BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman przecież wgl on piłek nie dostawał i wy serio bierzecie na poważnie to co tutaj się dzieje czasami ?
2
@damian16161212 dzieciarnia bo nie chce mi się wierzyć, że normalny dorosły człowiek by mógł wypisywać takie farmazony haha
0
@PiotrR serio wy jeszcze się dziwicie jak tu jest ? Po pierwszej połowie było narzekanie a po drugiej już wychwalanie naszych grajków. Tutaj nastroje są zmienne jak u kobiety ;) Ja tam takie wpisy wgl ignoruje.
1
@barcelonaLM ogl po niektórych akcjach dzisiaj było widać, ze chyba wracają do formy.
1
@KacperVEB ale widać do ostatnich meczów poprawę ;)Powinno teraz juz być tylko lepiej.
0
@Bartek22 jezu przydarzył się błąd w kryciu przy tym golu a tak to dobry mecz zagrany. Chłopaki wracają po mału do formy co było widać po niektórych akcjach ;)
1
@BART97 prawie jego wszystkie obejrzałem i stwierdzam, że Fati to większy talent ;) Taka moja opinia ty możesz mieć inną to normalne
2
Dawaj Fati ja w ciebie nadal mocno wierze ! Nie widziałem takiego talentu od momentu debiutu Messiego
0
@busquets5 ostatnio jak wszedł to strzelił bramkę.
0
@ObiektywnyKibic121 e tam najwyżej go sprzedamy i tyle. Lubię tego grajka ale obawiam się, że to jest dla niego za wysoka półka. A kibice wiadomo nie bd ciagle cierpliwi. Wszyscy chcą wygrywać a z takim skrzydłowym jest po prostu ciężko coś zdziałać na tle lepszego rywala ;)
0
@Pilka_jest_okragla Vamos Ansu !!! Mega talent
1
@BlauGrana1404 no ci powiem ze jak go zobaczyłem w debiucie to bylem zszokowany. Od debiutu Messiego nie było takiego grajka mam wrazenie. I ta jego łatwość we wszystkim praktycznie.
1
@Corr nikt bo Messi w szczególności w prime był kosmitą ahh i te jego lobiki nad bramkarzem. Czysta perfekcja ;)
0
Dobra mniej więcej wiem. Warty obejrzenia ?
0
@Bobo25 a o czym to dokładnie jest ? Bo bym se obejrzał.
1
@tbas tyle ilu ludzi tyle opinii.Dla mnie Pep nr 1
2
Pewnie byśmy dostali łomot w takiej formie ale nie zapominajcie, że ta drużyna tez dała nam chwile radości w tym sezonie.Ile tu jadu ostatnio i zwalniania generała przy słabszych wynikach co mnie potwierdza, że większość tutaj komentujących to dzieciarnia.
4
Komentarz usunięty
0
@MarcelNJ11 raczej lipny
0
@rufio28 ta w klasyku oferowali taką jakość piłkarską, że dostali 0-4 a mogli więcej xd. City może tak ale Real wez mnie chłopie nie rozbawiaj haha
1
@macio_944 to jest po prostu szczyt idiotyzmu już dlatego nie wchodzę wgl z takimi w żadne dyskusje. Dlatego tez ostatnio tutaj mniej zaglądam bo po prostu dzieje sie tutaj istny armagedon ;) La Bambe lepiej unikać w takich słabych czasach dla klubu.
1
@FC1899Barca twój komentarz jest tak głupi, że nwm czy jest sens go komentować. Tu żadna cena nie gra roli gra ponieważ jest bardzo inteligentnym zawodnikiem, dochodzi do sporej ilości okazjii. Jak poprawi skuteczność to będzie kozak.
3
@Messiah10 widać lekką poprawę do poprzednich meczów ale wiadomo popełniają jeszcze dużo błędów. Wychodzą po mału chyba z dołka ale jeszcze sporo brakuje do optymalnej formy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@KapiFCB z tymi 3 latami trochę poleciałeś. Rok w piłce to bardzo dużo a i tak zmienił już sporo od swojego przybycia.Zobaczymy jak to się dalej potoczy. My czego potrzebujemy na następny sezon to właśnie takiego lidera który pociągnie nas w trudnych chwilach. Widać, że drużyna teraz złapała mega dołek. Wszyscy grają bardzo słabo i chaotycznie. Nie ma po prostu gościa który mógłby to pociągnąć po prostu.
5
@Stagiryta dokładnie a później takich idiotów czytają jakieś janusze i powielają ich głupotę xd
4
@Hubsao niech on się lepiej walnie w ten pusty łeb ;) Gorszy okres i już pełno znawców jest.Ja nadal wierze w generała :)
0
@Mateonvious zobaczymy, może forma akurat wróci na ten mecz
2
@parpe no ale dziwnie to wygląda na ten moment, że tyle tych białych koszulek było widać na tym filmiku.