BrodnicaFCB
Dołączył/a: luty 2011
Gliwice,Brodnica
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IDOL!
0
Je.bać BVB!
TYLKO BARCA!
0
Sergiusz Ryczel! Najbardziej frajerski i stronniczy komentator jakiego słyszałem!
0
Je.bać frajerskie BVB!!! "Robcio, gdybyś choć połowę tego co dajesz szkopom dał POLSKIEJ reprezentacji,,, a tu nic, zero ambicji, zero zaangażowania, to samo tyczy się reszty z boru$ii! Grande MALAGA, Grande Primera Division!
0
Bartra i Montoya MUSZĄ dziś zagrać! Natomiast występ Gerarda Deulofeu byłby wisienką na torcie dzisiejszego dnia:)
PO 3 PUNKTY DUMO KATALONII !!!
0
Obawiam się jedynie wyjazdów do Bilbao, Madrytu oraz na Cornellà-El Prat.
Tu bardzo prawdopodobna będzie strata punktów. Ciekawie będzie również u siebie z Betisem oraz Malagą, które to będą walczyły do ostatniej kolejki o prawo gry w pucharach.
Visca el Barca!
0
Lekko, Łatwo i Przyjemnie! Bić arabusów!
Ibra, po raz kolejny będzie gorzko wspominał Barcelonę:)
AVE FCB!
0
Bóg wybacza, MESSI NIE (odpoczywa)... :)
0
Pinto
Montoya, Puyol, Masche, Adriano
Thiago, Song, S.Roberto( Cesc)
Deulofeu, Messi, Villa(Tello)
To byłaby jazda:) Myślę, że mogliby zaryzykować, ale znając życie będzie jak zawsze, bez niespodzianek :P ;)
AVE FCB!!!
0
Prawie 40% "kibiców" nie wierzy, że Barca odrobi straty... Szok. Jak jeden mecz może zamydlić wam oczy. Wczoraj ewidentnie zespół nie miał swojego dnia, nikt oprócz Puyola nie zagrał na swoim poziomie. Natomiast Milan zagrał najlepszy mecz od wielu miesięcy, rewelacyjny Montolivo, Ambrosini, Mexes wszystko czyścili. Czekam na rewanż w którym Barca pokarze swoje prawdziwe oblicze, zaaplikuje Mediolańczykom parę bramek i skończy się na victorii DUMY KATALONII : Mój typ: 4:1! AVE FCB!
0
Valdi
Adriano, Puyol, Masche, Alba
Thiago, Song, Fabs
Pedro, Villa, Sanchez(Tello)
Skład optymalny na mecz z Osasuną.
0
Bożeeee! Tak z Realem Castilla a Barca B za rok wejdzie do Primera Division i oczywiście będzie to wszystko pokazywane na CYFROWYM POLSACE! Ludzie ogarnijcie się!
0
Bonano, Hesp, Arnau do jednego wora! Wychowywałem się na waszych bramkarskich kiksach, pamiętam jak dziś strach przed każdym celnym strzałem przeciwnika :P Heh to były czasy:) TYLKO I NA ZAVVSZE FCB!!!
0
duch toma joad,
Przypominam mecze z Betisem, Osasuną, Sevillą, Valencią i Realem. O punkty walczyliśmy do ostatniej minuty, wtedy też było nudno? Przed meczem myślałem że Espanyol pokarze równie wielkie zaangażowanie co wyżej wymienione zespoły, myliłem się, po 30 minutach rywal był już na łopatkach.
A terminarz w rundzie wiosennej mamy cięższy. Na wyjazdach gramy z Realem, Atletico, Valencią, Espanyolem, A. Bilbao, i Malaga na zakończenie obecnej rundy:) Będą jeszcze CIEKAWE mecze:) Pozdro
0
Trojux
Szachtar jest słaby?? Powodzenia. Chyba zatrzymałeś się na poziomie ery z Lewandowskim(Mariuszem) w składzie. To już inny zespół, który zalicza się do faworytów obecnej edycji LM. Przypominam również, że Nam zawsze ciężko się z nimi grało...
0
1000 lat FC BARCELONO! Kochamy Cię! 113 lat temu powstał najcudowniejszy klub piłkarski na świecie! Życie było by smutniejsze bez FCB! Pozdrawiam!
Visca el Barca!!!
0
Kosa_10=
Usuwajcie takich debili....
0
Pytanie do redakcji?? Czy była by możliwość aby przy każdym zawodniku po danym meczu była również oprócz punktów ilość zbiórek, bloków, przechwytów?? Chodzi mi o pełne statystyki.
0
BRAWO FCBarca.com!!! To Wy tworzycie przyszłość Barcy Regal na POLSKIEJ scenie kibicowskiej. Wielki szacunek, mimo iż kocham piłkarską sekcję FCB to wyniki w "koszu" również nie były mi obce i obojetne!
Jeszcze raz BRAWO!!!!
Visca el Barca!!!
0
"Ronin" na AZ TV! A na stronie tej stacji miał być mecz! Ajjj ale porażka!!!!!!!!!!!!!!!!11
0
Tylko BARTRA!!!
0
Katalońska= Szkocka
Wszyscy grają, wygrywa JEDEN
0
Amano
Katalonia to tak samo jak w Polsce Górny Śląsk (tylko bez pokładów węgla kamiennego) Główna gałąź gospodarki kraju.
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę (kryzys w Hiszpanii) Katalonia sama, lepiej ekonomicznie by się rozwijała.
0
Dominacja absolutna Primera Division!
Rewelacja, Falcao el Fenomeno!
Brawo Atletico!
Visca el Barca!
0
WiernyKibic111
50 zł na rok plus 20 zł wpisowe, jednorazowo.
0
Song Rewelacja! Już widać że sporo wniesie w szeregi FC BARCELONY.
Ehh porażka baaardzo boli ale cóż to są Gran Derby, Tu każdy wynik jest możliwy. Brawo FC Barcelona!
Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce! AVE!
0
FCB.4EVER
Dokładnie! Tyle szumu o... REZERWOWEGO! Fakt, faktem Song jest piłkarzem bardzo dobrym ale daleko mu do Naszego Sergio. A 20-25 mln Euro to nie byle co w pogrążającej się w długach FC BARCELONY....
0
News mocno w żartobliwym tonie;) Ekipa ze "Sporu" mocno się wysiliła:)
0
Je.bać sezonowców!
0
Kibicowskie PIZDY z wAS! ZERO SZACUNKU!!!
AVE FCB!!!