0

@Roobo a ilu ich dostało ?

0

@DLFCB ta bo Labamba to wyrocznia xd

1

@DaPidejpi już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu :)

0

@Barca1992 bez przesady Villarreal to nie Salzburg. Pewnie przegrają ale nie tak wysoko ;)

0

@maatiixx będzie drabinka już ;)

0

@Kengo zara ci wyjadą ze to nie są topowe zespoły hahaha

0

@MrPGG ale to były przecież dopiero początki xd

0

@lucca87 jest taka sama jak dotarcie do 1/4 LM

0

@Destroyer_of_Worlds tyle ile ludzi tyle opinii ;)

1

@Barca1922 z odpowiednim nastawieniem nie ma szans żebyśmy z nimi odpadli ;) A kibice mogą se lekceważyć, ważne żeby piłkarze tego nie zrobili.

0

@jeyx77x ale jak Dembele zostanie to ja bym go oddał i sprowadził tego Raphinie ;)

0

@MrPGG Barca pasuje tam jak pięść do twarzy xd

0

@kuz gdzie ten gol niby ?Dobra sorry nie załapało mi na relacji live

0

Przypominam, że oni oprócz dwóch wypadów z pierwszej połowy nie mieli nic z gry. Druga połowa tez oprócz dwóch wypadów nic nie mieli.Barca zasłużenie awansowało ale zasługiwała na wyższy wynik niż tylko 2-1 w dwumeczu.

0

@patryk355 a gdyby De Jong strzelił setkę na początku meczu to wtedy mecz by się pewnie potoczył inaczej ;)

0

@ShawnC ja tam widziałem kontrole w drugiej połowie wiec nwm o co ci chodzi

0

@ShawnC tak od razu 5-0 byśmy dostali chyba niektórzy dalej myślą ze to drużyna sprzed 4 miesięcy. Przegrać byśmy pewnie przegrali ale po dobrych meczach ;)

0

@Gorantores może być ale tak samo mogą ich rozjechać wiec bez sensu takie gdybanie. Ogl się trochę zabezpieczyłem bo w razie porażki trochę sianka wleci wiec nie bd aż tak bolało ;)

6

@Gavinho ostatnio w nich przejechaliśmy się po Napoli ale fakt brzydkie są fioletowe zdecydowanie lepsze;)

0

A chyba pójdę postawić do buka na Galate bo kurs 5.70 korci :)

0

@kuz tak jak w zeszłym sezonie Bayern ich przerobił ?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Emhyr 5-0 jak najbardziej realne ;) My tworzymy mnóstwo sytuacji w każdym meczu tylka ta skuteczność wiec jak najbardziej ten wynik jest realny.

0

@szkutnik91 Haaland

0

@Wossi61FCB Fati to nie jest dobry drybler ?

1

A vo myślicie o takim ataku na przyszły sezon ? Fati- Halland- Ferran ale to by mogło chodzić. Oczywiście jak Fatiemu w końcu zacznie dopisywać szczęście ja nadal w niego wierze:)

0

@P33ck czy ja wiem czy łatwo moim zdaniem wszystko zależy dzisiaj od Psg jak zagra. Oni muszą cisnąć(biali) wystarczy jedna kontra i bd według mojej opinii po meczu ;)

0

@patrykzmc2000 to niech się buja wtedy tylko 5 lat wchodzi w grę przy takich zarobkach.

0

@Ronnie1992 a klauzula ?

0

@Mns21 nie no Sevilla w takiej formie chyba nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?