0

Zgodze sie z Tobą:)

1

Lewy ale w formie gdyby miał o 2 lata mniej, przeszkolony przez Guardiole w Bayernie dałby radę:)

0

City przegrało z lyonem -duże zaskoczenie

0

Dla tego proponuje abyś przyjzał sie Semedo przez kilka meczy i zobaczył ile wycofuje piłek a ile ma sytuacji, gdzie wejdzie w okolice pola karnego czy w pole karne i dosrodkuje czy zagra po ziemi na wchodzących bo to robi Dembele a nie on.Semedo jak juz ma opcję coś zrobić to wycofuje pilkę która jest grana po obwodzie.Jak kiedyś za Borussi grał Piszczek z Blaszczykowskim to obaj grali w ofensywie a nie tylko Błaszczu.Wrzutki robił też Piszczek czy dogrywał po ziemi.O ile pamietam Barca chyba Piszczka wtedy chciała tego brakuje mi u Semedo.

0

Jeśli obronńa robi przewagę na wysokosci i w polu karnym napastnicy wchodzą w pole karne. Jesli nie robi tego obrońca to oni nie wchodzą czekaja aż Semedo zagra do tyłu jedno powiązane jest z drugim Alba wchodzi i razem z nim napad i pomoc.To robi też Roberto.Dlatego zazwyczaj jest tak że Semedo wychodzi bramek nie ma i w drugiej polowie za niego gra Roberto i padają bramki.Oczywiscie w 2 poł. przeciwnik jest zmęczonym, jest więcej miejsca.Barca gra szybciej wchodzą inni np. Taki Coutinho.Ale Roberto jest lepszy w ofensywie.Na początku Semedo zrobił duże wrażenie ale potem zaczolem dostrzegać u niego braki w ataku.Brak powołania na mundial utwierdził mnie w tym przekonaniu że tego mu brakuje.Może się mylę przyjżyj się Semedo pod tym kątem.

0

Napisalem że powinni szukać a nie że już muszą kogoś wyjmować. Co już sugeruje że nie jest to takie proste.Co do Semedo też napisalem ,że jeśli wynik jest ustalony móglby więcj zaryzykować a on na razie podaje do tyłu.Nie jest tak że odbieram szanse Semedo, tylko w meczach nie dostrzegam że starają się go rozwijać w tym aspekcie.Choć może na treningach coś z nim robią.W meczu tego niestety nie widać.

0

Taki klub jak Barcelona powininna mieć obroncę kompletnego. Z dobrą defensywą i ofensywą, który jesst szybki.Takim jest Alba.Po drugiej stronie powinien być odpowiednik.Barca mogla by szukać takiego zawodnika.
Semedo powinien być rozwijany jak wynik jest ustalony móglby wiecej ryzykować i starać się kreować akcje.Niestety zazwyczaj gra do tylu.Obrona przeciwnika powinna być absorbowana z 2 stron.Wtedy będzie bardziej rozciągnieta i przed bramką bedzie więcej miejsca tak skupiaja się na Albie który ma trudniej dograć Messiemu.Postawiłbym na Roberto aby absorbował obronę.

0

Semedo jest szybki.W ataku niestety nic nie gra jak podchodzi do pola karnego zazwyczaj pilkę wycofuję.Zdecydowanie Roberto na tym polu jest lepszy.

0

Ja nie twierdzę że sędziowie pomagają tylko Realowi.Kontrowersje byly w meczu liverpool Roma.Ogladajac kontrowersje Real Bayern nie danie choćby 1 karnego Bayernowi to zakłamanie tego meczu.Gdyby to byla tylko 1 sytuacja w meczu ok.Urok pilki.Ale nie tyle sytuacji.Sam Marcelo przyznał, ze tam była ręka i ruch ręka do piłki zrobił.W tej edycji ligi mistrzow w zasadzie kontrowersje byly w stosunku do Realu były w meczach z Bayernem Liverpoolem.Dodam że Salach zszedł z boiska a Liverpool do tego momentu dobrze sobie radził.Potem faul Ramosa na bramkarzu podejrzenie wstrzasu mózgu.Też fani juve mieli pretensje do meczu z Realem choć ja tu jestem wstrzemieźliwy sedzia powinien to zobaczyć na powtorce i ocenić.Za duzo jak na jedne rozgrywki.Nie dziwię się że myslą o wprowadzieniu varu.Na mistrzostwach sie sprawdził.Też raczej mniej bedzie podważania zwyciestwa jakiejś drużyny w rozgrywkach jak tu w przypadku Realu.Ta sytuacja dla kibicow jest fatalna i obie strony nie są tym zachwycone.Var jest dobrym rozwiazaniem i wpłynie to na sposób gry obronców.Wiecej będzie samej piłki.Mniej wyrachowanego cwaniactwa. Var jest potrzebny:)

