2

@amanter no tak na pewno w hoteliku mu robili taką sesje jak zaraz wraca
do domu xd

2

@amanter Przecież w 2019 Ronaldo tez takie coś miał xd

0

@amanter U Ronaldo też byli w 2019 a wiadomo kto wygrał wtedy ;)

0

@Encore U Ronaldo tez byli w 2019 !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi hahaha dobre :)

0

@mekston napisałem „raczej” ;) Na 95% bierze to Messi po prostu za dużo jest przecieków odnośnie jego zwycięstwa a o Lewym jest cichutko. Ostatnio to nawet jego kuzyn(Messiego) chyba potwierdził, że to bierze wstawiając taki komentarz na jego Insta( Kto ma sześć złotych piłek może spać jak chce ! Kto ma siedem złotych piłek ???) I to by było chyba tyle w temacie ;)

1

@mekston przecież to już raczej pewne, że Messi to bierze a ty dalej z tymi bukami

1

@amanter czyli jak dzisiaj wygrają to będą mieć jeszcze szanse na pierwsze miejsce :)

0

@xVENUMx ja tak 4 k na rękę


2

@Comfortable_ transfer marzenie !

1

@macio_944 to na bank jest jej oficjalne konto bo nic innego nie ma a fb nie rozdawałby ptaszków na lewo i prawo xd

0

@macio_944 nawet nie wiedziałem, że ma konto na fb xd

0

@BarcaInfo czyli dopiero latem przyjdzie jak płatność może być dokonana w letnim okienku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo dawać go do Barcy !

1

@mekston Messi to zgarnia, za dużo mediów to podaje. Pewnie będzie różnica 15 punktów na korzyść Messiego.Jeszcze wczoraj chyba jego kuzyn to potwierdził ale chyba ;)

0

@BoreekxD następne *

0

@amanter No przecież to było pewne, że wygra za dużo mediów piszczy o jego zwycięstwie. Przez kolejne dni kolejne będą śpiewać o tym ;)

0

@mekston to zależy wszystko od drabinki bo może im się poszczęścić i potrafiają na słabszych od siebie ;)

0

@FC1899Barca hahahaha ty tak jednak na serio ? Oj to cię chyba trochę zaboli ;)

2

@FC1899Barca skończ już ! Nic nie wygra i się z tym pogódź człowieku ! Messi tez zdeklasował konkurencje w 2018 a dostał ją Modrić wiec Messi tak samo w tym roku zgarnia złotego balona pomimo, że nie miał najlepszych statystyk. Cieszmy się , że lewy będzie chociaż drugi bo Messi wtedy był dopiero piąty to dopiero był absurd ! I nie zasmiecaj już LaBamby tymi postami bo tego było multum z twojej strony. Pogódź się z tym, że to Messi wygrał( na 99% za dużo przecieków jest odnośnie jego zwycięstwa). Weź se coś na luz bo irytujesz mega ;)

1

@MesQueUnClub96 ja tam po Copa wiedziałem, że to Messi wygra i tak raczej będzie ;)

1

@BarcaInfo i po co wrzucasz takie coś jeszcze zaraz jakiś łeb to łyknie hahaha :)

0

@Johnson Kibicem jestem od 2006 roku po prostu nie pamietam kiedy ostatnio grał pół roku bo większość to kibluje u lekarzy, musiało mi to po prostu gdzieś umknąć ;)

3

@MesQueUnClub96 hahaha tylko już serio naiwniacy wierzą w jego zwycięstwo ;)A nawet to czemu miałby niby nie grać przez to ? Przestańcie już szukać wszędzie jakiejś sensancji xd

2

dobra a ja czekam aż w końcu pogra chociaż pół sezonu.

0

Jakie teraz są kursy na złotego balona ?

0

@kaamil1910 hahaha dobre ;)

13

@Messibestplayerintheworld mega transfer moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?