0

Oooo + urazy.... ;)

0

Ja mam więcej argumentów... Tzn podobieństw do Ibry
-Robin jest zawodnikiem,który gra najlepiej, jak wszystko kręci się wokół niego. Tak jak Ibra, a wiadomo iż byłby tylko jednym z wielu wielkich a na pewno nie Największym
-Wiek,rocznik 06.08.1983 czyli 29 lat,sporo jak na napastnika
-cena kolosalna jak na czas "zaciskania pasa"
-wzrost, rosły napastnik w obecnej FC Barcelonie? Bez sensu tak jak to było ze Zlatanem.
- kłopot bogactwa? Kogo sprzedać? Ville? Pedro? Pozbyć się perspektywicznych wychowanków?
.
.

A co najważniejsze jest to tylko plotka, wyssana z palca wiadomość,nic więcej:)
Pozdrawiam

0

Oj taaak! Jordi Alba!

Po co więcej? Zespół jest kompletny! W następnym sezonie dodatkowymi wzmocnieniami będą przecież Villa a na pewno Afellay, którego straciliśmy na cały sezon, i jeszcze nie zdążył tak naprawdę pokazać na co Go stać,a stać Go na wiele. Dodatkowo niezawodna LA MASIA! Bartra,Montoya,Muniesa,Tello,Deulofeu,Sergi Roberto= ELITA!

0

Dramat z tym Realem. Total Kompleks FC BARCELONY!
PUTA Madrid!

0

Mega plota!
A prywatnie, to byłby max niewypał, porównywalny do Ibry.
Nie ta kasa, nie ten styl, nie ta jakość! On bardziej do Realu by pasował.
Pozdro FCB!

0

0

4 PUNKTY! Światło w tunelu widzę!

0

PUTA MADRYT, PUTA REAL!!!

0

Soldado pogrąży swojaków!
Tak to jest jak się nie szanuje wychowanków...

0

Tysiąc! ,Dwa Tysie... MAŁO!
Dziś padnie rekord:P
TYLKO FCB!

0

"Real Świnio,pokłoń się MISTRZOWI"

0

Frekwencja lepsza aniżeli Barca by grała:p Jazda z K.rewskimi!

0

2000 komentów pękło:P Dooobrze!

0

Valencia GRAMY DO KOŃCA!!!
Walkaaaaa!

0

Miodzio!

0

Po 37

0

Leeeo! Leeeo!
.
.
Dawać tych zakompleksieńców do jednego wora i wypad ze strony! :)

0

Gdzie teraz jesteście PŁACZKI!!!????
JEDZIEEEMY! WOJNA!!!!

0

Spoko, wiadomo było że to nie będzie łatwy mecz. Damy radę!
Leeeeo, Leeeooo!

0

AVE! Teraz Barca Reaktywacja!
Złe, dobrego początkiem...

0

Zibek ty jesteś pomyłką! Gdzie byłeś jak Keita strzelał z Gijon?!

0

"dani.alves.2" BARANIE, jak Messi strzeli 3 brameczki to też cie będzie "wku*wiał"??
Co za motłoch!

0

Ach co to były za spotkania,Ganga KLASYK LM!

0

Real jest przez ostatnie lata niemiłosiernie bity i upokarzany przez FCB,
dla tego nie "odwalą" się od nas, zawsze będą szukali skandalu,intrygi...

0

Bardziej niż braki kadrowe Chelsea, interesuje mnie stan zdrowia Naszych zawodników... Ibi powinien powoli na "ogony" wchodzić,być ogrywany, no i David! Czekamy!

0

JoeBlack, wyluzuj i nie zwracaj uwagi na te śmieszne minusy, również uważam iż będzie to piekielnie ciężki mecz,te ich błyskawiczne kontry mogą być dla Nas zabójcze,wspaniała publika,fizyczna gra wyspiarzy to ich atuty. Barca jest faworytem ale mecz,(dwumecz) będzie ciężki...
Finał z Bayernem!
AVE FCB

0

Taa, poprzewracało się w główkach...
Murawa,faule,karne co jeszcze?? Byliśmy lepszą drużyną ale mecz zakończył się wynikiem 0-0 ,wasze jęki i płacze tego już nie zmienią. Czekamy na rewanż, będzie cudowny mecz,pełen dramaturgii i walki a przejdzie lepszy!
FC BARCELONA!
Ave!

0

Jarcy jesteś debilem! Florian natomiast wróży z fusów... Wow same indywidualności...

0

Santi Cazorla! Dziękujemy!!!

0

Bartuś=Debil
Bez urazy!
Ave FCB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?