0

Sory za błędy.Na szybko napisane.
Jakie kompleksy -fauli na lewandowskim w polu karnym to moze nie bylo?;)Ręki Marcelo to moze też?;)Lewandowski to moze by tych karnych nie strzelił?;).Ramos Alavesa, to moze nie faulował jak Salacha?.)Pierwszy nie sprowokował uderzenia łokciem Suareza?, po ty poszla seria fauli.Dodam jeszcze że w 2 polowie Real nie zdominował Barcy miał z nią problem jak grała w 10.Co by Barca zrobila w pelnym składzie z Realem gdzie 2 polowy mają lepsze.Zidan sam stwierdził wygrać lige mistrzów jest sexy.Wygrać ligę hiszpanską jest trudniej bo musisz wygrać ok 90 meczy a nie 7 jak w lidze mistrzow.Liga jest bardziej miarodajna w jakuej formie jest zespól.
W lidze hiszpanskiej Realowi poszło kiepsko.W lidze Mistrzów wynik z Bayernem został wypaczony.Zidan skonczył być trenerem Realu.Przecież zespól wygral LM.
Choć mam do Zidana szacunek co zrobił jako pilkarz w Realu i w innych klubach .Co do ligi mistrzów Real świetne zagrał z Psg.tu Realowi gratuluje.Czy kluby Angielskie w ostatnich latach zdominowaly ligę mistrzów. Nie zrobily to kluby Hiszpanskie.Nie mówie tu tylko o Barcelonie.Czy z varem po takich meczach z Bayernem Real by wygrał ligę mistrzów?;)

3

W pucharze uefa od 2010 -6 razy dominowaly kluby z hiszpani Atletico i Sevila i 2 razy kluby Angielskie co jasno pokazuje dominacje klubow hiszpanskich i ktora liga jest tak naprawdę najsilniejsza na przelomie ostatnich lat.Co mówi czego dokonala Barcelona we wlasnej lidze przegrywajać w calym sezonie tak nie wiele meczy a wygrywajać tyle.Delikatnie mówiąc pomijajac Barce w gronie faworytow ligi mistrzów to błond zwlaszcza ze nie grał w LM Coutinho a Dembele był kontuzjowany teraz normalnie zaczeli sezon przygotowań i sa dużo lepiej zaadaptowali.O ile pamietam kontuzje w finslnej czesci miał busqets Rakitic.Może Barca nie wygrać LM ale w gronie ścislych faworytow na pewno jest.

2

Jesli weźmiemy osiagniecia zespolow angielskich w lidze mistrzow 2012 wygrala chelsea.5 razy wygrywaly kluby hiszpanskie glownie real tez barca, inter wygrał 1 raz i bayern 1 raz.Trudno mowić o klubach z angli ze dominuja w lidze mistrzow w ostatnim czasie.Nie mowie że sa zle nie maja szansy w lidze mistrzów ale nie dominują w tej lidze.

