Bruttal
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie może być 6. Będzie 7 :)
0
Suarez od 1 !!!!
2
Godzina do składów ! :D
2
Orłowski jaki wkur^^ siedzi w tym studiu.. ;p
3
A ja właśnie czytałem że wszystkie są pewne że zagra.. Nie ma co się opierać na te szmatławce, poczekamy do 17 i zobaczymy.
0
Skład świetny, ale niemożliwy
0
Jeśli RAC1 pisze że suarez w wyjsciowym to już jest bardziej wiarygodne zródło, tylko skąd oni to do cholery mogą wiedziec..
0
Stan mega zdenerwowania osiągnięty.. zz każda godziną będzie gorzej a 30min przed meczem będzie już tylko papieros za papierosem..
2
Smutne to wszystko co było kiedyś. Wspaniały tekst. Tylko Barca !
5
Oczywiscie że suarez musi zagrać od początku. Nawet suarez z niewiadomą formą spisze się lepiej od naszego don pedro :)
1
„Luis Enrique spróbuje z jedenastką bez Luisa Suáreza". Mówiąc lekko jeśli to prawda to się bardzo mocno zdenerwuje. Na Pedro patrzeć już nie można
3
Można także dopisać
Oficjalnie : Ostatni mecz Pedro
1
powód jest taki że w czwartek jest kolejny mecz LE na tym stadionie co gra legia w środe. Jednego dnia przecież 2 mecze być nie mogą na 1 stadionie
0
Polecam włączyć Eurosport. Nasza Barca w młodej LM :)
1
No to bale ma ból dupy i to dosłownie hehe ;)
No i w sumie jeden problem mniej. :)
0
Mi te cwele z poznania 600zl zabrały.
2
Bravo karne musi ćwiczyć przed sobota
0
A adresów czasem nie pomyliłeś ?
0
Atleti gol. Kolejny raz z główki.
0
Tydzien ze spekulacjami na GD czas zacząć ;)
Zostało mi atleti i Lech wygrana i jutro 600 zł do odbioru ;)
0
Messi & Neymar !
0
Dzięki Bogu ze to ostatni mecz pedro
5
Mecz pożegnalny pedro ;)
0
Mam over 2,5 a on mi Roberto wpuszcza
0
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wole suareza od alexisa a wiadomo ze suarez jest częściowo z kasy za niego.
1
Barca wygrała tam 5:0 wiec nie podniecać sie tym realem. Zreszta levante to totalne ogórki
1
Rzecz jasna. Mecz Realu i karny
2
Ostatni mecz ligowy bez naszego gryzonia hehe ;)
Oby na bernabeu pokazał sie z jak najlepszej strony.
0
Nie ma sampera i busiego na liście powołanych.
0
Wiec mozna powiedzieć ze oficjalnie masche na DP ;)