0

@LuisSalvano Bo pewnie nawet ich nie czyta. Bzdura goni bzdure :D

1

@LuisSalvano stworzyć presję na Bartomeu, aż tak ciężko zrozumieć? :D

0

@Chwytliwy Real Madrid :D

12

@ViscaBarca123 gość wypisz wymaluj dembele. Nie tylko przez numer i kolor skóry. Głównie przez styl gry i ruchy:D

0

@Orlik00 Bo większość osób tutaj słysząc słowo Legia dostaje białej gorączki A tak naprawdę tylko ta drużyna dała Nam (czyt. Polakom) grupę LM :)

2

@wojtas__13 Ja też nie. Nic odkrywczego nie powiedział :D

1

@Mns21 Szkoda ze pominales 2016 i faze grupowa Legii xd

7

A tak się spuszczaliscie nad tym piastem xD

0

@FCMichalo Jak będą grać tak jak tydzień temu to nawet bardzo dobrze że nie wejdą dalej, osobiście w to nie wierzę Ale żadna drużyna w ostatniej dekadzie nie dała miejsca w grupie LM oprócz Legii:)

0

@kamson24 hehe dzięki nim na Bernabeu siedziałem, jedyna taka okazja w życiu chyba że kiedyś na el clasico się tam wybiorę:F

2

Ktoś pisał coś o Legii i kompromitacji? XD

0

@german_17 Ja mam obie strzela... :D

0

Valverde uratowany !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

De ligt wybrał jak wybrał. Napewno nie jest to dla niego zły wybór i nie chodzi tu o pieniądze. We Włoszech stanie się jeszcze lepszym obrońcą bo wkoncu z tego ta liga słynie. Idealne miejsce dla jego dalszego rozwoju. Moim zdaniem bardzo dobrze wybrał mimo że go tu chciałem.

0

@Chwytliwy Przecież wymienił Firpo. ŚPO mamy wystarczy że zmienia pozycję dla Cou, chociaż już w tym sezonie naprawdę wątpię żeby grał na skrzydle przy Dembele i Griezmanie w kadrze.

0

@arrrow Jest bardzo dużo ladniejszych miejsc, jednak chodziło mi o sama La ramble, wkoncu Nasz czat się tak nazywa:D. Okoliczne wioski też mają mega klimat, gdzie nie ma turystów. Na każdym domku flaga Katalonii

0

Jestem ciekaw kto z La ramblowiczow był kiedyś na tej ulicy w Barcelonie. Ja miałem okazję, turystów milion, podróbek jeszcze więcej. Jednak klimacik mega :D

6

Coutinho i Semedo to bardzo dobre rozwiązanie w zamian za Neymara.

0

@MatiFCB2000 Pełna wersja

1

@MatiFCB2000 nie wydajesz już ani grosza :D

0

@MatiFCB2000 wpisać to na steamie w zakładce aktywacja produktu. Ewentualnie dostaniesz instrukcję na meila wraz z kodem

6

@BieVo Niech sobie żyją, jednak stanowcze Nie dla ślubów oraz adopcji.

3

@Messibestplayerintheworld Można tworzyć ciekawsze akcje, grać na 1 kontakt co w Pesie jest mocno ograniczone ze względu że Ci zawodnicy ruszają się jak mucha w smole xD

3

@Messibestplayerintheworld nie zgodzę się, fifa jest o wiele szybsza. Porównując fife i pesa z tego roku o wiele lepiej gra mi się w fife i nie jest to tylko moje zdanie :D

4

@Messibestplayerintheworld FIFA > PES. Jedyne co zasługuje na plus w PES'ie to o wiele bardziej rozbudowany tryb kariery. Samym gameplayem fifa ich zjada.

0

@Yoshi94 przecież już wyżej to napisałem. NA silverstone.

0

@Mikewill Jak wróca z wakacji, daj odpocząć xD

1

@MesQueUnClub_87 Ja się odnoszę do tego co pisze w informacji podane :D

3

@MesQueUnClub_87 jest tylko dwóch piłkarzy którzy razem przekraczają 222mln. Co do jednego jestem absolutnie na NIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?