Polska strona chelsea już wygenerowała news odnośnie głosowania na ich spotkanie w LM... Efekty nadeszły szybko, przewaga Naszego spotkania topnieje w oczach, na teraz mamy remis!
FCBARCA.COM brać się do roboty!
Bo Villa zarabiał 10 baniek na sezon! Nie był wart takich pieniędzy... Ludzie, nie żyjcie przeszłością, czas Villi się skończył, przeminął. Jedziemy dalej!
Zapewne nie ma Tu wielu fanów popularnego szczypiorniaka, ale może rozważylibyście otwarcie działu dotyczącego piłki ręcznej?? Barca gra na najwyższym poziomie demolując ligę oraz z sukcesami gra w lidze mistrzów.
Polska ma dwie eksportowe, wielkie drużyny, Vive Kielce oraz Orlen Wisłę Płock. Kto wie, może wielka Barcelona zagości w Polsce w pucharowej fazie LM... :) Pozdrawiam
Hej,napisałby ktoś wyjściowy skład?? Dlaczego redakcja odeszła od tego?
Jest podpunkt "SKŁAD" ale gdzie ten SKŁAD??? O kontuzjach i dostępnych zawodnikach chyba większość wie,przynajmniej powinna...
Komentarze
0
http://www.chelsealive.pl/n-36410-zaglosuj-na-mecz-chelsea-vs-steaua.php
Polska strona chelsea już wygenerowała news odnośnie głosowania na ich spotkanie w LM... Efekty nadeszły szybko, przewaga Naszego spotkania topnieje w oczach, na teraz mamy remis!
FCBARCA.COM brać się do roboty!
0
Polsat sport i polsat sport news transmituje ligę Polską, natomiast rozgrywki
Ligi Mistrzów dostępne są na kanale Nsport.
0
Bo Villa zarabiał 10 baniek na sezon! Nie był wart takich pieniędzy... Ludzie, nie żyjcie przeszłością, czas Villi się skończył, przeminął. Jedziemy dalej!
0
Zapewne nie ma Tu wielu fanów popularnego szczypiorniaka, ale może rozważylibyście otwarcie działu dotyczącego piłki ręcznej?? Barca gra na najwyższym poziomie demolując ligę oraz z sukcesami gra w lidze mistrzów.
Polska ma dwie eksportowe, wielkie drużyny, Vive Kielce oraz Orlen Wisłę Płock. Kto wie, może wielka Barcelona zagości w Polsce w pucharowej fazie LM... :) Pozdrawiam
0
0
Do zobaczenia!!!
3 bilety moje!! :)
Pozdro!
TYLKO FCB!
0
News mocno w żartobliwym tonie;) Ekipa ze "Sporu" mocno się wysiliła:)
0
Idź już spać, to już Twój czas...
0
Je.bać BVB!
TYLKO BARCA!
0
Hej,napisałby ktoś wyjściowy skład?? Dlaczego redakcja odeszła od tego?
Jest podpunkt "SKŁAD" ale gdzie ten SKŁAD??? O kontuzjach i dostępnych zawodnikach chyba większość wie,przynajmniej powinna...