0

Uwielbiam tą skromność Messiego Pele nie raz mówił o Neymarze że jest lepszy od Messiego,a Leo i tak go szanuje wiele piłkarzy powinno brać przykład z Messiego.

0

kubus333,:
Zgadzam się z tobą

0

0

0

Barcelona na pewno nie kupi Toressa bo przecież on kosztuje ponad 40 mln euro a Barcelone na niego nie stać,a i tak nie jest w najlepszej formie,a Forlan jest już trochę starawy lepiej było by już kupić Neymara

0

Wreszcie Mourinho uniusł się honorem

0

Jeżeli Barcelona w ćwierćfinale wygra z Realem to puchar mają prawie pewny

0

Żeby Mourinho miał taką postawę jak Pan Mendilibar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?