0

@Emhyr chyba ten drugi najlepsza opcja co ?

0

@Messibestplayerintheworld ahh co to był za transfer.Trzeba się pozbyć tego mizernego holendra i tak za dużo szans już dostał.

0

@capoN ja tak samo mam hah

0

@FCB24 może jeszcze Raphinha dojdzie i tyle jeśli chodzi o atak. Ferran może jeszcze poprawi skuteczności zobaczymy jak to się potoczy w przyszłym sezonie ;)

0

@Messibestplayerintheworld a co to ma niby znaczyć ? To że nikt już nie przyjdzie czy że nie mamy niewiadomo czego oczekiwać po nich bo są za słabi ?

0

@Arkadio90 Możliwe nie wiem nie oglądałem. Na początku sezonu próbowałem ale wytrzymałem kilka meczy. Przecież te Psg gra taki paździerz że brak słów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@bartekvisca jeśli tylko patrzycie na bramki to tak

0

@KrychaFCB i tak raczej nie stracimy tego 2 miejsca wiec niech se wygrywają do końca sezonu już.

2

@Betsonq weź nic nie pisz o tym klasyku lepiej bo zaraz eksperci ci napiszą , że biali odpuścili tamten mecz albo jeszcze lepiej, że z Benzemą by wygrali hahaha. A co do dzisiejszego meczu to nie ma co wyciągać wniosków bo wiadomo ten mecz odpuścili co było widać po wystawionym składzie ;)

2

@Kamiloza91 Kpina ? Niedawno miałeś 8 mistrzostw w ciągu 11 lat. Teraz drużyna jest w okresie budowy i trzeba to niestety przeczekać chociaż myśle, że następny sezon będzie bardzo dobry ;) Dopiero 3 rok bez mistrzostwa a ty już panikujesz ja piernicze. Zobacz ile Milan czeka na mistrzostwo. My i tak w miarę dobrze poradziliśmy sobie po odejściu Messiego gdzie sam myślałem, że będzie po prostu bardzo źle z nami. Ale z Xavi jest nadzieja tyle ci powiem.

0

@Pawel13sz z kiedy jest ta wypowiedź ?

0

@Siwy1313 Boniek to mocny odklejeniec xd

5

@Uukasz_93 te narzekania się wzięły pewnie z pierwszego kryzysu generała(kwietnia) z którego chyba wychodzimy po mału.

5

Moim zdaniem jeśli drużyna będzie dalej się tak rozwijała nie licząc kwietnia bo wiadomo dołek formy był to przyszły sezon może być nawet bardzo dobry dla nas ;)

1

@Marcelinho99 widać progres i to duży moim zdaniem.Brakuje po prostu lepszych wykonawców na niektórych pozycjach

4

@MrPGG co za gol

9

@jacobFCB w cienkim stylu ? Zagrali niezły mecz a jeśli myślisz inaczej to chyba inny mecz oglądałeś ;) Marudy same ehh

1

@Janiama akurat mnie wyrzuciło i nie widziałem tej bramki ehh

0

@haryveb944 dzisiaj niezły mecz w naszym wykonaniu. Dużo fajnych pomysłów na rozegranie akcji. Po prostu brakuje lepszych wykonawców. Niektóre jednostki są po prostu za słabe na pierwszy skład. Chyba każdy widzi poprawę pod wodzą generała. Był dosyć mocny dołek w kwietniu ale wydaje się, że po mału z niego wychodzą w szczególności ostatnie 2 mecze wyglądały dobrze jeśli chodzi o styl gry.Pod wodzą Xaviego będziemy się dalej rozwijać aż dojdziemy do pewnego etapu i na nim się zatrzymamy. Dlaczego? Ponieważ żeby zrobić kolejny krok będziemy musieli posiadać lepszych wykonawców ;)

0

@Lukas90 No ale tu pewnie chodzi o to, że znowu strzela bramkę po powrocie dlatego taki entuzjazm tu panował. Jedno trzeba przyznać ma on niesamowity instynkt strzelecki.

0

@Lukas90 No i co że na farcie ? Ważne ze w sieci

0

@DonAndresFCB nie pieprz głupot. Źle nie grają. Na pewno lepiej w porównaniu do poprzednich meczów.

0

@Catalanian1991 ale te wrzutki musza być celne najpierw

0

@Dzieniu dlatego się przeniosłem na streamy i tyle. Sà strony na dobrym poziomie gdzie nie tnie meczu i co najważniejsze jest za darmo.

1

@Dzieniu No bo to jest dawne Nsport do którego trzeba wykupić oddzielny abonament. Przecież wyjaśniłem powyżej ;)No kolego chyba zostają ci dzisiaj streamy. Mogę ci wysłać linka do dobrej strony ;)

1

@Dzieniu canal + sport to dawne nsport do którego jest oddzielny abonament który kosztuje chyba koło 30 zł . Dlatego przestałem wykupywać te canal wole se na streamie obejrzeć ;)

0

@JohnnyBarca może dzisiaj coś pokaże ;)

1

@Janiama zwycięstwo Barcy 1-3/4 co potwierdzi, że wychodzą z pierwszego kryzysu pod wodzą generała

1

@KrwawiaceoczyVEB mógłby wtedy wolne wykonywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?