0

http://www.chelsealive.pl/n-36410-zaglosuj-na-mecz-chelsea-vs-steaua.php

Polska strona chelsea już wygenerowała news odnośnie głosowania na ich spotkanie w LM... Efekty nadeszły szybko, przewaga Naszego spotkania topnieje w oczach, na teraz mamy remis!
FCBARCA.COM brać się do roboty!

0

Polsat sport i polsat sport news transmituje ligę Polską, natomiast rozgrywki
Ligi Mistrzów dostępne są na kanale Nsport.

0

Bo Villa zarabiał 10 baniek na sezon! Nie był wart takich pieniędzy... Ludzie, nie żyjcie przeszłością, czas Villi się skończył, przeminął. Jedziemy dalej!

0

Zapewne nie ma Tu wielu fanów popularnego szczypiorniaka, ale może rozważylibyście otwarcie działu dotyczącego piłki ręcznej?? Barca gra na najwyższym poziomie demolując ligę oraz z sukcesami gra w lidze mistrzów.
Polska ma dwie eksportowe, wielkie drużyny, Vive Kielce oraz Orlen Wisłę Płock. Kto wie, może wielka Barcelona zagości w Polsce w pucharowej fazie LM... :) Pozdrawiam

0

0

Uwłacza mi wasze skomlenie, niegodne nawet kibica b- klasowego Unifreeze Miesiączkowo... Villa niepotrzebny (32 lata, ostatni rok kontraktu, zgarniał by 10 baniek, nie godził się z rolą ala "Larsson", chciał grać w Hiszpanii , odszedł i wszyscy są szczęśliwi. ALE nie wY skomlecie...
Thiago, wieczny talent ale co z tego jak nie ma odpowiedniej psychiki, jego częste straty w środku pola były frustrujące, wręcz żenujące, nigdy nie potrafił pokazać tego na co go podobno stać. A tak ponad 20 E wpadnie do sakwy, niemała pensja również zaoszczędzona i w końcu zwolni się miejsce dla prawdziwego talenciaka jakim jest Sergi Roberto!

0

"Stroskany i targany wątpliwościami Tito szkicuje węglem natychmiastowe solucje. A to wyciska krew nietoperza, kolekcjonuje ślinę szczura, dodaje mandragory, szczyptę końskiego włosia, by po chwili zmącić tafle bulgoczącego kociołka mahoniową chochlą. Z nad oparów niczym Afrodyta wyłania się Adriano. Doświadczenie zakończone, Frankenstein ożywiony! Eksperymentów czas. Otwiera zgrzytające zasuwy odrzwi prowadzących do katakumb, a tam przy ścianie w ordynku stoją inni. Zdezorientowany Song nucący pod nosem afrykańskie pieśni. Busquets, który już za kadencji Guardioli raczył się eliksirem reorganizującym jego boiskową przynależność. Mascherano, pokornie spełniający każdą zachciankę i wymóg szkoleniowca, niezależnie czy jest to dżentelmen w skrojonym na miarę garniturze czy obolały trener rozpoczynający swoją futbolową przygodę. Vilanova kroczy dalej, mija ten zróżnicowany regał i nagle zatrzymuje się przed wielką klatką, osłoniętą drelichowym płótnem. Zamaszystym ruchem zdziera płachtę, po czym z kieszeni wyjmuje rzadko używany klucz. Otwiera cztery spusty, zapala światło. I oto w rozmigotanym blasku jego oczom ukazują się ci nielubiani i przetrzymywani w odosobnieniu zawodnicy. Bartra i Montoya. Wytrawnie bada ich, mierzy, waży, cyrklem kreśli tylko sobie znane obroty, po czym skrzętnie notuje dane. Jeszcze nie ich czas - muszą dojrzeć, dopiero wtedy systematycznie wypuszczać na murawę ich będę."

MISTRZOSTWO!!!

0

Sorry mój błąd:P Sarkazm "zasłonił" mi oczy, Lomban odszedł za 50 tyś, a nie 500 ... Zwracam honor:P

0

Brawo, Lomban był tańszy tylko 10 razy niż Wielki Mistrz David Villa:) Barca B to potrafi robić interesy:)
Visca el Barca!

0

Dzieci nie bazujcie swoich wypowiedzi na podstawie portalu wp.pl!