2


Ramos fauluje w identyczny sposób daniego alavesa jak salaha w przypadkowy faul Ramosa ciezko jest uwierzyć;)

2


Pierwszy fauluje ramos Suareza 42 min -47 min Marcelo prowokuje Roberto ktory dostaje kartke wsztkie 4 faule na przestrzeni 5 min to że umtiti nie wyszedł bez ciezkiej kontuzji jego szczescie

2

2

2


2

1

Co do Barcy przegrała ile 4 mecze w sezonie. Z Romą wygrali 4:1 po wielu wygranych meczach pojechali mentalnie przekonani ze wygraja i sie przejechali mieli gorszy dzień.Na moje oko mieli najwieksze szanse na zwyciestwo.Stawoanie ich w jakimś 3 rzedzie po wzmocnieniach to śmiech na sali.Przed chwila wygrali 8:1 nie bedac jeszcze w pelni formy.Psg ma slaba obronę .Anglicy choć dużo o nich się mówi w lidze mistrzów od lat zawodzą.Co nie oznacza że sa źli.Dla mnie w tym roku niebezpieczny był Bayern.Miał mocny sklad i mimo kontuzji 5 graczy byl lepszy na boisku od Realu ktory powinien z nimi odpaść.Stawianie Barcy w 3 szeregu da im jeszcze lepsza motywacje;)

15

Co do Realu Madryt gdyby był var odpadly z bayernem monachium. Lewandowski mialby karne i przy jego strzeleckich umiejetnoćciach byłby bochaterem.Ramos Carvahal powinni dostać kartki.Wszystko jest na youtubie.W kwesti finału uefa powinna się wziąć za Ramosa w finale załatwił Salaha który powinien dostać żólta kartke jako prowodyr ale to nie powód aby robić dzwignie Salachowi. Ramos powinien dostać czerwoną kartkę.Nie sądze aby wygrali z liverpoolem.O walnięciu bramkarza i wstrząsie mózgu nie wspomnę. Można wyeliminować bramkarza i najlebszego zawodnika i wygrać mecz i opowiadać ze sie wygrało.Ramos załatwił też mecz z Barcą.Uderzyl Suareza prowokujac go.Messi za chwilę wchodzi wślizgiem na kartkę za ta akcje.Za chwiłę beyle na czerwona kartke wchodzi w Umtiti.
Moment potem Marcelo prowokuje Roberto, ktory dostaje czerwoną kartkę.Wszystko rozpocelołRamos,który nie raz tak grał.
Wszystkie faule odbyły sie w przeciagu 6 min.

Ostatnio Carvahal rozwalił Angola.Obrona Realu wzieła to od Ramosa i tak grają.Federacja nic z tym nie robi i daja Ramosowi jeszcze nagrodę co jest kuriozum.Nie dziwie się że Dalah go na ceremoni olał.Czuja się pewnie.Nie wiem czy karny z meczu z juve nie był z kapelusza.Gdyby był var nie wiem czy real osiagnoł by cwiercfinał.Opowiesci o wielkim Realu to mrzonki.W lidze mieli najwieksza strate do Barcy w historii 17 pkt straty i3 miejsce w lidze.Zidan i Ronaldo spieprzyli z tej drużyny bo to lipa.
Problem ligi mistrzow to brak varu w finale powinien być Bayern z Romą która też oszukano.Real Madryt 3 krotny zwyciezca to smiech na sali.Na pewno nie przeszli Bayernu w przeciagu ostatnich 2 rozgrywek ligi mistrzów i pilkarsko byli na boisku gorsi a co do meczu z juve nie jestem pewny.W tym momencie powinno być tak że niczego nie wygrali i wynik realny powinien być dla nich fatalny.Tak powinno się to skończyć.Na tej sytuacji stracil Lewy bo go te mecze rozwaliły.Bez Varu liga mistrzów wypacza wyniki taka jest prawda !!!

0

Jak Mu zatrudni Zidana, to pogba pewnie nie odejdzie

0

Kliknelo mi się za wczesnie i przypadkiem i dlatego 2 posty.Pavarda za mało widziałem, aby go dobrze ocenić czy dla Barcelony bylby dobry.Roberto ma podobno grać na srodku .Semedo mało daje z przodu.Choć dobrze broni.Na tą rzecz chciałem zwrocić uwagę.W kwesti czy ta prawa strona jest taka mocna i czy ktoś jest pitrzebny.Są 2 drogi rozwijać Semedo, albo szukać kogoś nowego w tym wypadku mowa o Pavardzie.Obrońca powinien w dzisiejszych czasach bronić jak i stwarzać zagrożenie dla mnie Semedo jest za pasywny troche.

