0

W Arsenalu z Songiem i Fabregasem* :)

8

FC Porto vs FC Barcelona [4-4] Deco's Testimonial - Full Highlights

0

Witam, nie na temat ale mam 2 pytania.
1 - Kiedy poznamy terminarz La Liga? (chodzi mi o pary przeciwników, nie daty)
2 - Kiedy będzie losowanie grup LM?

1

6

Xavi : "To najgorsza porażka w mojej karierze. Jedynym pozytywem jest to, że wciąż mamy szanse na wyjście z grupy. To był naprawdę zły mecz, wszystko zrobiliśmy źle. Nikt nie zagrał na swoim poziomie, a ich gole tylko nas dobiły. Musimy być samokrytyczni, aby się poprawić. Na szczęście mamy okazję do rehabilitacji już w środę przeciwko Chile" "Chcemy pokazać, że ta drużyna nadal ma pole do poprawy i że wciąż możemy odnieść sukces na Mundialu. To będzie trudne po takiej porażce, ale proszę kibiców o wsparcie w środę, ponieważ stawka jest duża. To mecz o życie albo śmierć" Źródło: InsideSpanishFootball.com

0

"Turecki czarodziej" Simeone na 100% go nie puści. Hiszpańskie dzienniki mają fantazje albo puste miejsce na okładkach które trzeba zapełnić, pewnie to i to. Przypomina mi lekko Songa z czasów Arsenal`u.. Ofensywny walczak.

3

Jeżeli sprzedadzą Alexisa stracę resztki wiary w ten zarząd...

0

Poproszę jakiś link do wczorajszego całego meczu, wole lepszą jakość niż nasz język. :)

0

Dzięki! :)

14

Utalentowany chłopak, niech ucieka i pokaże na co go stać, niech pokaże że jest od nas. ;)

11

Czuje... radość i smutek.

Radość z tego powodu że Enrique będzie naszym nowym trenerem z 1 przyczyny, nie wiem jaki z niego taktyk(nie interesowałem się jego drużynami) ale wiem że ma silny charakter, oraz szacunek u naszych zawodników. Puyol o tym mówił, że to Luis "dzieli i rządzi" czego ewidentnie brakuje u nas w kadrze, takiego kogoś kto nakieruje piłkarzy i da im ultimatum a jednocześnie motywacje do gry. Pozbędzie się wypalonych piłkarzy i sprowadzi utalentowanych nowych, jak to zrobił Pep.

Smutek z powodu końca kariery TATY Martino jako trenera FC Barcelony. Dla mnie to jest wybitny i pracowity trener. Jestem pewien że jeśli miałby porządny skład na każdą pozycje oraz zmienników + co najważniejsze, brak problemów w klubie, ciągłe oskarżenia, kontuzje, nagonki, śmierć bliskich osób dla klubu i zawodników.. Osiągnął by z nami wiele więcej, nie wiem ile, ale więcej. Tata jest ofiarą właśnie tych splotu faktów w naszym klubie, a każdy kto patrzy taktycznie na naszą drużynę na pewno zauważył że nam pomógł, zostawił swoją rysę (albo i więcej?) na tej drużynie.
Mam nadzieje że jutro nam się uda, że Tata zapamięta nasz klub jako 1 mistrzostwo w Europie, mistrzostwo Hiszpanii! A nie jako klub który zgłosił się po niego na rozpoczęty sezon, w którym nie mógł planować transferów a ni uczestniczyć od początku w presezonie a po tym wszystkim odprawił go z kwitkiem. Po tym złym sezonie mogę powiedzieć tylko tyle..
Vamos Barça!

7

Valdes długo już nie gra i jutro też nie zagra.

0

Świetna wiadomość!

1

Pięknie... "Mamy taki skład jaki chcieliśmy" - słowa na początku sezonu Zubiego.
Koniec sezonu - 0 środkowych obrońców, bo Mascherano to def pomocnik tyle że przekwalifikowany na środkowego, za niskiego... Puyol non stop kontuzje a jak już do dyspozycji to bez formy bo przecież nie gra... jedyni Piqué i Mark, środkowi ale co z tego jak kontuzjowani?