0

Suma sumarum 13 mln. trzeba było zapłacić, tak więc nic konstruktywnego nie wniosłeś do wypowiedzi...
Był to Bardzo zły ruch. Wypożyczenie + milion dopłaty = ani kasy, ani piłkarza, który wtedy wart był na rynku ok 10 mln.
Teraz jest cieniem samego siebie.

0

Błąd, droga redakcjo... Barca na transfery wydała tego lata już 70 milionów euro... Zapomnieliście chyba o Bojanku, którego trzeba było wykupić za
13 mln.
Pozdrawiam

0

Bardzo rozsądny i ułożony chłopak, Wracaj do Hiszpanii kolego:) Myślę, że Celta Vigo to byłby dobry wybór:)

0

Przerósł Cię intelektualnie???

0

Idź już spać, to już Twój czas...

0

ŻAŁOSNE!!! Albacete to nie Katalonia! Prowincja Albacete leży w regionie Kastylia-La Mancha. Sąsiaduje z regionami takimi jak Madryt, Walencja, Murcia, Aragonia, Andaluzja, Estremadura oraz Kastylia-Leon. Do szkoły dzieciaki a nie za newsy się zabieracie!
Brawo Andreas!

0

Wystarczy czytać ze zrozumieniem...

0

Przecież prawie cały stadion to będą kibice Barcy, z Polski i zapewne Azjaci jeżdżący za FCB po całym świecie... Wątpię by katalończycy przyjechali... Oni mają to na co dzień, a ten mecz to tylko słabej klasy sparing.
A dla nas to wydarzenie roku!:)

0

Koszt wyjazdu do Barcelony + mecz to 1500zł minimum.
Jasne, że mecz Barcy w Barcelonie to największa przyjemność i chwała, ale nadarza się nam, Polakom możliwość obejrzenia ICH w POLSCE! Wydarzenie roku w Naszym skromnym kraju:)

0

400 zl?? Kto tu pisze o biletach za 400?
Najtańsze bilety są po 95zł. Czy to takie przestępstwo?? Niektórzy więcej wydają na imprezie... i nie tylko...

0

Do zobaczenia!!!
3 bilety moje!! :)
Pozdro!
TYLKO FCB!

0

Materialiści!
Tak, jak się jest sezonowcem to ceny bolą!
Jak kibicuje się drużynie cale życie a nie od czasów Papa to nawet obejrzenie rezerw jest przyjemnością!
Mam bilety i jestem z Tego DUMNY!!!
AVE FCB!

0

Oczywiście że tak, ale przygniata liczba piłkarzy- napastników.
Połowę sprzedać, tylko znając "naszych" to opchną Ich za "grosze" lub oddadzą za darmo...

0

Na tą chwilę mamy dziesięciu napastników... !
Neymar, Messi, A. Sanchez ;
Pedro, Villa, Tello ;
Afellay, Bojan, Cuenca( powroty z wypożyczeń), Deulofeu ;

Jak poradzić sobie z tym nadmiarem bogactwa?? ;)

0

Patryk,
CSKA a nie Spartak...

0

FabsFAN, wystarczyłoby ściągnąć kibiców z Polski... To z pewnością by wystarczyło. 1000 kibiców z Polski= 100 000 z Katalonii!

0

Jedyne co Temu KLUBOWI brakuje, to właśnie kibiców, fanatycznych kibiców! Mozaika wygląda pięknie, ale dopingu brak, to wstyd aby ekipa gości była głośniejsza od gospodarzy...
Visca el Barcaaaa!

0

Cieszę się, że większość z Was, przypadkowych, sezonowych kibiców odciąży serwery tej strony:) Od jutra usłyszymy " Tylko Bayern", "Only FC Baja" :)
JEBAĆ WAS!
Całe życie TYLKO FCB!!!

0

wrinkles....
Ja już obstawiłem 5 dyszek na wygraną FCB:) Do wygrania 147,4 zico;)
Wiem, że będzie ciężko, ale mam przeczucie że MESIIasz ukłuje boleśnie Bawarczyków.
Rozum mówi mi, że wygra Bayern lub będzie remis, ale serce zawsze za BARCĄ:)

0

Miki...
Bayer baranie, to masz Leverkusen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?