La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

konto usunięte

2

- Po co Messi poszedł do PSG?
- Pochodzić xD


0

@JiqSaw żebyś zadawał takie głupie pytania

1

@JiqSaw coraz bardziej żenujące komentarze na tej stronie xd

0

@JiqSaw Bo w Barcelonie go nie chcieli, to musiał jakiś klub wybrać.

2

@JiqSaw Po kase.

konto usunięte

0

@D10SLEO To nie było pytanie xD

konto usunięte

0

@BoreekxD A z której strony ten komentarz jest żenujący? Ja rozumiem że masz parcie na Leo ale trzeba być obiektywnym w Barcelonie chodził i tak chodzi dalej w PSG.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB ahahaha ok

0

@JiqSaw nie mam parcia na nikogo ale takie komentarze są po prostu żałosne dla mnie bo Messi owszem człapie ale jak ma piłkę to coś z nią robi ;)

konto usunięte

0

@BoreekxD Są obiektywne. Uwielbiam jego talent ale niestety przez całe spotkanie nie zrobił w sumie NIC.

A usilne tłumaczenie go na każdym kroku no cóż jest żałosne ;)

0

@JiqSaw hahaha nie wierze to ty musisz wtedy chyba interpretować inaczej mecz albo jesteś po prostu ślepy;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?