Brajan
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super skład. Fajnie znowu zobaczyć Neymara od początku, no i dobrze, że gra Iniesta bo jest ostatnio w gazie. Song i Bartra w pierwszym, bardzo dobrze. Będzie ciężka przeprawa, ale wierzę w naszych i liczę na 3 punkty.
0
Panowie, podacie jakąś stronkę, na której oglądacie, i na której nie zacina?
0
Hiszpania ma parę stoperów gotową na MŚ.
0
Song co dał piłe
0
Skład super, fajnie by było jakby Messi strzelił dzisiaj jakieś brameczki :D
0
Bardzo dobry skład. Cieszę się z obecności w pierwszym składzie Bartry, Songa, oraz Alexisa. Roberto nie zagra bo z tego co mi wiadomo to został odesłany na trybuny :( W drugiej połowie chciałbym zobaczyć Montoyę, i Tello. No i nie zawadzi także dać kilkanaście minut Neymarowi, bo ten również cały czas jest głodny gry. Mam nadzieję na bramkę, a najlepiej bramki Messiego. Tylko zwycięstwo! VeB!
0
Messi co dał
0
No i po co nam Barta w obronie. Masche + Pique żelazna defensywa
0
Kurwa Valdes jesteś wielki, nie odchodź!!!
0
Bardzo dobry skład. Super, że Montoya nareszcie od początku. Liczę, że Tello, Barta i Dos Santos dostaną swoją szansę. No i trzymam kciuki, aby Neymar strzelił coś w lidze. Tylko zwycięstwo! VeB!
0
No zagraliśmy w sumie bardzo dobry mecz. Widać, że Neymar już na dobre wpasował się w nasz styl. Messi jak zwykle doskonały mecz, tak samo jak Valdes, ale do tego w tym sezonie zdążył nas już przyzwyczaić. Cieszy mnie, że Xavi w końcu zagrał dobry mecz. Byłem zachwycony Jego grą - w końcu. Oby na tym się nie skończyło i w LM jak i w lidze będziemy wygrywać wysoko, oraz spektakularnie. VeB!
0
Stawiam 3:1 dla Hiszpanii! x2 Iniesta, x1 Torres. Dla Brazylii Neymar
Ale przede wszystkim czekam na znakomity mecz w wykonaniu obu drużyn
0
.... Mam nadzieję, że jak zostanie to ten sezon będzie dla Niego przełomowy.
0
Dobrze zrobił, dobrze zarobi, trochę pogra, być może mistrz Francji w niedalekiej przyszłości zdobędzie i zasłużona emerytura. Szkoda, że odszedł, teraz pozostaje życzyć mu jak najlepiej.
0
Bardzo dobry występ naszych młodziaków. Aż się prosi dawać im teraz w lidze szansę do końca ligi bo Barta, Tello, Montoya i Thiago za rok lub dwa będą naszymi podstawowymi zawodnikami, a to ważne żeby już teraz nabierali doświadczenia, a nie ma ku temu lepszej okazji niż ta jaka nadarzyła się w obecnym sezonie.
0
No, ale jeszcze te 9 punktów trzeba zdobyć (lub Real straci). Najważniejsze to jak najszybciej przypieczętować mistrzostwo bo mimo, że prawie na pewno wygraliśmy to trzeba postawić tą przysłowiową kropkę na "i". Ważne jest też to żeby można było dać szansę młodym w ostatnich kolejkach. No i oczywiście sprawa LM, która teraz jest najważniejsza.
0
Villa - Fabregas - Alexis. Jak Messi będzie mógł grać to za Fabregasa, ale liczę, że w drugiej połowie tak czy tak Go zobaczymy i przypieczętuje awans.
0
Wynik nie jest taki zły, i myślę, że Messi może na początku usiąść na ławce, bo nikt nie chce żeby wypadł na dłużej. Poza tym Cesc wczoraj pokazał, że też potrafi grać i w mojej opinii to On powinien zacząć mecz na środku ataku.
0
No w końcu Manita! Fajny mecz w naszym wykonaniu, możemy sobie dopisać kolejne 3 punkty. Cieszy to, że mimo to iż wystawiamy nieco słabszy skład i tak potrafimy wygrać. Teraz pozostaje w następnych meczach przypieczętować zwycięstwo w PD. Z każdym kolejnym meczem w lidze odnoszę takie wrażenie, że gdy Pinto stoi w bramce jest dużo bezpieczniej, i chciałbym żeby grał jeszcze po tym jak Valdesowi skończy się zawieszenie bo nie dał powodu, by z Niego zrezygnować, a wręcz przeciwnie.
0
Alves całkiem nieźle te wolne. Dobrze, że mecz rozstrzygnięty w pierwszej połowie. W drugiej liczę na to, że pojawi się Abidal i mam nadzieję, że zmieni Aleves, który powinien trochę odpocząć, a na swoją nominalną pozycję przejdzie Montoya, która tak na marginesie dzisiaj gra fantastycznie. VeB! Myślę, że jeszcze można dorzucić te 2-3 bramki, no i fajnie gdyby też żadnej nie stracić.
0
Nie no kur** nie wierzę. Ktoś nam podmienił prawoskrzydłowego.
0
No Alexis tak może grać do końca sezonu to fajnie będzie. No i Fabs miazga na szpicy :)
0
Montoya póki co zajebiście.
0
Alexis co zrobił :D
0
Według mnie Iniesta mógłby odpocząć w tym meczu, ale cóż. Miejmy nadzieję, że uda nam się zdobyć trzy punkty, które w mojej opinii są dzisiaj bardzo potrzebne przed PSG. Głupio byłoby zrobić sobie jeszcze nieprzyjemną sytuację w lidze, dlatego musimy wygrywać takie mecze. Dobrze, że odpoczynek dla Alby, Busquetsa i Villi. No i bardzo bym chciał zobaczyć dzisiaj Abiego choćby na kilka minut. Myślę, że Tito specjalnie chciał poczekać do meczu u siebie żeby Eric poczuł tą atmosferę. Trzeba wygrać i skoncentrować się na PSG. VeB!
0
Pięknie!!!!!
0
Jak nie ma? Karny oczywisty.
0
No i Albiego też mamy......... co to za komentator?!
0
Sędziowie zakręceni..
0
Brawo VV!