Oczywiście nie ma co się martwić,ale trzeba się uczyć na błędach(niestety na własnych).. Myślę że to był tylko przypadek przy pracy i oczywiście Pep już więcej takiego nie popełni. A co do Milanu oczywiście wygramy.. Barcelona będzie wystarczająco zmotywowany po tym meczu i udowodni wszystkim że to było tylko jednorazowe potknięcie. :)
Komentarze
0
Pomyłka jak dla mnie.. Jakby prowadzili 5-0 to niech się bawią, a teraz proszę 2-2. No ale cóż dadzą radę! :)
0
Puyolowi po prostu zakręciło się w głowie, albo słabo mu się zrobiło i tyle :)
0
Powiem tak: w 3-4-3 nie dajemy radę z Valencia.. Więc dla mnie rozwiązanie jest proste wystarczy to zmienić i zaczynamy grać..!
0
Oczywiście nie ma co się martwić,ale trzeba się uczyć na błędach(niestety na własnych).. Myślę że to był tylko przypadek przy pracy i oczywiście Pep już więcej takiego nie popełni. A co do Milanu oczywiście wygramy.. Barcelona będzie wystarczająco zmotywowany po tym meczu i udowodni wszystkim że to było tylko jednorazowe potknięcie. :)
0
POGROMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
0
Nie no musimy to wygrać! :)
0
i co było wkurwiac messiego.! haha ;)
0
Dokładnie CZAPKI z głów dla MESSIEGo!!!
0
Moim zdaniem Pique zasługuje na tą 8, ponieważ nie raz wyczyścił Ronaldo ( i udowodnił również ze w pojedynkach biegowych też się nie daje)
0
Jejuuu ! Normalnie juz się bałem ale MISTRZOSTWO JEST CORAZ BLIŻEJ!