1

@MrPGG to umyj oczy bo chyba czas najwyższy ;) Bez odbioru nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje z kimś kto wypisuje takie bzdury oprócz człapania bo to fakt

1

@JiqSaw coraz bardziej żenujące komentarze na tej stronie xd

1

@FC1899Barca ty jesteś łeb jednak każda akcja praktycznie przechodzi przez niego a ty umyj oczy lepiej ;)

0

@MrKozamm co hahaha

0

@NastonArtin zamknij łeb bo inaczej tego nie da się skomentować. Zdejmij klapki z oczu albo je umyj bo Messi dobry mecz rozgrywa a to, że jest mało przy piłce to przez styl gry PSG. Bez odbioru !

0

@macio_944 no ale czego ty oczekujesz od 34 letniego gracza żeby cały czas biegał na pełnym gazie ? Ludzie zrozumcie w końcu, że on już tak bd grał a i tak jak jest przy piłce to coś z tego robi ;) Dla mnie dobry mecz Messiego pomimo, że jest mało przy piłce przez styl gry PSG w tym meczu. Jak zwykle pełno komentarzy takich jakich się spodziewałem ehh

0

@Blue9 a jak ma już tą piłkę to coś z tego jest ;)

1

@ChampionLW co za pieprzenie hahaha Messi dobry mecz rozgrywa tylko jest mało przy piłce przez styl gry PSG w tym meczu no ale czego można się spodziewać po komentarzach na La Bambie xd

0

@macio_944 ale on przecież już pewnie wie, że nie wygra ;)

0

@POLAK12345 mogą wygrać ale nie na pewno gładko ;)

0

@Mroziu ja się jeszcze dziwie, że ktoś jeszcze wierzy w jego zwycięstwo

1

@amanter hahaha chyba już wie kto wygrał, że tak jęczy :)

0

@mekston czyli wychodzi na to , że Messi faworytem u większości buków :)

0

Na sts już Messi jest faworytem 1.75. Lewy ma 2.0 ;) Na innych polskich bukach lekka przewaga Lewego np. na Betfan 1.85/1.95 na korzyść Polaka.

0

@mekston jakie teraz są ?

0

@Comfortable_ no było tego sporo przecież nie chce mi się teraz tego szukać xd

2

@Encore ja daje 90% , że Messi to bierze a media tylko mnie w tym przekonaniu potwierdzają ;)

2

@Encore no ja na pewno tak bo za dużo źródeł podaje, że wygra praktycznie to wszyscy ;)

0

ostatnio patrzyłem to było 1.8 do 2.2 na korzyść Lewego

1

@mekston a ty się nadal tymi bukami sugerujesz xd

0

@BarcaInfo Większość źródeł podaje w tym tez kilka poważnych, że to Messi zgarnia wiec nie sugerowałbym się tylko tym Fabrizio ;)

0

@BarcaInfo zobaczymy ;)

0

@BarcaInfo no tak tylko, że i tak raczej jej nie wygra

1

@AllBundy Messi

0

@karol97 wsm za tydzień to już się kończy w końcu !

4

@karol97 ta tylko wszystkie media podają ze Messi zgarnia ale wiadomo zawsze się znajdą tacy naiwniacy jak ty ;)

17

@karol97 co za bzdura hahaha

1

@FCMichalo jest i to duża mi się wydaje zobacz na tego Jorginho tu jest drugi a za tydzień bd 4 pewnie a 3 Salah najprawdopodniej ;) Przy złotej piłce głosują dziennikarze z całego świata !

0

@Shroud wgl ten gościu to chyba odkrycie jakieś a ile on ma wgl lat ?

1

@Yoshimitsu22 Abde to mega kocur a Iliad chyba był stremowany bo wgl w dryblingi nie wchodził ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?