Bronek1999
Dołączył/a: styczeń 2012
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędziowie 0 : 2 Barcelona :)
24
Gdybym powiedział co sądzę o Ronaldo, to poszedłbym do więzienia :D
1
Szkoda trochę Montoyi :/ Montoya [*]
0
Trochę mi go szkoda :/ Ale zubi to ma jednak łeb, umie przeprowadzać transfery na kolejny sezon :D
26
Na zdjęciu widzimy Thomasa w jego naturalnym środowisku.
0
Zagłosowałem na Ibre, ponieważ strzelił naprawdę ładną bramke :)
0
2014.10.23, godz. 15:27, grzesiu10
to skoro wychwalaja messiego ze teraz jaki to nie jest asystent choc wyniki mowia same za siebie ze ma ich sporo zato CR7 jest pomocnikiem a nie napastnikiem gra na skrzydle schodzac do srodka wiec jak to ocenic ? skoro i tu przemawiaja liczby na jego korzysc.
Bo Cristiano to "pszecierz skszydłowy" :D
3
Ciekawe czy Alba ma kontuzje.
2
Moim zdaniem zamiast Realu to Benfica :) pamiętam jak w tamtym roku wygrali z nimi w półfinale młodzieżowej ligi mistrzów :D a później przegrali we finale oczywiście z Barceloną :)
0
Niech któryś klub z Ekstraklasy go weźmie :D Nie jest drogi więc czemu nie :-)
0
Dzięki wielkie :D
0
Sorry że nie na temat ale jak mogę sprawdzić wyniki mojego kolegi w mundialowej lidze typerów ? :)
0
Przykra sprawa :/
0
Brawo Barcelona !!!
3 lata starać się o sprowadzenie Fabregasa, a teraz go sprzedać.Dobre posunięcie transferowe !!! Brawo
0
Chętnie zobaczyłbym go w koszulce Blaugrany :) Nawet jak grał w Realu bardzo go lubiłem :P
0
I teraz wiadomo kto jest prawdziwym KIBICEM :) Visca el Barca !!!
0
Bez komentarza.Z takimi jak ty nie ma co sie nawet kłocić. VeB!!!
0
Współczuje takiemu klubowi jak Real takiego kibica ;)
0
Dobrze by było gdyby została stara nazwa stadionu !! :)
0
Świetny piłkarz , świetny człowiek :)
Visca el Barca !!!
0
Szkoda że takie legendy jak Valdes i Puyol odchodzą z klubu :( Ale za to co dla nas zrobili trzeba z szacunkiem przyjąć tę informacje :) Visca el Barca !!!
0
Skład trochę odmienny niż w gazetach :) Miejmy nadzieję że Song się dzisiaj przełamie i rozegra świetne spotkanie , a Adriano znowu walnie ładną brameczkę z daleka :D No i oczywiście Messi żeby znowu rozegrał piękny mecz razem z Neymarem :)
0
Widać że Bartomeu ma szacunek do Guardioli :)
0
Bardzo miło zobaczyć jak taka osoba jak Ty pisze miły komentarz ;-)
0
Szacunek dla niego :-) Mam nadzieję że kibice Barcelony dobrze przywitają Go na Camp Nou :-)
0
Ból dupy haha mam nadzieję że mogę jeszcze trochę hahaha :D
0
Wszystkim co uważają że mecz powinien wygrać manchester i Barcelonie karny się nie należał zalecam użyć to : https://www.google.pl/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1024&bih=677&q=ma%C5%9B%C4%87+na+b%C3%B3l+dupy&oq=ma%C5%9B%C4%87+na+b%C3%B3l+dupy&gs_l=img.3...2754.10583.0.10919.16.11.0.5.5.0.171.1413.1j10.11.0....0...1ac.1.35.img..2.14.1290.jppV4ebejJg#facrc=_&imgdii=_&imgrc=KpqLg8oySIYirM%253A%3B43uPJT6SfM8vAM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg.sadistic.pl%252Fpics%252Fdab1bacc2008.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.sadistic.pl%252Fkolejna-brawurowa-akcja-policji-vt244097.htm%3B1500%3B546
0
Najlepsi są sezonowcy i hala dzieci.Mówią że karny się nie należał ale żadne to dziecko nic nie wspomni o tym że sędzia nam jednej bramki nie uznał -.- TYPOWE HALA DZIECI :D
0
Sergio Busquets jest ;)
0
Nie Sergi tylko Sergio ;)