Brajan
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co On to przyjmował?!
0
Mam nadzieję, że Messi dogra ten mecz do końca, ale jeżeli to coś poważnego to niech lepiej odpocznie.. Na rewanż też musi być gotowy. Jestem jednak dobrej myśli. W obronie na początku sporo chaosu, ale VV dobrze bronił i potem to się już uspokoiło. W drugiej połowie trzeba grać tak jak ostatnie 15 min. pierwszej. Co do Alexisa to jestem za tym żeby pograł jeszcze do 60-65 minuty i potem Tello, bo Sanchez nie prezentuje się najgorzej, ale na pod męczonego rywala Cristian jest naszą najcięższą artylerią. Utrzymajmy wynik, najważniejsze jest to żeby nie stracić bramki! VeB!
0
Tello na drugą połowę za Sancheza, chociaż mam nadzieję, że będziemy mogli się uśmiechnąć po występie Alexisa i nikt nie wypominał tego, że Tito posadził na ławkę Cristiana. Liczę na wygraną, która jest możliwa jeżeli z tyłu zagramy spokojnie i nie popełnimy głupich błędów. VeB!
0
Miejmy nadzieję, że w klasyfikacji strzelców wyprzedzi dzisiaj RVN :)
0
Strasznie mi szkoda, że Tello dostaje tak mało szans bo po meczu z Granadą można zauważyć, że powinien grać więcej. Zaprezentował się lepiej od Alexisa i Pedro tak więc być może dostanie szanse z Sevillą gdy podstawowi gracze będą musieli odpocząć bo wątpię by zagrał już z Milanem. Messi w końcu zagrał jak Messi bo ostatnio jakby trochę opadł z sił, ale taki Leo jakiego widzieliśmy z Granadą to ten, którego chce widzieć już do końca sezonu :)
0
Identyczny skład wczoraj sobie ustawiłem. Wolałbym jednak Alexisa, ale trudno. Super, że Xavi wraca po urazie bo w tym meczu może być kluczowym zawodnikiem, na pewno wniesie dużo spokoju do naszej gry. Miejmy nadzieję, że dzisiaj wywalczymy korzystny rezultat na San Siro.