0

Odegranie do tylu nue ma straty ale Barca powinna mieć kompletnego obrońce.

2

Semedo świetnie broni i jest szybki. Tylko jak dochodzi do pola karnego przeciwnika zawsze wycofuję pilkę.Po drugiej stronie Alba to kompletne przeciwienstwo.Nie ma z tej strony zagrożenia.Jak Roberto tgra o on zagrożenie robi.Jak jest wynik ustalony to Semedo powinien próbować dryblingu z podaniem bądz strzałem czy starać sie dośrodkowańie.Bo to nie najlepiej wyglada choć

0

Za darmo Messi skonczy za darmo iniesta za darmo vermalen też za darmo.Real ma niezlą kadre i kasę płlną my mamy sklad z kasa slabiej.Jakieś pieniądze trzeba brać.Chocby na pensje na zawodnikow których nie dało się sprzedać oczywiscie takie aby nie bylo problem z odejsciem.

0

Jesli wejdzie do reprezentacji ,wygryzie Milika i bedą bramki.Bedzie trzymał taką formę to czemu nie.Najlepiej zobaczyć na przestrzeni 2 lat.Czy to 1 sezon i nic wiecej czy coś wiecej.Tylko tyle czasu nie będzie:(

0

To prawda ze Ney jest świetnie wypromowanym produktem.Ale nie ulega wątpliwośći że wraz z Messim,obaj nastrzelali dla Barcy masę bramek.
Cłlop grać potrafi nawet na ostatnim treningu Brazyli strzelił z wolnego świetną bramke(udawał Ronaldo).Przewracanie sie niestety zawdzieczamy Mourinho to on ustawiał Real na ostro w stosunku do Barcy a Barca odpowiedziała wywracaniem się i Real zbierał kartki.Co do Neymara sam widzialem mecz na lechi gdzie wchodzili w niego niemiłosiernie.W lidze też go nie oszczedzali zaczął robić to samo co Barca z czasów walki z Realem za Mourinho.Oczywiscie przesadza i malo udolnie a w dobie varu slaby pomysł.Nie lubie tego płaczenia to jakiś sport narodowy Brazylijczykow;) nie tylko on ryczy Ronaldo też z tego slynie.Ale grać oni potrafią.

1

Co jak co facet wzbudza emocje 174 komentarze:)

0

Nikt nie mowi ze to ujma.Możesz być w zespole dobrze pracować odejsć i starać się być w czymś najlepszym.Neymar sporo nastrzelał bramek dla Barcy i jako sportowiec miał prawo do realizacji walki o najlepszego piłkarza na świecie.Jego sposob grania i technika stawiają go do tego że może powalczyć o tytuł najlepszego.Taki Semedo gra w Barcelonie ale czy ma realną szanse na zlotą pilke.Albo vidał.To Neymara wybrał Szejk i nie bezpodstawnie a perez w lodowce ma 300 baniek.Za Semedo tyle by nie zaplacił.Co nie oznacza ze nie jest zly choć w ataku praktycznie nic nie daje i zazwyczaj wycofuje pilkę.w kazdym razie Neymar w piłce ma wieksza wartość noz wiekszosć zawodnikow Barcy.Piza Messim.Nawet Barca nie ma kasy na niego.

0

30 lat szacowalem na 28.Wziolbym Neymara na 3 lata i odsprzedał.To o 3 lata wiecej na szukanie nowego messiego. Z tych wszystkich salachow itp.To Neymarowi jesli chodzi o klasę jest najbliżej Messiemu .Jest wstanie przejść 4 ludzi i strzelić bramkę i zrobi to swobodnie.Nie wiem czy poza nim i Messim ktos jest wstanie to robić.Zazwyczaj przechodza 2 jest strata taki isco np.
Jest przyjacielem Coutinho.Wczoraj po swietnej strzelonej bramce jak udawał Ronaldo podbiegł do Arthura i się wyglupiał z nim. Wiec trzyma z Barcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?