1

Sędziowie 0 : 2 Barcelona :)

24

Gdybym powiedział co sądzę o Ronaldo, to poszedłbym do więzienia :D

1

Szkoda trochę Montoyi :/ Montoya [*]

0

Trochę mi go szkoda :/ Ale zubi to ma jednak łeb, umie przeprowadzać transfery na kolejny sezon :D

26

Na zdjęciu widzimy Thomasa w jego naturalnym środowisku.

0

Zagłosowałem na Ibre, ponieważ strzelił naprawdę ładną bramke :)

0

2014.10.23, godz. 15:27, grzesiu10
to skoro wychwalaja messiego ze teraz jaki to nie jest asystent choc wyniki mowia same za siebie ze ma ich sporo zato CR7 jest pomocnikiem a nie napastnikiem gra na skrzydle schodzac do srodka wiec jak to ocenic ? skoro i tu przemawiaja liczby na jego korzysc.
Bo Cristiano to "pszecierz skszydłowy" :D

3

Ciekawe czy Alba ma kontuzje.

2

Moim zdaniem zamiast Realu to Benfica :) pamiętam jak w tamtym roku wygrali z nimi w półfinale młodzieżowej ligi mistrzów :D a później przegrali we finale oczywiście z Barceloną :)

0

Niech któryś klub z Ekstraklasy go weźmie :D Nie jest drogi więc czemu nie :-)

0

Dzięki wielkie :D

0

Sorry że nie na temat ale jak mogę sprawdzić wyniki mojego kolegi w mundialowej lidze typerów ? :)

0

Przykra sprawa :/

0

Brawo Barcelona !!!
3 lata starać się o sprowadzenie Fabregasa, a teraz go sprzedać.Dobre posunięcie transferowe !!! Brawo

0

Chętnie zobaczyłbym go w koszulce Blaugrany :) Nawet jak grał w Realu bardzo go lubiłem :P

0

I teraz wiadomo kto jest prawdziwym KIBICEM :) Visca el Barca !!!

0

Bez komentarza.Z takimi jak ty nie ma co sie nawet kłocić. VeB!!!

0

Współczuje takiemu klubowi jak Real takiego kibica ;)

0

Dobrze by było gdyby została stara nazwa stadionu !! :)

0

Świetny piłkarz , świetny człowiek :)
Visca el Barca !!!

0

Szkoda że takie legendy jak Valdes i Puyol odchodzą z klubu :( Ale za to co dla nas zrobili trzeba z szacunkiem przyjąć tę informacje :) Visca el Barca !!!

0

Skład trochę odmienny niż w gazetach :) Miejmy nadzieję że Song się dzisiaj przełamie i rozegra świetne spotkanie , a Adriano znowu walnie ładną brameczkę z daleka :D No i oczywiście Messi żeby znowu rozegrał piękny mecz razem z Neymarem :)

0

Widać że Bartomeu ma szacunek do Guardioli :)

0

Bardzo miło zobaczyć jak taka osoba jak Ty pisze miły komentarz ;-)

0

Szacunek dla niego :-) Mam nadzieję że kibice Barcelony dobrze przywitają Go na Camp Nou :-)

0

Ból dupy haha mam nadzieję że mogę jeszcze trochę hahaha :D

0

Najlepsi są sezonowcy i hala dzieci.Mówią że karny się nie należał ale żadne to dziecko nic nie wspomni o tym że sędzia nam jednej bramki nie uznał -.- TYPOWE HALA DZIECI :D

0

Sergio Busquets jest ;)

0

Nie Sergi tylko Sergio ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?