Bronek1999
Dołączył/a: styczeń 2012
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwielbiam tą skromność Messiego Pele nie raz mówił o Neymarze że jest lepszy od Messiego,a Leo i tak go szanuje wiele piłkarzy powinno brać przykład z Messiego.
0
kubus333,:
Zgadzam się z tobą
0
0
0
Barcelona na pewno nie kupi Toressa bo przecież on kosztuje ponad 40 mln euro a Barcelone na niego nie stać,a i tak nie jest w najlepszej formie,a Forlan jest już trochę starawy lepiej było by już kupić Neymara
0
Wreszcie Mourinho uniusł się honorem
0
Jeżeli Barcelona w ćwierćfinale wygra z Realem to puchar mają prawie pewny
0
Żeby Mourinho miał taką postawę jak Pan Mendilibar