BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janas11224 chyba upadłeś na łeb jeśli myślisz ze mu się to należy po rozegraniu jednego dobrego sezonu xd
0
@danio1899 a w tych snach były smoki ? Na jakiej podstawie sugerujesz, że to Real awansuje ? Bo z tego co mi wiadomo to w Psg raczej wszyscy zagrają wiec nwm jakie masz argumenty przemawiające za Realem . Ty chyba się nie sugerujesz na wynikach w lidze co ? Bo tam Psg wgl nie gra co pokazał pierwszy mecz z Realem u siebie po którym powinno być już po dwumeczu ;)
0
@Peciak dokładnie !
1
@Hubsao ani Bayern ani City tego nie wygrają. Obstawiam Live albo Psg ;)
0
@Pawel13sz sport i wszystko jasne xd
0
@M4C1O0 no chyba cię trochę poniosło ziomek :)
0
@skakun95 a ja zdecydowanie wybieram Hallanda bo to jest napastnik na kolejne 10 lat ktory bd strzelał po 30 bramek na sezon
0
@kkbarca przecież kurna on nie odejdzie po tym sezonie ma kontrakt do czerwca 2023 ;)
0
@Zoker ja tak samo uważam i nie bd za nim płakał jak odejdzie
0
@Rothan1 jeżu jacy wy jesteście nudziarzami nie można się już tu z niczym podzielić hahhaha
0
Ajj miałem dzisiaj pograć se w nową gierkę ale melanż mi się namalował i nie mogę na niego nie iść hahaha
0
@norbi77 no ten ruch rąk przy bieganiu jest komiczny hahaha (ps5) ale tak poza tym reszta jest ok
2
@Hubsao tak bo oni tak w każdym meczu grają co pokazuje ich miejsce w lidze xd
2
@PawkoFCB ludzie zawsze bd na coś narzekać ;)
2
@Jakchcesz ja po robocie zaczynam ale rano odpaliłem na chwile i wrażenia były spoko (ps5) jeśli chodzi o grafikę ;)
0
Właśnie zakupiłem Dying Light 2 na ps5 i teraz pięknie się już pobiera(10% dopiero). Aj ale jutro będzie grane po robocie.
3
No i gites ! Mam nadzieje że se trochę postrzela ;)
0
@FCB24 Nauczcie się czytać ze zrozumieniem i proszę was przestańcie powielać bzdury ;). Piket musi grać jak jest w takiej formie,Busi a kto za niego ? Alba tak samo musi grać bo nie ma żadnego godnego zmiennika chociaż jego ostatnie występy nie są wcale złe. Przestańcie cały czas się czegoś czepiać. Widać już progres drużyny która gra coraz lepiej a Xavi dopiero niespełna 3 miesiące ich trenuje ;) Dzisiaj coś czuje że ten mecz będzie potwierdzeniem tego ze ten team robi duzy progres.
0
@kaamil1910 no a powinien mieć już z 10 asyst w samej lidze gdyby te gwiazdeczki potrafiły wykańczać jego podania. I wtedy by nie było tego postu z twojej strony ;)
0
@avexavi z 10-15 bd miał pewnie
5
@hayek nie no ligę to wygrają raczej
0
@Colon a i tak powinien mieć 3 asysty w tym meczu hahaha
0
@Vebrol i jeszcze asysty mu zabierają !
0
@marcinK0000 przecież on powinien mieć już gdzieś z 10 asyst w samej lidze a ma tylko 3 !
0
@mikiiki akurat Mbappe dobrze, że na ławie bo ostatnio to ten chłop sam na sam nie potrafi strzelać ;)
1
@Adi123456789 przecież ten Francuzik to jest jakiś tragiczny w tym sezonie jeśli chodzi o sytuacje 100%
0
@Momals11 mnie tez oznacz jeśli możesz
0
@MesQueUnClub96 albo złapie formę ;)
0
@MesQueUnClub96 ahh a tu cyk Bayern odpada ale bym miał wtedy ubaw :D
1
@Piernik ta jakoś nie przeszkadza mu to w zdobywaniu 3 asyst w jednym meczu ;)