BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrPGG to umyj oczy bo chyba czas najwyższy ;) Bez odbioru nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje z kimś kto wypisuje takie bzdury oprócz człapania bo to fakt
1
@JiqSaw coraz bardziej żenujące komentarze na tej stronie xd
1
@FC1899Barca ty jesteś łeb jednak każda akcja praktycznie przechodzi przez niego a ty umyj oczy lepiej ;)
0
@MrKozamm co hahaha
0
@NastonArtin zamknij łeb bo inaczej tego nie da się skomentować. Zdejmij klapki z oczu albo je umyj bo Messi dobry mecz rozgrywa a to, że jest mało przy piłce to przez styl gry PSG. Bez odbioru !
0
@macio_944 no ale czego ty oczekujesz od 34 letniego gracza żeby cały czas biegał na pełnym gazie ? Ludzie zrozumcie w końcu, że on już tak bd grał a i tak jak jest przy piłce to coś z tego robi ;) Dla mnie dobry mecz Messiego pomimo, że jest mało przy piłce przez styl gry PSG w tym meczu. Jak zwykle pełno komentarzy takich jakich się spodziewałem ehh
0
@Blue9 a jak ma już tą piłkę to coś z tego jest ;)
1
@ChampionLW co za pieprzenie hahaha Messi dobry mecz rozgrywa tylko jest mało przy piłce przez styl gry PSG w tym meczu no ale czego można się spodziewać po komentarzach na La Bambie xd
0
@macio_944 ale on przecież już pewnie wie, że nie wygra ;)
0
@POLAK12345 mogą wygrać ale nie na pewno gładko ;)
0
@Mroziu ja się jeszcze dziwie, że ktoś jeszcze wierzy w jego zwycięstwo
1
@amanter hahaha chyba już wie kto wygrał, że tak jęczy :)
0
@mekston czyli wychodzi na to , że Messi faworytem u większości buków :)
0
Na sts już Messi jest faworytem 1.75. Lewy ma 2.0 ;) Na innych polskich bukach lekka przewaga Lewego np. na Betfan 1.85/1.95 na korzyść Polaka.
0
@mekston jakie teraz są ?
0
@Comfortable_ no było tego sporo przecież nie chce mi się teraz tego szukać xd
2
@Encore ja daje 90% , że Messi to bierze a media tylko mnie w tym przekonaniu potwierdzają ;)
2
@Encore no ja na pewno tak bo za dużo źródeł podaje, że wygra praktycznie to wszyscy ;)
0
ostatnio patrzyłem to było 1.8 do 2.2 na korzyść Lewego
1
@mekston a ty się nadal tymi bukami sugerujesz xd
0
@BarcaInfo Większość źródeł podaje w tym tez kilka poważnych, że to Messi zgarnia wiec nie sugerowałbym się tylko tym Fabrizio ;)
0
@BarcaInfo zobaczymy ;)
0
@BarcaInfo no tak tylko, że i tak raczej jej nie wygra
1
@AllBundy Messi
0
@karol97 wsm za tydzień to już się kończy w końcu !
4
@karol97 ta tylko wszystkie media podają ze Messi zgarnia ale wiadomo zawsze się znajdą tacy naiwniacy jak ty ;)
17
@karol97 co za bzdura hahaha
1
@FCMichalo jest i to duża mi się wydaje zobacz na tego Jorginho tu jest drugi a za tydzień bd 4 pewnie a 3 Salah najprawdopodniej ;) Przy złotej piłce głosują dziennikarze z całego świata !
0
@Shroud wgl ten gościu to chyba odkrycie jakieś a ile on ma wgl lat ?
1
@Yoshimitsu22 Abde to mega kocur a Iliad chyba był stremowany bo wgl w dryblingi nie wchodził ;)