0

Nie może być 6. Będzie 7 :)

0

Suarez od 1 !!!!

2

Godzina do składów ! :D

2

Orłowski jaki wkur^^ siedzi w tym studiu.. ;p

3

A ja właśnie czytałem że wszystkie są pewne że zagra.. Nie ma co się opierać na te szmatławce, poczekamy do 17 i zobaczymy.

0

Skład świetny, ale niemożliwy

0

Jeśli RAC1 pisze że suarez w wyjsciowym to już jest bardziej wiarygodne zródło, tylko skąd oni to do cholery mogą wiedziec..

0

Stan mega zdenerwowania osiągnięty.. zz każda godziną będzie gorzej a 30min przed meczem będzie już tylko papieros za papierosem..

2

Smutne to wszystko co było kiedyś. Wspaniały tekst. Tylko Barca !

5

Oczywiscie że suarez musi zagrać od początku. Nawet suarez z niewiadomą formą spisze się lepiej od naszego don pedro :)

1

„Luis Enrique spróbuje z jedenastką bez Luisa Suáreza". Mówiąc lekko jeśli to prawda to się bardzo mocno zdenerwuje. Na Pedro patrzeć już nie można

3

Można także dopisać

Oficjalnie : Ostatni mecz Pedro

1

powód jest taki że w czwartek jest kolejny mecz LE na tym stadionie co gra legia w środe. Jednego dnia przecież 2 mecze być nie mogą na 1 stadionie

0

Polecam włączyć Eurosport. Nasza Barca w młodej LM :)

1

No to bale ma ból dupy i to dosłownie hehe ;)

No i w sumie jeden problem mniej. :)

0

Mi te cwele z poznania 600zl zabrały.

2

Bravo karne musi ćwiczyć przed sobota

0

A adresów czasem nie pomyliłeś ?

0

Atleti gol. Kolejny raz z główki.

0

Tydzien ze spekulacjami na GD czas zacząć ;)

Zostało mi atleti i Lech wygrana i jutro 600 zł do odbioru ;)

0

Messi & Neymar !

0

Dzięki Bogu ze to ostatni mecz pedro

5

Mecz pożegnalny pedro ;)

0

Mam over 2,5 a on mi Roberto wpuszcza

0

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wole suareza od alexisa a wiadomo ze suarez jest częściowo z kasy za niego.

1

Barca wygrała tam 5:0 wiec nie podniecać sie tym realem. Zreszta levante to totalne ogórki

1

Rzecz jasna. Mecz Realu i karny

2

Ostatni mecz ligowy bez naszego gryzonia hehe ;)

Oby na bernabeu pokazał sie z jak najlepszej strony.

0

Nie ma sampera i busiego na liście powołanych.

0

Wiec mozna powiedzieć ze oficjalnie masche na DP ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?