0

@Aureczek Mamy już Cou który dubluje się z Messim. Jedyne logiczne wytłumaczenie tego transferu to zapewnienie Suarezowi solidnego konkurenta

3

@Blomqvist Ta, pewnie się zgodzą geniuszu biznesu xD

0

@antylegionista Nie obrażaj mi Legiuni, czy wygrywasz czy nie... :)

Nie wypowiadam się na temat kopaczy bo żenada.

1

@deyna2018 Jak już to mnie pytałeś, byłem w Gdańsku Ale tam nie :F

0

@deyna2018 są jakieś podpisy... wnioskuje że to w Gdańsku jeżeli to podpisy Naszych piłkarzy :D

0

@MatiFCB2000 Zwał jak zwał, wiesz o co mi chodziło:)

0

@MatiFCB2000 Jeżeli potwierdza się Twoje słowa to myślę że machina ruszy :)

0

Piłkarze Legii swoje, A kibice zdążyli już prawie każdy klub z Naszej ekstraklasy zbluzgac. XDD

3

@Mazeri Dopiero w grupach LM. Varu w LE w tym roku nie będzie wcale

0

@brzucho Jeszcze taka ciekawostka, za stadionem widać autostradę A za nią lotnisko. Autostrada służy jako pas do lądowania, jest zatrzymywany ruch. XD

0

@Kcprlxx Legia jest obecna na trybunach, jednak aktualnie nie prowadzą dopingu bo jest problem na bramkach, mianowicie nie wpuscili wszystkich. Doping był parę minut.

1

@Nihas wygląda normalnie, ale najzwyczajniej jest za tania. Ja swoją kupiłem na Camp Nou za 100 Ale euro.

0

@damian777 de jong busi i arthur. No chyba że Cou zostanie wtedy oczywiście zamiast na skrzydle to powinien grać w miejscu Arthura ewentualnie z rotacjami. Dla rakiety miejsce powinno być pod koniec sezonu. Za sezon nominalna zmiana pozycji Busiego za De Jonga :)

0

@Nano22 Brakuje mi już człowieka "Byliśmy lepsi" :D

0

@Socjopata Od Blachy proszę się odp... :D

1

@johny1212 Ja używam Samsunga A9. Aparat jest magiczny (jest ich 5 xD) bateria trzyma zależy od użytkowania, zazwyczaj mam na dwa dni. Cena jest trochę wyższa niż ta w kryteriach no ale polecam całym sercem w razie W :D

0

Sieema wszystkim, pewnie temat już był wiele razy, ale jestem ciekaw obecnych odpowiedzi. :)

Mianowicie chodzi o to od kiedy kibicujecie Naszemu ukochanemu klubowi. Ja osobiście pamiętam Barcelonę już z dzieciństwa pamiętam że miałem koszulkę Eto która dostałem od Taty który zresztą też jest kibicem Barçy :D. Jeśli jednak chodzi o moje pierwsze spotkanie po którym zacząłem kibicować im na całego to przegrany mecz z Celticiem w 2012 w którym mieliśmy bodajże 90% posiadania piłeczki, zakochałem się w tym stylu gry i tak trwam do teraz, chociaż Valdek... dobra powinienem lepiej swoją wypowiedź zakończyć w tym miejscu:)

3

@4drian0 Wyślij nudeski na snapie

2

Komentarz usunięty

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ViscaBarca123 Pamiętasz jego dzikie wrzutki w pole karne ?

0

@Robert520 Las Wałas: Neymar poprosił na whatsapp Suareza aby ten porozmawiał z Messim i poprosił Messiego aby porozmawiał z Bartomeu na temat ewentualnego powrotu Neymara. Nie wiadomo jednak czy Messi ma włączone powiadomienia w telefonie więc wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych godzin.

2

@Kermit Na Niepodla idź, napewno coś ciekawego znajdziesz

0

@Lincolm w meczu z Włochami był kurs 7 na Naszych, niestety nie wpadłem na pomysł że to może wejść xd

0

@skubi99 A na jakiej pozycji według Ciebie grałby Griezmann przy ustawieniu 4-3-3 ? :D

0

@rado_Barca Wątpię, musiałby odejść dembele w przypadku przyjścia Neymara. Dodatkowo na prawej gra Messi A środek na zmianę grizi i suarez. Gdybać sobie można ale szansę na takie coś są minimalne

0

@barcelonaLM Dzisiaj wygrywają i są na 2 miejscu. Być może Messi wygra im ten turniej.

0

@Coutinho007 Mam szczerą nadzieję że tak się nie stanie. W De Ligta zaczynam tracić nadzieję ale nowa nadzieja to Neymar, mimo wszystko bardzo chciałbym go tutaj bo jego duet z Messim był nieoceniony. Alba daje kciuk w dół dla tego pomysłu Ale wkoncu ma przyjść jakaś rywalizacja dla niego o miejsce w skladzie. A żeby nie było że nie nawiązalem do tematu to jak zostaniemy bez nikogo to obyś miał rację bo w czarnych chmurach to widzę.

0

@adaskooow Jaki pogba xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?