BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo a ilu ich dostało ?
0
@DLFCB ta bo Labamba to wyrocznia xd
1
@DaPidejpi już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu :)
0
@Barca1992 bez przesady Villarreal to nie Salzburg. Pewnie przegrają ale nie tak wysoko ;)
0
@maatiixx będzie drabinka już ;)
0
@Kengo zara ci wyjadą ze to nie są topowe zespoły hahaha
0
@MrPGG ale to były przecież dopiero początki xd
0
@lucca87 jest taka sama jak dotarcie do 1/4 LM
0
@Destroyer_of_Worlds tyle ile ludzi tyle opinii ;)
1
@Barca1922 z odpowiednim nastawieniem nie ma szans żebyśmy z nimi odpadli ;) A kibice mogą se lekceważyć, ważne żeby piłkarze tego nie zrobili.
0
@jeyx77x ale jak Dembele zostanie to ja bym go oddał i sprowadził tego Raphinie ;)
0
@MrPGG Barca pasuje tam jak pięść do twarzy xd
0
@kuz gdzie ten gol niby ?Dobra sorry nie załapało mi na relacji live
0
Przypominam, że oni oprócz dwóch wypadów z pierwszej połowy nie mieli nic z gry. Druga połowa tez oprócz dwóch wypadów nic nie mieli.Barca zasłużenie awansowało ale zasługiwała na wyższy wynik niż tylko 2-1 w dwumeczu.
0
@patryk355 a gdyby De Jong strzelił setkę na początku meczu to wtedy mecz by się pewnie potoczył inaczej ;)
0
@ShawnC ja tam widziałem kontrole w drugiej połowie wiec nwm o co ci chodzi
0
@ShawnC tak od razu 5-0 byśmy dostali chyba niektórzy dalej myślą ze to drużyna sprzed 4 miesięcy. Przegrać byśmy pewnie przegrali ale po dobrych meczach ;)
0
@Gorantores może być ale tak samo mogą ich rozjechać wiec bez sensu takie gdybanie. Ogl się trochę zabezpieczyłem bo w razie porażki trochę sianka wleci wiec nie bd aż tak bolało ;)
6
@Gavinho ostatnio w nich przejechaliśmy się po Napoli ale fakt brzydkie są fioletowe zdecydowanie lepsze;)
0
A chyba pójdę postawić do buka na Galate bo kurs 5.70 korci :)
0
@kuz tak jak w zeszłym sezonie Bayern ich przerobił ?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Emhyr 5-0 jak najbardziej realne ;) My tworzymy mnóstwo sytuacji w każdym meczu tylka ta skuteczność wiec jak najbardziej ten wynik jest realny.
0
@szkutnik91 Haaland
0
@Wossi61FCB Fati to nie jest dobry drybler ?
1
A vo myślicie o takim ataku na przyszły sezon ? Fati- Halland- Ferran ale to by mogło chodzić. Oczywiście jak Fatiemu w końcu zacznie dopisywać szczęście ja nadal w niego wierze:)
0
@P33ck czy ja wiem czy łatwo moim zdaniem wszystko zależy dzisiaj od Psg jak zagra. Oni muszą cisnąć(biali) wystarczy jedna kontra i bd według mojej opinii po meczu ;)
0
@patrykzmc2000 to niech się buja wtedy tylko 5 lat wchodzi w grę przy takich zarobkach.
0
@Ronnie1992 a klauzula ?
0
@Mns21 nie no Sevilla w takiej formie chyba nie