0

"Bayern, który podejmował Hoffenheim w meczu będącym wielkim świętowaniem po zdobyciu tytułu mistrza Hiszpanii"
Mistrza Hiszpanii? mały błąd ;)
Szkoda Thiago .. znów duża kontuzja.
Cieszy oko bramka Bojana ale chyba trzeba się go pozbyć definitywnie, mimo że to Katalończyk.
Mam nadzieje że Deulofeu zakręci dobrze Arsenalem :)

0

To będzie wielki mecz, oby Costa nie miał dużo szans na rozstrzygnięcie tego meczu jako "broń" Atletico.

0

Co tu dużo mówić, ofensywne kozaki ;)

0

"70 milionów rocznie" ??? Jeśli to prawda, wielki szacunek dla nowego prezydenta. Świetna transakcja, logo na neonach/konferencjach za 70 mln rocznie? Najlepsza wiadomość dla klubu i kibiców w 2014 roku (przynajmniej na razie) :)

0

Ogarnijcie się ludzie... Mario płakał bo go kibice Napoli wyzywali rasistowskimi wyzwiskami a nie z powodu przegranego meczu...
Alves`a i Marcelo wyzywają od małp, Mario od ..(jeszcze gorzej) i myślisz Konio że nie jest im przykro z tego powodu?... Wiesz po co na koszulkach widnieje napis "RESPEKT" ? ...
Następnym razem doinformuj się lepiej zanim coś napiszesz...

0

"futbolówkę zamieniono na piłkę do rugby"
Filmik z treningu.

0

Będzie też tłumaczenie słów Bartomeu? :)

0

Rosell był jaki był ale summa summarum pomógł Barcelonie a nie ją zniszczył. Laporta niby zadłużył klub ale zostawił Rosellowi gwiazdy w zespole dzięki czemu Sandro miał już świetną 11 na wygrywanie pucharów (czyt. KASY) ale musiał dbać o sprawy ekonomiczne, nie tylko ale głównie .. i niech ktoś powie że robił to źle? Robił to świetnie, nieważne czy dzięki znajomości czy nie, ważne że doskonale spełnił swoją role. Widzę że kilku ma mu za złe Abidala i Ville, moim zdaniem najpierw trener decyduje kogo można wystawić na rynek.. Zresztą Villa wcale nie gra dobrze w Atlético a Abidal ... a Abidal niby popełnia teraz błedy w obronie ale mógł zostać za to że wrócił do piłki dla nas, ale sam powiedział że gdy skończy kariere wróci do Barcy bo ma posadę, więc chyba jest dobrze.
Szkoda że Rosell zrezygnował, aż mi troche smutno, ale jeśli te groźby na jego rodzinę są aż tak "ostre" to tylko pokazał że ma jaja i ważniejsza jest dla niego rodzina i dobro klubu niż kasa za stanowisko. Pozdrawiam ;)

0

Może nie to samo ale przeciwnik tez nie ten sam. Zobacz gdy Pep zaczynał nikt nie wiedział jak nas powstrzymać i grali otwarcie, a teraz? tam gdzie się męczymy stoi "autobus" na którego nie mamy rosłych graczy więc pozostaje nam "tiki-taka" bo co innego możemy zrobić? strzał zza 16? Adriano tak parę razy nas uratował ale jego nie było w 11 meczowej.

0

0

Czy też ktoś zauważył że to już kolejny nie przegrany mecz kiedy gra Song? :)

0

Xavi jest wielki, za to co zrobił dla tej drużyny i za to co robi dla niej dalej, to prawda ma już swoje lata ale irytują mnie takie komentarze jak "... On już jest za stary..." ponieważ On dalej jest jednym z najlepszych pomocników na świecie i nadal nam dużo daje. Mógł zrobić dziś więcej? tak to prawda, ale cała 10 mogła zrobić więcej, Xavi dobrze czytał pole ale przeciwnicy świetnie łatali dziury dzięki czemu było mało miejsca do popisu.
Mecz uważam za udany, dość że wyjazdowy to z jedną z lepszych ekip w europie, nadal jesteśmy liderami, nic tylko iść do przodu, Vamos Barça!

0

Z tego co wiem to na CN nie ma porządnego dopingu(od grupy kibicowskiej) ponieważ Rosell im zabronił wejścia na CN.

0

Pax gratuluje.
Jeden z najlepszych felietonów jaki tutaj czytałem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?