0

Po co On to przyjmował?!

0

Mam nadzieję, że Messi dogra ten mecz do końca, ale jeżeli to coś poważnego to niech lepiej odpocznie.. Na rewanż też musi być gotowy. Jestem jednak dobrej myśli. W obronie na początku sporo chaosu, ale VV dobrze bronił i potem to się już uspokoiło. W drugiej połowie trzeba grać tak jak ostatnie 15 min. pierwszej. Co do Alexisa to jestem za tym żeby pograł jeszcze do 60-65 minuty i potem Tello, bo Sanchez nie prezentuje się najgorzej, ale na pod męczonego rywala Cristian jest naszą najcięższą artylerią. Utrzymajmy wynik, najważniejsze jest to żeby nie stracić bramki! VeB!

0

Tello na drugą połowę za Sancheza, chociaż mam nadzieję, że będziemy mogli się uśmiechnąć po występie Alexisa i nikt nie wypominał tego, że Tito posadził na ławkę Cristiana. Liczę na wygraną, która jest możliwa jeżeli z tyłu zagramy spokojnie i nie popełnimy głupich błędów. VeB!

0

Miejmy nadzieję, że w klasyfikacji strzelców wyprzedzi dzisiaj RVN :)

0

Strasznie mi szkoda, że Tello dostaje tak mało szans bo po meczu z Granadą można zauważyć, że powinien grać więcej. Zaprezentował się lepiej od Alexisa i Pedro tak więc być może dostanie szanse z Sevillą gdy podstawowi gracze będą musieli odpocząć bo wątpię by zagrał już z Milanem. Messi w końcu zagrał jak Messi bo ostatnio jakby trochę opadł z sił, ale taki Leo jakiego widzieliśmy z Granadą to ten, którego chce widzieć już do końca sezonu :)

0

Identyczny skład wczoraj sobie ustawiłem. Wolałbym jednak Alexisa, ale trudno. Super, że Xavi wraca po urazie bo w tym meczu może być kluczowym zawodnikiem, na pewno wniesie dużo spokoju do naszej gry. Miejmy nadzieję, że dzisiaj wywalczymy korzystny rezultat na San Siro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?