tylko Romano podał , że ma duze szanse na wygraną czy jednak Messi gdzie praktycznie wszyscy piszczą o jego zwycięstwie ?

1

@GregSTG zluzuj majty człowieku jak już tyle napisałeś to mogłeś napisac już na kogo możemy trafić haha ale nie musiałeś zagrać typowego buraka.

0

Wiecie może na kogo możemy trafić w 1/16 LE?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@GadulkiGembulki_FCB hahaha ale ten hymn akurat mają fajny ;) Fajnie się będzie oglądało nas w LE zawsze coś nowego. Też duże prawdopodobieństwo, że zagramy z kimś z kim jeszcze nie graliśmy.Wiesz może na kogo możemy trafić 1/16 ?

10

@masq ty się wgl nie udzielaj na jego temat ;)

4

@Momals11 Barca jak dużo

14

@amanter no właśnie nie został poinformowany bo jej nie wygrał, proste ;)

2

@macio_944 i wszystko wskazuje, że to Messi bierze ;)

1

@Gaz no ale kurczę przecież wie w jakiej sytuacji jest klub wiec powinien trochę przemyśleć swoje zachowanie ;)

0

@kuz czyli Messi to bierze na 90% . Samo to, że te francuskie media wstawili zdjęcie Drogby ze złotą piłką i podpisali Messi bierze . No i Drogba jak się wypowiadał ostatnio to tez dużo mówi ;)

0

@Wilczeq bo nie dostanie ;) I przestańcie w końcu pieprzyć takie farmazony xd

0

@pyra92 ta bo co sezon bd ładował 15+ bramek xd

0

@olek10 no fakt jest za dużo przecieków mówiących, że Messi wygrał ;)

1

@Vebrol no tylko to wygra przecież

3

@1899Seba1899 na moje na spokojnie będziemy w Top4 w lidze

0

@Plmyszynski akurat tu nie masz racji. Zwycięstwo LE- 1/4 LM taka sama kasa a i moim zdaniem byśmy mieli duże szanse na wygranie LE jeśli bd dostępni wszyscy gracze.

2

@Encore i ta przestrzelona seta w meczu ehh

1

@Piernik tak tak bo City to przy nich mocny średniak xd. Nie zesrajta się z tym Bayernem już pamiętajcie, że oni tez maja słabe punkty dostali by kilka kontr i już by było nawet im ciężko odrobić;)

2

@Roxi przyzwoicie

1

@Dzemix111 po prostu wyraził swoją opinie ;)

0

@Cochise jest od ch*** ciężko zliczyć ich wszystkich ;)

3

@FCBMati10 chyba pierwszy normalny komentarz

0

@JiqSaw hahaha nie wierze to ty musisz wtedy chyba interpretować inaczej mecz albo jesteś po prostu ślepy;)

1

@abram3k jeśli uważasz, że Messi zagrał słabo to po prostu nie znasz się chyba na piłce. Jeszcze lepiej, że porównujesz go do Depaya hahahah wielkie xD Nie zapraszam do dyskusji !

0

@JiqSaw nie mam parcia na nikogo ale takie komentarze są po prostu żałosne dla mnie bo Messi owszem człapie ale jak ma piłkę to coś z nią robi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?